Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Напевно зупинимся на цьому проекті

Nataliia K

Рекомендовані повідомлення

Проект без участка - просто картинки :) Об этом я говорил в вашей прошлой теме. Если он у вас такой секретный, то скажите хоть где находится север относительно проекта, который вы выбрали сейчас/
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.tmv.com.ua/ru/mtmstyl/6213 Просторий, світлий. Прошу покритикуйте

 

Ну здається непогано, непогано... я б тільки на першому поверсі котельну переніс на місце кладовочкі біля кухні і за рахунок цього рзширив ванну на 1-му поверсі, ну і звичайно проробив би детальніше проект в плані того як має лягати перекриття - бо тут мені не все ясно (особливо в тому місці де засклений еркер в вітальні). А так досить непоганий варіант...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне очень нравится!

Только спальня на 2 этаже (19,2 кв. м.) такая большая и красивая, но не достаточно может быть освещена. Сделайте окно в стене, к которой примыкает кровать - будет лучше!

Планы классные :good: Нравится угловое окно, обилие летних помещений. Спальная комната 12,1 кв. м. на 2 этаже слишком вытянута. И гардеробная примыкает к наружной стене. Сделайте гардеробную в этой комнате рядом со входной дверью. А то вдоль наружной стены и на главный фасад гардеробную неоправданная роскошь :) Хотя, это мелочи

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.tmv.com.ua/ru/mtmstyl/6213 Просторий, світлий. Прошу покритикуйте

А що його критикувати?! :)

Такий готовий і закінчений проект дуже рідко зустрінеш - все функціонально - нема до чого вчепитися. Хіба санвузол на 1 поверсі можна трохи збільшити (30-50см вширину і двері поставити до сходів). Для приміщення над гаражем - може не 2, а 4 мансардних вікон поставити! І все!

Тут було про мале освітлення великої спальні на 2 поверсі - так може людину збентежили фотографії готової будівлі (де двері зменшили) - в самому проекті вони досить таки великі - видно, що пропорція як квадрат.

 

Сподобався? - Беріть і реалізуйте свою мрію! Естетика будинку неймовірна!

Думаю, що не пожалкуєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если актуально, то вот человек строится по этому проекту:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=69216

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.tmv.com.ua/ru/mtmstyl/6213 Просторий, світлий. Прошу покритикуйте

 

Досить цікавий проект з архітектурної точки зору, а от котельня, вірніше її планування дійсно порушує норми ДБН В.2.5-20-2001"ГАЗОСНАБЖЕНИЕ"

Й по іншим деяким критеріям планування вимагає індивідуального допрацювання, але в цілому будиночок досить пристойний та цікавий,

котрий однозначно виділятиметься із "сірої" маси

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...