Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу порадити планування

salerius

Рекомендовані повідомлення

Э будиночок, який на даний момент складається з цоколя та першого поверху. Плануємо зняти кришу і вибудувати другий поверх.

 

Цоколь та 1-й поверх на даний момент без міжкімнатних перегородок - тільки несущі стіни:

0-1.jpg.d7b217ab6d25e22b8712c6d8dc9af9ba.jpg

 

153956241_.jpg.a6b994310a96bf8069658a47c46059bd.jpg

 

Цокольний поверх плануємо використовувати не як гараж (хоть і на даний момент там є гаражні ворота), а під кабінет, можливо майстерню, пральню та інше (в цокольному поверсі вікон не буде, так як там фундаментні блоки.

 

 

Тепер пропоную для обговорення проект будинку який ми замислили:

 

вхід в цокольний поверх з першого поверху (драбина)

0-1.jpg.d7b217ab6d25e22b8712c6d8dc9af9ba.jpg

 

На першому поверсі вітальня (з вітальні вихід на балкон), кухня, туалет(лише унітаз та умивальник), і дві драбини одна на другий поверх, а під нею малесенька в цоколь:

1.jpg.0ef18b77d7f08b16a93c241607670819.jpg

 

 

Другий поверх, спальня, гардеробна, дитяча, та ванна кімната:

2-1.jpg.23b5cbee0f4f4fd4002aba5ae4c47581.jpg

 

 

Ну і зовнішній вигляд будинку (приблизно):

25081514_1.thumb.jpg.e46154b5024695382794da1283ed967c.jpg

 

330308082_2.thumb.jpg.0f21e94322d7145862425665650c46f2.jpg

 

1916701592_3.thumb.jpg.0fe48508f30deaeab2e12846449c9a2b.jpg

 

 

Прошу Вашої допомоги - можливо є якісь кращі варіанти планування будинку - основна задача - що б все було компактно, і можливо навіть 2 дитячі на 2 поверсі, якщо це можливо

 

Розгляну всі пропозиції, можете малювати в простому Paint.

 

І ще раз вдячний за допомогу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

=) не хочу розчаровувати =) але все жахливо виглядає, як і з плануванням, так із загальною концепцією, тут є присутнім для обговорення лишень набір приміщень,

та як орієнтир - загальні розміри будинку, тому єдине, що пораджу, то знайдіть собі архітектора, винайдіть кілька тисяч гривень на спеціаліста, для втілення вашої мрії в реальність, тому як на цьому етапі у вас 95% помилок, зверніть увагу, що таких туалетів не буває, як можна справляти нужду в туалеті, котрий ледь більший за унітаз з бачком, тамбура у вас немає, нераціональне використання площі коридору на 2 поверсі,

в підівал з такими сходами ви не ввійдете

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

=) не хочу розчаровувати =) але все жахливо виглядає, як і з плануванням, так із загальною концепцією, тут є присутнім для обговорення лишень набір приміщень,

та як орієнтир - загальні розміри будинку, тому єдине, що пораджу, то знайдіть собі архітектора, винайдіть кілька тисяч гривень на спеціаліста, для втілення вашої мрії в реальність, тому як на цьому етапі у вас 95% помилок, зверніть увагу, що таких туалетів не буває, як можна справляти нужду в туалеті, котрий ледь більший за унітаз з бачком, тамбура у вас немає, нераціональне використання площі коридору на 2 поверсі,

в підівал з такими сходами ви не ввійдете

 

Согласен с коллегой.

 

Такие "проекты" наглядно иллюстрируют даже неподготовленным зрителям тот факт, что увязать в один аккуратный узел такие разные понятия как логика, красота, экономичность, удобство, технологичность и экологичность - задача посильная далеко не каждому. (Не в обиду ТС!) Не каждому дипломированному специалисту...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полностью согласен с предыдущими ораторами. Отсутствие понятия о пространстве. Если вы задумали спроектировать все самому то начните с лесниц, а уж потом все остальное.

Вы не очень сильно владеете программой в которой проектировали и считаете что она подумает за вас, :D. Ниже я приведу картинки где допущены ошибки но это малая часть из всех.

Посмотрите и задумайтесь а может и не стоит делать чужую работу.

ps...

h..3mет.

salerius.jpg.68ad6a84308c4b711bb8703ffe2a450c.jpg

salerius_00.jpg.5402c4e52c4e8bdd8f9f2dce73a216ca.jpg

salerius_01.jpg.ef2bd702ef7c660d20b8a22932c4391a.jpg

salerius_02.jpg.91a08b5954d9835a688d646c11c92eb1.jpg

salerius_03.jpg.1767d99ef25416e4bc6e5710e9fcecb4.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всім дякую що відгукнулись

 

Критику приймаю.

