Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

apxitektop

Модераторы
 • Публікації

  9 433
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  6

Усі публікації користувача apxitektop

 1. Наче досить чітко, хоча не зрозуміло "багатьої років" і "в процесі забудови"... Викладіть весь документ, будь ласка.
 2. Усно, як і думали всі: нові масиви, які створено, але не забудовано - по три метри; вся існуюча забудова - 1 м. Але пистьмово так і не виклали цього (я описував в групі Містобудування в Україні цю ситуацію десь рік тому, і навіть копії листів мав викладати).
 3. Ви вище ж цитували ДБН... От як тлумачити - це інше питання. Прописано наче зрозуміло, але всі по-своєму трактують... Я звертався в Мінрегіон з цього питання - адекватну відповідь почув тільки при особистій розмові.
 4. 15 м мінімум! Протипожежні відстані від будинків, будівель і споруд сільських населених пунктів, а також від меж ділянок дачних поселень та садової забудови до лісових ділянок повинні бути 20 м, 50 м, 100 м – відповідно до дерев листяного, мішаного і хвойного лісу. У містах та селищах для зон одно- та двоповерхової садибної забудови з присадибними ділянками протипожежна відстань від меж присадибних ділянок до лісових ділянок може бути зменшена, але повинна складати не менше ніж 15 м.
 5. На сьогодні ДАБІ (і не тільки) може місяцями не розглядати документи - Закон 530: dreamdim.ua/uk/zakon-pro-karantyn-530-ix-vid-17-03-2020-ta-reyestratsiya-dokumentiv-organamy-dabk/
 6. Зробив свіжий матеріал по відстаням (станом на 11.01.2021 року): Відстані між будинками та спорудами; відстані до меж ділянок, протипожежні та інші (2021) Фактично, це матеріал ще того року, але я зробив спробу додати графічні матеріали щодо відстаней, оскільки в мережі "ходять" картинки з невідомими нікому нормами.
 7. Фактично, реєстр ДАБІ ведеться нормально лише з 2015 року... А все, що було до цього, може досі бути лише на папері. Ми перевіряємо лише те, що є в реєстрах, а все інше можна отримати тільки через запити (які також автоматизували).
 8. Якщо повідомлення є в реєстрі ДАБІ, і кадастровий номер вказано вірно, то можете написати мені в приватні повідомлення, і я перевірю, чому не відображає Ваше повідомлення.
 9. По всій Україні. Якщо даних в Реєстрі ДАБІ немає, то такі дані в видаватиме система. В нас нажаль і кадастр неповний, і в ДАБІ дуже багато даних не оприлюднено. В таких ситуаціях отримати документи мона лише через запити...
 10. Вітаю! Можливо комусь з форумчан буде корисним мій сервіс - URBANDATA GEO, який дозволяє обрати будь-яку точку на мапі, і отримати інформацію про наявність/відсутність дозвільних документів на будівництво, отримати дані про земельну ділянку, дізнатися про те, які об’єкти можуть бути розміщені на обраній ділянці, а також дізнатися про наявність/відсутність судових рішень щодо об’єкту або ділянки. Цей функціонал безкоштовний. ❌ Нажаль, на сьогодні за відсутності у ділянки кадастрового номеру система не може здійснити пошук. ✔️ У випадку, якщо ви знаходитеся поруч з об’єктом, що будується, але даних про дозвільні документи не знайдено, або коли у випадку відсутності кадастрового номеру ділянки ви не можете перевірити законність ведення робіт, ми надаємо можливість в режимі онлайн сформувати та подати запит до відповідного органу з метою отримати інформацію про наявність/відсутність дозвільних документів (та отримати їх скан-копію) та подати скаргу не незаконне будівництво. На порталі URBANDATA також зібрано дані ДЗК та реєстрів ДАБІ.
 11. Саме так. Ще з березня строки надання адмінпослуг, фактично, стали безкінечними... ДАБІ, архітектура - тепер всі "порушують" строки.
 12. Спеціально створив портал, де шукати можна по всім реєстрам ДАБІ (і старим, і новим, і щоб не гадати з датами тощо) - URBANDATA або спробуйте Telegram-бота.
 13. Поки очікується лише частина послуг в системі ДІЯ. З наступного тижня орієнтовно. Актуальні дані викладаю в Містобудування в Україні.
×
×
 • Створити...