Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фундаментная лента: размеры, оптимизация

Берег_Б

Рекомендовані повідомлення

Добрый день!

Интересует возможность уменьшения размеров фундаментной ленты на ширину кирпича используемого для прижимания пенопласта. Кирпичная прижимная стенка применяться не будет?

Сечение1.bmp

Сечение2.bmp

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоть не совсем грамотно давать ответ имея такой обьём информации - но соглашусь с автором второго поста.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

Интересует возможность уменьшения размеров фундаментной ленты на ширину кирпича используемого для прижимания пенопласта. Кирпичная прижимная стенка применяться не будет?

 

Я думаю, для початку потрібну було б написати, для чого цей фундамент, що на нього опирається, глибину закладання, чи фундамент з проекту, який грунт. Тоді можна було б сподіватись на якусь нормальну пораду. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, для початку потрібну було б написати, для чого цей фундамент, що на нього опирається, глибину закладання, чи фундамент з проекту, який грунт. Тоді можна було б сподіватись на якусь нормальну пораду. :)

Фундамент для приватного будинку ( один поверх і мансарда). На малюнку елемент фундаменту зовнішньої стіни. Фундамент зі стандартного польського проекту, глибина промерзання закладена в проекті 1.2м, ще в проекті є така характеристика як питомий опір грунтової основи під фундаментом - 165кПа. На ділянці маємо грунт звичайний суглинок, детальних характеристик немає оскільки дослідження не проводились. На стрічку кладеться бетонний блок шириною 24см (за проектом), але за відсутності такого можливо будуть використовуватись блоки ФБС 24.3 або ж моноліт шириною 25...30 см. Матеріал стін керамблоки (за проектом), але знову ж таки рішення, що буде використовуватись поки немає...

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берег_Б, Сумбурно высказываетесь. Есть у Вас разрез фундамента?

Если речь идёт о подушке(не могу понять как на неё облицовочный кирпич ложить собирались) - то я бы меньше 600 в ширину не делал бы.

Дайте вертикальный разрез фундамента?

И объясните о чём мы сейчас разговариваем? Если это разговор о подушке то уменьшение её ширины на 12 см по всей длине даст Вам экономию в 1 тысячу гривен на материале и 500 - 600 гривен на работе. Если эта сума принципиальна - тогда давайте проект, геологию и постараемся помочь. Если же нет - то разговаривать не о чём.

Змінено користувачем IBAH
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фундамент для приватного будинку ( один поверх і мансарда). На малюнку елемент фундаменту зовнішньої стіни. Фундамент зі стандартного польського проекту, глибина промерзання закладена в проекті 1.2м, ще в проекті є така характеристика як питомий опір грунтової основи під фундаментом - 165кПа. На ділянці маємо грунт звичайний суглинок, детальних характеристик немає оскільки дослідження не проводились. На стрічку кладеться бетонний блок шириною 24см (за проектом), але за відсутності такого можливо будуть використовуватись блоки ФБС 24.3 або ж моноліт шириною 25...30 см. Матеріал стін керамблоки (за проектом), але знову ж таки рішення, що буде використовуватись поки немає...

Дякую!

 

Тоді Вам ще варто визначитись з матеріалом стін, перекриттям, дахом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берег_Б, Сумбурно высказываетесь. Есть у Вас разрез фундамента?

Если речь идёт о подушке(немогу понять как на неё облицовочный кирпич ложить собирались) - то я бы меньше 600 в ширину не делал бы.

Дайте вертикальный разрез фундамента?

Я нигде не говорил про облицовочный кирпич. Речь идет о прижимной стенке для утеплителя.

Может Вы и правы по поводу экономии...

 

Тоді Вам ще варто визначитись з матеріалом стін, перекриттям, дахом.

Перекриття в проекті моноліт, скоріш за все будуть панелі, дах - металочерепиця, а от зі стінами немає визначеності...

В ідеалі хочется стіну одношарову (газобетон 375мм, 400мм або ще дорожчий керамблок), але розуміючи що будівництво затягнеться не на один рік то схиляюсь до дешевших матеріалів (цегла 250мм або 380мм) з наступним утепленням таким чином рознісши витрати по зведеню коробки на різні періоди.

484244065_222.JPG.71dea930858a377b02d5212ae6fb1e53.JPG

760357739_3.thumb.JPG.a33841f782ff6b9f5f49bd565532ff3f.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берег_Б, монолит и плиты перекрытия - это два принципиально разных перекрытия.

Я бы не уменьшал подушку. Если хотите фундамент заменить на блоки - обезательно или армопояс перед стенами 1-го этажа, или армированная черновая плита пола с заходом на блоки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут є два варінти:

1. або економити на геології, тратити на фундаментах

2. або економити на фундаментах - зробити геологію.

 

Грунт основи - суглинок. Звідки такі дані?

Суглинки є і знижчим опором , може бути 100МПа. Може бути просідним....

Вирішувати Вам.

Краще зробіть геологію і зверніться до конструкторів, щоб вони Вам запроектували фундаменти, коли Ви остаточно вирішите з конструкціями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята извините за предыдущую свою писанину просто человека не правильно понял. Просто человек писал можна ли ф-ную ленту уменьшить, а в итоге получается что человек подушку фундамента уменьшать хочет.

По этому делу мой будет ответ такой: 1) нужна геология; 2) збор нагрузок, после чего мы будем знать какая должна быть ширина фундамента и можна уменьшать или нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...