Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як приватизувати землю під 1/2 житлового будинку ?

a.bau

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановні форумчани !

Я - власник 1/2 частини житлового будинку .

Право безплатної приватизації вже використав .:(

 

Запитання таке : як приватизувати землю під будинком і частину участку землі з спільним заїздом ? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня шановні форумчани !

Я - власник 1/2 частини житлового будинку .

Право безплатної приватизації вже використав .:(

 

Запитання таке : як приватизувати землю під будинком і частину участку землі з спільним заїздом ? ;)

 

выкупить у города или села

бесплатно уже не будет

или переписать дом на члена семьи, который свое право приватизации не использовал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

выкупить у города или села

бесплатно уже не будет

или переписать дом на члена семьи, который свое право приватизации не использовал

 

1/2 житлового будинку !!! (Я радий викупити свою частину :) алеж не продають :unknown:)

Нотаріус не береться за цю справу без кадастрового номеру .:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1/2 житлового будинку !!! (Я радий викупити свою частину :) алеж не продають :unknown:)

Нотаріус не береться за цю справу без кадастрового номеру .:(

 

ааа, то есть вопрос звучит немного по другому - "есть 1/2 часть дома, земля не приватизирована, как мне это купить?". Правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ааа, то есть вопрос звучит немного по другому - "есть 1/2 часть дома, земля не приватизирована, как мне это купить?". Правильно?

 

Проавильно .:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проавильно .:(

 

:-)

Вам нужно просто получить кадастровый номер без приватизации :-). Это не сложно. Самый простой вариант - ускоритель, в Киевской области такое стоит от 600 до 1000 уе. Как у Вас - не знаю. Если делать самим - то проще всего через инициирование инвентаризации земель :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:-)

Вам нужно просто получить кадастровый номер без приватизации :-). Это не сложно. Самый простой вариант - ускоритель, в Киевской области такое стоит от 600 до 1000 уе. Как у Вас - не знаю. Если делать самим - то проще всего через инициирование инвентаризации земель :beer:

 

:beer:

 

1 .Я - власник 1/2 частини житлового будинку !!!

2. Тема як називається ?

Як приватизувати землю під 1/2 житлового будинку ?

 

Я звертався в місцеву раду з проханням переоформити право власності з 1/2 житлового будинку в один цілий житловий будинок № .. Б . Виконком задовільнив моє прохання ,але КОЗЕЛ голова не підписав .

Відправив за " нотаріально завіриним поділом будинку " .:o

Нотаріус відправив в БТІ за "витягом з реєстру про можливий поділ ".

БТІ в усній формі " з посмішкою :D" розповіли що не можна поділити будинок на два будинка . :pardon:

А землі під квартирами не продають і не приватизовують !!!:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:beer:

 

1 .Я - власник 1/2 частини житлового будинку !!!

2. Тема як називається ?

Як приватизувати землю під 1/2 житлового будинку ?

 

Я звертався в місцеву раду з проханням переоформити право власності з 1/2 житлового будинку в один цілий житловий будинок № .. Б . Виконком задовільнив моє прохання ,але КОЗЕЛ голова не підписав .

Відправив за " нотаріально завіриним поділом будинку " .:o

Нотаріус відправив в БТІ за "витягом з реєстру про можливий поділ ".

БТІ в усній формі " з посмішкою :D" розповіли що не можна поділити будинок на два будинка . :pardon:

А землі під квартирами не продають і не приватизовують !!!:(

 

это или фишки украинского языка или Вы не оч правильно терминологию используете - какой статус у Вашей половины? квартира? или все таки жилой дом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это или фишки украинского языка или Вы не оч правильно терминологию используете - какой статус у Вашей половины? квартира? или все таки жилой дом?

 

Я би сказав що це фішки законів України .:)

Згідно з " Т........ державна нотаріальна контора за реєстром №..27" ......

......

Назва майна: - 1/2 (одної другої ) частини житлового будинку з ..

Опис майна : - 1/2 (одна друга) частина житлового будинку(цегла ) ,житловою площею ........

Згідно з "витяг про державну реєстрацію прав . Т................... бюро технічної інвентаризації ".

Номер витягу : .......84

Дата : ................

Реєстраційний номер : .......65

Тип об"єкта : житловий будинок ,з .........................

Форма власності : приватна спільна часткова .

Частка : 1/2

Ось який статус моєї половини ... :(

Землю під 1/2 частиною житлового будинку не продаються і не приватизовують .

Чи можливо десь я не прав ? :beer:

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Землю під 1/2 частиною житлового будинку не продаються і не приватизовують [/color] .

Чи можливо десь я не прав ? :beer:

 

 

[/color][/color]

 

Землю под 1/2 можно приватизировать вместе с хозяином другой 1/2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можно приватизировать вместе с хозяином .

 

:D Друга 1/2 частина в хозяйки :angel: :good::D Рабство заборонено конституцією .;)

 

Право безплатної приватизації вже використав . Тому даний земельний участок я не зможу приватизувати в спільну суміжну власність .:(

 

Я разом з співвласницею другої половини можу взяти в оренду даний земельний участок . Зробити державний акт на землю . Оформити капітальний ремонт будинку " роздіяти будинок буде рівна стіна +-5см , а також противопожарна стіна " . Два окремих входи вже є .

Тоді за інструкцією БТІ 1/2 частини житлового будинку можна переоформити в житловий будинок :) .

І приватизувати землю під ним . Шляхом викупу .:)

Можливо хтось з шановних знає інший ,шлях опишіть будь ласка .Обгрунтовуючи свої дописи .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
:D Друга 1/2 частина в хозяйки :angel: :good::D Рабство заборонено конституцією .;)

 

Тоді за інструкцією БТІ 1/2 частини житлового будинку можна переоформити в житловий будинок :) .

І приватизувати землю під ним . Шляхом викупу .:)

Можливо хтось з шановних знає інший ,шлях опишіть будь ласка .Обгрунтовуючи свої дописи .

 

Зачем житловий 1/2 будинка переоформлять в житловий будинок? Я делал так: 1. Обратился к совладельцу с вопросом: "будем ли приватизировать участок вместе?" Ответ:"Не буду, беден я и не хочу вообще что то делать". Далее спрашиваю: "Если я сам начну приватизацию за свои деньги?" Ответ: " Я возражать буду". На вопрос:"Почему?", ответа не получил (добрый у меня сосед).

2. Начал приватизировать сам, не взирая на пассивную позицию соседа. А именно, оплатил приход землеустроителя по работам обмера участка.

3. Написал заявление в горисполком для разрешения заключения по участку для приватизации. Приложил заключение горисполкома о обследовании участка и отказе соседа в приватизации.

4. Сосед поменял позицию по приватизации, правда теперь ищет со мной предмет встречи для переговоров. Боится, что приватизирую весь участок без него и только на себя.

5. Я же планирую получить только кадастровый номер и продать половину дома (это моя с вами тайна от соседа).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...