Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Новое строительство по старым документам

datz

Рекомендовані повідомлення

Скажіть , що робити.Документи які є: 1. приватизована земля, є акт на землю (будівництво та обслуговування.... )

2.паспорт забудовника, складенний в 99 р.в ньому: дозвіл на проведення робіт... дійсний до травня 2002 р., рішення с.р. про виділення зем. діл., , акт виносу в натуру зем. діл., проект забудови зем. діл., пояснювальна записка до пректу забудови зем. діл., ( індивідуальний проект),

ЗАПИТАННЯ: Я В ЦЬОМУ РОЦІ ДОСТРОЮ , ЯКІ МОЇ ДІЇ і ЩО З ЦИМ МЕНІ РОБИТИ, ЦЕ ПО ЗАКОНУ САМОСТРОЙ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Скажіть , що робити.Документи які є: 1. приватизована земля, є акт на землю (будівництво та обслуговування.... )

2.паспорт забудовника, складенний в 99 р.в ньому: дозвіл на проведення робіт... дійсний до травня 2002 р., рішення с.р. про виділення зем. діл., , акт виносу в натуру зем. діл., проект забудови зем. діл., пояснювальна записка до пректу забудови зем. діл., ( індивідуальний проект),

ЗАПИТАННЯ: Я В ЦЬОМУ РОЦІ ДОСТРОЮ , ЯКІ МОЇ ДІЇ і ЩО З ЦИМ МЕНІ РОБИТИ, ЦЕ ПО ЗАКОНУ САМОСТРОЙ?

 

Проблема в тому, що в 2002 (і до 2008) році передбачалося обов'язкове продовження строку дії дозволу на будівництво. Таким чином, у Вас буде самобуд.

Див. Наказ Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 5 грудня 2000 року №273.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...