Пару слів про....:

1. Відносно драбини на 2 поверх то кількість сходинок не відповідає дійсності - і я це розумів з самого початку - цим я займусь. На даному етапі мені головне було Вам донести саме планування кімнат - так як я дійсно не маю освіти в даному напрямку (самоучка).

2. Сходи в підвал не мають бути такі плавні як ви намалювали - а будуть крутіші.

3. Так як фінансово не маємо змоги наймати архітектора, тому і звернувся до Вас - мені кожна порада буде цінною.

 

Давайте забудимось про все що я малював.

Прошу Вас відштовхнутись від двух основних моїх зображень (такий який будинок є зараз) це: цоколь та перший поверх. На даний момент що в цоколі що на першому поверсі перегородок міжкімнатних нема - лише несуща стіна.

Перекриття цоколя і першого поверху - бітоні плити. АЛЕ На першому поверсі в меньшій частині будинку, там де вхід в будинок - немає потолка (перекриття).

Дуже прошу порадити можливі варіанти планування 1-2 поверхів, ну і чи реальний всеж-таки спуск в цоколь з будинку.

 

Буду вдячний за відповідді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. Сходи в підвал не мають бути такі плавні як ви намалювали - а будуть крутіші.

 

Проектирование в 3D дает больше представления в проектировании притом я отталкивался из ходя ваших размеров, а не просто рисовал. И как за основу брал оптимальный шаг лестницы. Дабы по ней было удобно ходить не задирать ноги верх. "28х18х28" Так что подумайте а стоит ли делать лестницу крутой.

 

Дуже прошу порадити можливі варіанти планування 1-2 поверхів

Понимаете так просто отсебятину лупить как спланировать, в рамках форума :pardon: уж очень много надо учитывать, канализация, вентиляционные каналы, и т.д. А методом натыкивания вы и сами сможете это сделать, но процессе строительства все кардинально изменится, есть мечта а есть реальный мир. Притом что планирование это не только нарисовать перегородки, а сначала поставить мебель учесть пространства, а уж потом закрывать стенами.

ps...

На один этаж "планування" уйдет 3 часа и на другой также и того 6 часов, я думаю мысль вы уловили.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гостинная 3*6 - это жах.

Площадь между кухней и входом в гостинную - какое имеет назначение?

Туалет 0,791 *2 это двойной жах.

Второй этаж не смотрел...

Может, вот так сделать, как во вложении?

Вход в гостинную на усмотрение.

Стена между гостинной и кухней - на усмотрение. Если нужна - делаем, если не нужна - совмещаем гостинную с кухней.

123.png.2e5192ceab1a07d5082f36c162c0f575.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С тем, что лестница в том виде, как изображена автором, не влезет - согласен с ранее высказавшимися.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гостинная 3*6 - это жах.

Площадь между кухней и входом в гостинную - какое имеет назначение?

Туалет 0,791 *2 это двойной жах.

Второй этаж не смотрел...

Может, вот так сделать, как во вложении?

Вход в гостинную на усмотрение.

Стена между гостинной и кухней - на усмотрение. Если нужна - делаем, если не нужна - совмещаем гостинную с кухней.

 

Чому такий малий туалет розповыдаю - тому що там буде ттільки унітаз-по ліву сторону та рукомийка-по праву сторону, а вже на другому поверсі буде повноцінна вана кімната в якій бкде і вана і унітаз і рукомийнік.....

 

тепер щодо запропонованого вами плану вдячний вам але є два нюанса - ви розмістили вітальню в тій стороні, де не буде попадати прямі промені сонця так як сонце з іншої сторони, а по друге я не зможу зробити вхід на кухні з коридора, тому що це є несуща стіна на які лежать плити - боюсь що б не завалилось

Але всеодно дякую.

 

 

Можливо ще якісь ідеї будуть?

 

 

як ви звернули увагу згідно мого плану я водопровід планую практично в правому кутку там де кухня і туалет і також на другому поверсі вана кімната - тобто все на купі - думаю так практично.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а по друге я не зможу зробити вхід на кухні з коридора, тому що це є несуща стіна на які лежать плити - боюсь що б не завалилось

Проем в несущей стене в настоящее время - это элементарно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому такий малий туалет розповыдаю - тому що там буде ттільки унітаз

Ширина = 0,791 м. А какое-то покрытие на стенах планируется? Штукатурка, кафель? Это ж еще минус, правда?

У мужика ширина плеч около 0,6 м.

Если человек одевает трусы, штаны, то локти, как правило, расставлены в стороны.

Ради интереса, жена померяла ширину при расставленных локтях - получлось 0,87 м.

