Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дизайнери, будьлазочка допоможіть підібрати колір кухонних фасадів!

Komaha

Рекомендовані повідомлення

Дуже прошу допомоги залу.

Ситуація наступна - кухня з зеленими стінами і жовто-оранжевою плиткою в робочій зоні. Не можу вибрати колір фасадів. Можливо тут є хтось з професіоналів щоб щось порадити. Буду безмежно вдячна.

 

Взагалі я думала плитка буде більше до жовтого, а вийшла вона якась оранжева в масі... і ще декор виявився в масі більше синім ніж зеленим, як я думала. Плитку я в живу не бачила (живу у батьків поки чоловік будується, він мені лише фотки скидає і я по фоткам вибираю далі все по декорам в хату).

і при різному освітленні виглядає зовсім по різному плитка (на фотках видно)....

 

взагалі, я б хотіла чимось пом"якшити цей оранжевий колір.

думаю про білі бо зелені фасади.

 

DSC_1671.jpg.d97f270195da3c3e63c4250caa4a5927.jpg

 

DSC_1688.jpg.cded7d52bcf213e8d2c1e6d4625d1c53.jpg

 

DSC_1690.jpg.0235991156063cae4c529f6088975a39.jpg

 

DSC_1695.jpg.86100e70f8bd4a5aecdaf22537ba4ed0.jpg

 

DSC_1705.jpg.5a7fee9c51d147331e162177fbef5534.jpg

 

порадьте щось щоб все це виглядало органічно, не надто яскраво і навантажуюче!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне кажется, что светлое дерево + нежный приглушенный зеленый будут идеальным сочетанием.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне кажется, что светлое дерево + нежный приглушенный зеленый будут идеальным сочетанием.

 

світле дерево на фасади, я так розумію. гарний варіант. єдине, що фасади будуть плівкові, а плівка під дерево вся структурна :(, боюся в ці щілинки і ямочки буде залазити бруд, не намиюся.

а приглушений зелений куди? якщо на фасади, то таких плівок взагалі немає :( чоловік привіз зразки, там лише якийсь тєрмоядєр, або таке, шо по тону не підходить (більш холодне зелене).

 

Добавлено через 10 минут

а що скажете про білий? або такий чуть кремуватий, щоб не білосніжний? чи не підкреслить він цей оранжево-жовтий?

і може стіни перефарбувати взагалі... плитку ж вже не здереш.... а може стінами підіграти...:confused:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пленка под дерево: светлый дуб или коричневая. Одного цвета.

Столешница бежевая под камень или песок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

kyxna.thumb.jpg.390ab500040dfb05edaa4ed705b2fbd7.jpg

 

kyxna_1.thumb.jpg.6ee1b5852c1e265ea60166056d4b2a14.jpg

коричневый вариант вроде получше, если добавить стены. Хотя цвет с фоток. По месту фасад приложить ни как?

Змінено користувачем ligio
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Темнее лутше,приглушит морковный цвет.Хотя на первый взгляд просится светлый фасад.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]172428[/ATTACH]

 

[ATTACH]172429[/ATTACH]

коричневый вариант вроде получше, если добавить стены. Хотя цвет с фоток. По месту фасад приложить ни как?

 

по мєсту ніяк не вийде, бо я далеко, а чоловік у мене не дуже до дизайнерських штучок ) йому шо синій, шо білий, шо коричневий :)

 

да, темніший краще, але кухня буде мрачна.... капєц, шось з цією плиткою я зовсім не в тему попала. хотіла шось таке легке, летуче, але з яскравими акцентами. от думала акцент буде, але ж не на стільки яскравий....

коричневе не буду робити точно. про світле дерево думаю. і ще думаю про оливковий колір.

що скажете про оливку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

очень красивый цвет и будет смотреться гармонично

 

дякую :) мені здається, вона по тону гарно підходить до цього жовто-оранжевого. і по стилю, так би мовити....

буде так соковито з оливковими фасадами і жовто-оранжевою плиткою :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если посмотреть визуализации производителя Вашего кафеля, то они к этому яркому цвету предлагают фасады венге.

 

На фото ванная комната, но также красиво будет и кухня венге.

1662106068_.jpg.77dc56f84479bc2a20e2cf41a8c686ee.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему сначала не выбрать кухню фасады, столешницу а потом плитку??????

не було такої можливості. все робимо щоб пошвидше заїхати в хату. треба було класти плитку, бо був час і вільні руки, то терміново вибирала плитку. думала - з фасадами щось придумається потім. ну от і думаю тепер... проблема в тому, що плитка виявилася не жовта,, а прям оранжева, я її не бачила в живу як вибирала.

я розумію сама, що найкраще все відразу вибирати, але не завжди так виходить.

 

Добавлено через 4 минуты

Если посмотреть визуализации производителя Вашего кафеля, то они к этому яркому цвету предлагают фасады венге.

 

На фото ванная комната, но также красиво будет и кухня венге.

 

дякую за фото, не зустрічала саме цього, хоча багато передивилася фоток з цією плиткою.

так, венге, темне дерево - найкращий варіант напевне, але це так похмуро і навантажуюче.... хоча, кухня у нас світла, багато сонця. навіть не знаю... охохох....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Идеально черешня(вишня),венге темновато будет, еще больше подчеркнет ядреный цвет плитки. Нужно попробовать подобрать фасад тоном близкий к черешне(вишне).И зеленый цвет стен попастельней сделать. Змінено користувачем tamasay
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только мне кажется, что бирюзовый туда замечательно подошёл бы?

 

бірюзовий підійшов би під декор плитки. теж непоганий варіант, але не мій колір.

 

Добавлено через 1 минуту

Всім дуже дякую за поради!

Правда, я тепер ще більше заплуталася, особлив коли дізналася, що ціна на кольори плівок, які мені до вподоби - 500 грн на м.кв...

Зараз взяла паузу. Думаю.

Всі ваші поради буде враховано. Постараюся фотографії результату (готової кухні) розмістити в цій темі.

 

Ще раз дяку!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

я бы кухню цвета слоновой кости выбрала. ну а декор/аксесуары под цвет плитки

кстати, в каком-то из последних "Идеи вашего дома" что-то похожее было

 

Добавлено через 2 минуты

www.ivd.ru/zoom.xgi?file=I2_281.jpg# немного похоже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фисташковый.

вообще зеленый хорошо сочетается с таким оранжевым, как у вас плитка. но это должен быть теплый зеленый. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]172428[/ATTACH]

 

[ATTACH]172429[/ATTACH]

коричневый вариант вроде получше, если добавить стены. Хотя цвет с фоток. По месту фасад приложить ни как?

 

 

Мені здається якщо на фото зі світлими фасадами колір плитки на підлозі зробити світлим, таким як біло-кремовий на фасаді, це виглядатиме красиво, гармонійно і дозволить лишити кухню світлою, як Ви того хочете. На одній з фото учасників даної дискусії є варіант зі світлою плиткою на підлозі, надає легкості і світла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...