Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю земельну ділянку від 6 до 20 сот. під Києвом!!!

yurko_kozak

Рекомендовані повідомлення

Странноватый подход. Если купить, например, в Василькове, а работать на Виноградаре. Все равно должны быть предпочтения: хотя бы по какой трассе: Одесской, Житомирской и т.д.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А про яку Глеваху йде мова? На карті їх дві, який район???

 

На спец. сайте - glevaha12.at.ua/, постарался все детально описать,там и ссылка на карту из гугла есть...

 

Пользуясь случаем (буду ехать платить налог на землю и показания счетчика снимать) - приглашаю в гости на просмотр!

 

Увидите все собственными глазами и совершенно бесплатно :beer:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже вдячний за інформацію. Читав пости цього форумчанина, буду знати до кого звертатися :wink:

Біля мене продається дім с ділянкою 10 соток, ні ціну, ні хозяїв не знаю тільки телефон вісить - 063 053 53 03 успіхів, буду радий добрим сусідам!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Біля мене продається дім с ділянкою 10 соток, ні ціну, ні хозяїв не знаю тільки телефон вісить - 063 053 53 03 успіхів, буду радий добрим сусідам!

Дуже дякую ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Странноватый подход. Если купить, например, в Василькове, а работать на Виноградаре. Все равно должны быть предпочтения: хотя бы по какой трассе: Одесской, Житомирской и т.д.

Я ж писав, переваги як такої немає, в мене робота по цілому Києву, в дружини в центрі. Де будуть вигідні умови там будемо дивтися. Ну стосовно Житомирського напрямку хіба що трошки більше :smile:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Участком в с.Погребы. Рядом вода, газ, свет.Документы готовы.

Це ж лівий берег.... його ми поки не розглядаємо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Я ж писав, переваги як такої немає, в мене робота по цілому Києву, в дружини в центрі. Де будуть вигідні умови там будемо дивтися. Ну стосовно Житомирського напрямку хіба що трошки більше :smile:

 

Подивіться ось це:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=68711

Житомирський напрямок, не далеко до траси, чудове місце. Гарний торг!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Куплю земельну ділянку під Києвом, можливо зі старим будинком. Основна вимога не дачна ділянка, бажано в селі чи неподалік. Розгляну різні варіанти.

 

Продам земельный участок 8 сот. с.Вишенки

Киевская обл., Бориспольский район, Вишеньки, ул.Боженко

 

Площадь участка - 8 сот.

Удаленность от города - 15 км

Описание

Земельный участок 8 сот. Фасад 40*20, ровный, не требует подсыпки, для строительства жилого дома; все коммуникации; Рядом новые жилые котеджи. Лес - 500 м., канал. 24000$. Торг.

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=73848

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Участок прямоугольный 50% сосновый лес 50% выход на поле, рядом река, до Днепра километра 3. участок мой.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу предложить михайловская рубежовка,практически центр села, 17км до киева, 3 км до красного хутора(озеро), 1км до леса.коммуникации все в 300 м от участка.рядом супермаркет и останоква автобуса на киев и на ворзель.15 соток

30000дол (торг)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть участок свой, без риелторов.нам срочно нужно продать. смотрите www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=71092. задавайте вопросы.в личку. или звоните 095-570-75-60. я не умею продавать, но жизнь заставила :)....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

поздравляем:beer:

 

опишите свою радость:rolleyes:, плз...я тоже ищу, но пока:( хоть за Вас порадуюсь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тогда присоединяйтесь к нам ясногородка по 300 у е граничит с лесом это 30 км по бышевской трассе

трасса не загружена

покупаем участок в складчину

или под строительство в селе осыково макаровского р-на 300 у е

тоже участок в складчину все участники от 30 до 40 лет с детьми это 32 км от окружной:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за спільну радість. Ми з дружиною реально раді як слони :D Тільки там роботии-и-и-и..... Але ми так (особливо я) налаштовані жити в своєму домі що нам не страшний ніякий обсяг робіт :-) Купили в Макарівському районі, с. Мотижин. І нехай кидають в нас тапками що далеко, не зручно і таке всяке, зате своє, затишно, крисиво і життєво ;\:rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...