Конечно, если придется пользоваться сортиром шириной 0, 791 м, то придется как-то вертеться, чтобы стены не завалить :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви розмістили вітальню в тій стороні, де не буде попадати прямі промені сонця так як сонце з іншої сторони

В вашем варианте солнце в гостинной возможно только в первой половине дня. Как правило, наши люди в это время находятся на работе.

В предложенном варианте окно на восток остается, конечно, при этом увеличивается площадь стены гостинной в северной части, но и это, как по мне лучше в летнее время. А зимой все равно топить придется.

У меня в квартире в зале окно на север, балкон - на восток. Летом в первой половине дня - не комфортно, жарко.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Малював, "як для себе".

А там, звичайно, самі дивіться

 

Дякую - получилось дуже гарно, одна проблемка - там де ви намилювали сходи - лежать бітоні плити

 

так як я позначив

1773336359_kotedj_forcopy2.jpg.96c49ce741bf8f7f3a4ce1d86f31c65c.jpg

 

Відповідно плиту-перериття ніхто не буде різати, залишаєтсья тільки варіант розміщення східців в меньшій частині будинку - там якраз зараз ще перекриття нема - треба визначитись і де потрібно залити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один и последний раз показываю, Но это не все на что я способен, а разогнаться там есть куда :D. Дерзайте думайте. Там где лестница выходит в гостиную так ее назовем, в ней можно сделать направленный свет.

Плюс она может добавить к потолку необычности самого потолка если потрудится над самим потолком.

223133478_salerius2011-12-2500355700000.jpg.fc83a8e47b2595d5b5d56244cd08ffe3.jpg

1397303141_salerius_1.jpg.bec7cd58b5766fecd2dc216d5e3e082d.jpg

204651607_salerius_1_00.jpg.6a74c0cbe7590630793a30e3decce7ec.jpg

1960112924_salerius_1_01.jpg.b75f262f968c726da6115f95a6f0ccbd.jpg

1816639562_salerius_1_02.jpg.7ce39c3856e97a1b1efeaaa25d8585b4.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один и последний раз показываю, Но это не все на что я способен, а разогнаться там есть куда :D. Дерзайте думайте. Там где лестница выходит в гостиную так ее назовем, в ней можно сделать направленный свет.

Плюс она может добавить к потолку необычности самого потолка если потрудится над самим потолком.

 

очень красиво получилось спасибо

 

Получаєтсья - що нам потрібно плиту відріізати під сходи, а чи буде нормально, що після обрізу 1-го метра упори плити вона буде триматись на 50-х см на несущій стіні?

 

Ще раз дякую

 

 

 

А хто що може сказати про планування другого поверху? (плануєтсья 1 спальня, 1-2 дитячих кімнати, вана кімната, гардиробна). Дякую за допомогу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот видите, а откуда я знаю как лежат плиты :lol: мои ошибки из ваших-же выданных данных, а вы просите сделать планировку не предоставив всего конструктива. :D ох вы и даете.:lol:.

Садитесь лучше сами за лист бумаги и рисуйте, так как вы знаете как расположен дом по сторонам света, как лежат перекрытия, у вас есть все данные для правильного планирования.

А со вторым этажом вы уж как то сами, вдруг там тоже есть то чего мы не знаем.

:pardon::)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ширина = 0,791 м. А какое-то покрытие на стенах планируется? Штукатурка, кафель? Это ж еще минус, правда?

У мужика ширина плеч около 0,6 м.

Если человек одевает трусы, штаны, то локти, как правило, расставлены в стороны.

Ради интереса, жена померяла ширину при расставленных локтях - получлось 0,87 м.

Конечно, если придется пользоваться сортиром шириной 0, 791 м, то придется как-то вертеться, чтобы стены не завалить :lol:

 

щойно поміряв туалет в квартирі - 0,83, при такій ширині остані років 20 не ажлівся ніхто, якщо вже зайшла ова за туалет - то це не проблема збільшити його на 10-15 см, питання в іншому - як планувати весь поверх

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот видите, а откуда я знаю как лежат плиты :lol: мои ошибки из ваших-же выданных данных, а вы просите сделать планировку не предоставив всего конструктива. :D ох вы и даете.:lol:.

Садитесь лучше сами за лист бумаги и рисуйте, так как вы знаете как расположен дом по сторонам света, как лежат перекрытия, у вас есть все данные для правильного планирования.

А со вторым этажом вы уж как то сами, вдруг там тоже есть то чего мы не знаем.

:pardon::)

 

Щодо варіанту вашого зі сходами - все цікаво получаєтсья одне НО - зійти тоді в підвал не получиться - потрібно буде пригинатись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо варіанту вашого зі сходами - все цікаво получаєтсья одне НО - зійти тоді в підвал не получиться - потрібно буде пригинатись

 

Согласно тем данным что я извлек с ваших рисунков, нагибаться ненужно там все с запасом взято.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...