Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Добудова кам'яного дому. Армопояс, перекриття.

ahomin

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановні форумчани. Прошу Вашої поради.

Маю невеликий старий кам'яний дім, вірніше півособняк. Хочу добудувати збоку кімнату і надбудувати мансарду над старою і новою частиною.План додаю у вкладенні. Грунт піщаний, грунтові води дуже глибоко (15-20м), підкопував фундамент, він зроблений з такого ж каменю, як і будинок, показував архітектору, той казав, що добудову витримає. Та й я думаю, що вага старої цегли чердака і старого шиферного даху не дуже менше, ніж мансарди з газобетону. Плюс сусідський аналогічний (спарений) будинок вже давненько добудований подібно моєму, але з цегли.

Тепер власне питання:

1.Чи потрібно мені будувати окрему від сусіда стіну нової частини (виділив зеленим на малюнку) ? Стіна сусіда 1,5 силікатної цегли, 40 см. Причини сумнівів: чи три газобетонних стіни витримають вагу монолітного перекриття ( ще роглядаю Теріву) і чи достатня звукоізоляція 40 см силікатної цегли?

2. Чи робити монолітний армопояс по всій будівлі після першого поверху? Прораб, який можливо буде будувати, сказав, що добре таким чином зв'язати нову і стару частини. Причина сімніву: боюсь, що нова частина при усадці потягне стару, наслідки мені невідомі. У сусіда армопояса немає взагалі, монолітне перекриття нової частини покладене на крайню стіну старої.

3. Над старою частиною дерев'яне перекриття. Балки 170*170 з кроком 1-1.20 м. Знизу гіпсокартон. Маю великі сумніви на рахунок такого перекриття: А) велика відстань між балками (сусід в проміжках поставив швеллер); Б) жахлива шумоізоляція.

Варіанти : - 3.1.залишити існуюче перекриття, укріпити швеллерами, зробити армопояс;

- 3.2. поверх дерев'яного зробити Теріву з армопоясом;

- 3.3. поверх дерев'яного покласти металопрофіль з глибоким жорстким ребром і залити керамзитобетоном.

Знімати існуюче дерев'яне перекриття боюсь, знищу гіпсокартонну стелю і залишусь тимчасово без даху в жилому будинку.

Постарався описати як зміг, підкажіть, будь-ласка, щось розумного.

1756167172_.jpg.45647cbfbc6301572355596f39206207.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы простите,но без визуальной оценки степени реконструкции и учета всех нюансов невозможно предсказать будущее!

Вы приглашали специалистов в гости?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Були деякі специ, але ще 2 роки тому, коли проект робився. Я в першому повідомлені писав, що вони казали. Пройшло трохи часу, я трохи начитався і в мене почали з'являтись сумніви. Я постарався все докладно описати, якщо треба ще якусь інформацію, то надам, бачив тут людям ще не в таких ситуаціях поради давали.

Тай на що там дивитись в 1 та 2 пунктах, ну в 3 можливо й треба оглядати вживу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...