Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ковка

wasyl

Рекомендовані повідомлення

Да якось так лише без лишніх листочків. Будиночок не претензійний. Але має якось з дахом гармоніювати. Яка буде вартість?

DSCN5384.thumb.jpg.d5cffc6120150d5535927a7b4aac9100.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да якось так лише без лишніх листочків. Будиночок не претензійний. Але має якось з дахом гармоніювати. Яка буде вартість?

які підвазонники рахувати ваші чи мої?

може ви маєте фото фасаду, чи може проект будинку, можна би було накласти ескіз на фасад

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нових фото нажаль немає. Двері білі. з віконечком посередині

(ссылка устарела) там теж малюночок на склі. може такий як на дверях?

1448215663_0470.thumb.jpg.81c0274e8b47030794338fb325c21ffb.jpg

1700984283_0472.thumb.jpg.64a4ef76aed21b25c38000bf2e009a07.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перепрошую,

висилаю ескіз, сподіваюся я правильно все зрозумів, якщо ні, пишіть, справимо:)

використав малюнок з ваших дверей, вийшло досить орнаментально і акуратно. хоча можна, на мою думку, збагатити центр і побавитися із площинами і товщинами

959035830_.thumb.jpg.fbca931fc5259873749ebc5d0759fe6b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подобаеться Ваш варіант (я планувала довжину не на все вікно) - тому переміряю на вихідних ширину зовнішніх пройомів. А мій варіант візуалізуйте будьласка- на 3/4 ширини вікна.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

така ширина?

тоді виникає проблема з кріпленням,

кріплення в сторону буде не таким міцним і недуже естетичним

монтувати в підвіконня також недобре

а чому не на ціле вікно з чим це пов"язане?

1596417046_-1.thumb.jpg.5cc8798b608659d3eece7f0efc751533.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пояснити не можу. Мабуть : вікно при такому кашпо здається ширшим, і якось лаконічно виглядає. Я не наголошую на 2 варіанті. А №1 варіант як маєте закріпити?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пояснити не можу. Мабуть : вікно при такому кашпо здається ширшим, і якось лаконічно виглядає. Я не наголошую на 2 варіанті. А №1 варіант як маєте закріпити?

кріплення обох варіантів принципово не відрізняється, можна змонтувати і №1 і №2

на мою думку, чим менше кріплення видно тим краще

а на візуальному сприйнятті вікна, мені здається підвазонник відіграє не вирішальну ролі, в даному випадку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пару днів потрібно для адаптації Вашого варінту в Моєму мозку. А на вихідних виміряю ширину вікон.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пару днів потрібно для адаптації Вашого варінту в Моєму мозку. А на вихідних виміряю ширину вікон.

зрозумів, чемно чекаю на розміри

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 2 тижні потому...
Да якось так лише без лишніх листочків. Будиночок не претензійний. Але має якось з дахом гармоніювати. Яка буде вартість?

 

Подскажите, сколько будет стоить два длинных колпака на трубы (вентканалы на крыше),размерами 2600х500 с флюгером сверху и второй обычный 1800х500. Вид как в верхнем сообщении у Вас. Жду, срочно. Геннадий (в личку).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, сколько будет стоить два длинных колпака на трубы (вентканалы на крыше),размерами 2600х500 с флюгером сверху и второй обычный 1800х500. Вид как в верхнем сообщении у Вас. Жду, срочно. Геннадий (в личку).

відповів в лічку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

решотки(ковка) от 450гр м.кв+покраска, установка, доставка. 0675251337

 

... а мені (насра...) написати в темі ???

:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

замовник вислав нам ескіз, а ми зробили креслення в натуральний розмір.

використовували готові куповані листочки, що значно зменшило ціну, хоча якби були листочки вручну ковані було би набагато гарніше :)

839796779_-1.thumb.jpg.3dc8f88355463e5be4b8701dec4751d0.jpg

2079792290_.jpg.38018a3f0c5018008fa94f9fdcc7d8b0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

замовник вислав нам ескіз, а ми зробили креслення в натуральний розмір.

використовували готові куповані листочки, що значно зменшило ціну, хоча якби були листочки вручну ковані було би набагато гарніше :)

 

Доброго Вам дня.

 

Перепрошую, чи не в Києві це замовлення? Бо 2 роки тому мав робити такий саме малюнок, але потім Замовник припинив будівництво і й досі його більше не чути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго Вам дня.

 

Перепрошую, чи не в Києві це замовлення? Бо 2 роки тому мав робити такий саме малюнок, але потім Замовник припинив будівництво і й досі його більше не чути.

замовлення не в Києві, почали розробку в вересні 2011, замовник хотів спочатку литі латунні перила, потім погодився на ковані,зробили креслення і зразок наразі чекаємо на затвердження:(

а ви в якій техніці мали робити? ковки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...