Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пристройка крыльца

stroi

Рекомендовані повідомлення

Я хочу избежать бумажной волокиты и, если это возможно, конструкцию крыльца скорректировать с учетом этого.

Объясните, пожалуйста, нужно ли оформлять разрешение на пристройку крыльца вне зависимости от его конструкции? Например, если я хочу просто вкопать стойки без фундамента и накрыть их простейшей крышей. Может быть, есть какие-то другие варианты?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может, кто-нибудь все же даст ответ? Я сомневаюсь, потому что ведь на строительство беседки никаких ведь согласований не нужно? Или дайте, если можно, ссылки на соответствующие документы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может, кто-нибудь все же даст ответ? Я сомневаюсь, потому что ведь на строительство беседки никаких ведь согласований не нужно? Или дайте, если можно, ссылки на соответствующие документы.

 

такое не классифицируеться - т.к. является элементом здания а не объектом и сооружением в чистом смысле по ДЕРЖАВНИЙ КЛАСИФІКАТОР

будівель та споруд ДК 018-2000

т.к. площадка, дорожка и пр.

Не належать до самочинного будівництва: { Пункт 3.2 розділу

3 доповнено абзацом згідно з Наказом Міністерства будівництва,

архітектури та житлово-комунального господарства N 42 ( z0201-06 )

від 08.02.2006 }

для будинків садибного типу - зведення на земельній ділянці

тимчасових будівель (споруд) (навісів, альтанок, наметів, кіосків

(крім малих архітектурних форм для провадження підприємницької

діяльності), накриття, літніх душових, теплиць, свердловин,

криниць, люфт-клозетів, вигрібних ям, замощень, парканів тощо);

перестановка обладнання в межах призначених приміщень; улаштування

чи закриття дверних або віконних прорізів; збільшення або

зменшення житлової або допоміжної площі за рахунок демонтування чи

влаштування перегородок (на величину площі горизонтального

перерізу перегородок), не пов'язані зі змінами призначення

приміщень та без порушення несучих конструкцій, комор, знесення

печей та грубок, утеплення і оздоблення стін, засклення літніх

приміщень (крім улаштування веранд, тамбурів); { Пункт 3.2 розділу

3 доповнено абзацом згідно з Наказом Міністерства будівництва,

архітектури та житлово-комунального господарства N 42 ( z0201-06 )

від 08.02.2006; в редакції Наказу Міністерства з питань

житлово-комунального господарства N 167 ( z0479-10 ) від

01.06.2010 }

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Класифікується. Ґанок є елементом будівлі, ї його добудова не що інше як внесення змін у існуючий об’єкт 8-) Якщо ви його побудуєте відступивши від будівлі то тоді так, буде тимчасовим. У мене виникла затримка із оформленням права власності саме через наявність фундаменту під тамбур. Визначили його як ґанок і довелось узаконювати, хоча ДАБІ дала погодження
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Класифікується. Ґанок є елементом будівлі, ї його добудова не що інше як внесення змін у існуючий об’єкт 8-) Якщо ви його побудуєте відступивши від будівлі то тоді так, буде тимчасовим. У мене виникла затримка із оформленням права власності саме через наявність фундаменту під тамбур. Визначили його як ґанок і довелось узаконювати, хоча ДАБІ дала погодження

 

значит будем сдавать в эксплуатацию крыльцо (номер конечно не подберем по УДК), Тамбур это все таки здание - пристройка к дому, как и веранды, лоджия или балкон, изменяющий общую площадь дома, но крыльцо ? Если только это крыльцо не к многоквартирному дому - то никаких разрешений не нужно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понимаю, мнения разошлись? Я не собирался делать основательного фундамента, только отдкльные тумбя под стойки.

Хорошо, может, тогда, скажете, у кого нужно спрашивать? Этим БТИ занимается или архитектурное управление?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понимаю, мнения разошлись? Я не собирался делать основательного фундамента, только отдкльные тумбя под стойки.

Хорошо, может, тогда, скажете, у кого нужно спрашивать? Этим БТИ занимается или архитектурное управление?

 

в БТИ спросите нужно ли вообще им что-то для того чтобы они внесли при приводении текущей инвентаризации изменения - у архитекторо рано пока

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маразм крепчает!:(

Мож ваашше подождать со всеми телодвижениями? Ну не может же такой идиотизм держаться долго!

Сейчас, по весне, как начнутся стройки, и, ИМХО, пойдёт волна возмущения. Чай, не небоскрёб на Днепровских кручах строим, не вертолётную площадку...

Капец! Уже две ступеньки с навесом над входной дверью самостроем считается!:fool:

..

У нас наоборот - навес ЕСТЬ! Из сгнивших досок. Так его что? Убрать тоже нельзя? Ибо в плане застройки ОНО начерчено

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значит будем сдавать в эксплуатацию крыльцо (номер конечно не подберем по УДК), Тамбур это все таки здание - пристройка к дому, как и веранды, лоджия или балкон, изменяющий общую площадь дома, но крыльцо ? Если только это крыльцо не к многоквартирному дому - то никаких разрешений не нужно...

Ви не можете здати в експлуатацію тільки ганок оскільки це не самостійний об’єкт. Ганок - це конструктивний елемент будинку. Умовно кажучи несуча стіна, яку ви також окремо не можете ввести в експлуатацію, а лише у комплексі із будівлею.

А взагалі чого саме "крильцо"? Такого слова в УДК також немає, воно - зайда, назвіть цей елемент вхідними сходами, і робіть як вважаєте за потрібне без погодження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не можете здати в експлуатацію тільки ганок оскільки це не самостійний об’єкт. Ганок - це конструктивний елемент будинку. Умовно кажучи несуча стіна, яку ви також окремо не можете ввести в експлуатацію, а лише у комплексі із будівлею.

А взагалі чого саме "крильцо"? Такого слова в УДК також немає, воно - зайда, назвіть цей елемент вхідними сходами, і робіть як вважаєте за потрібне без погодження.

 

Вывод - этот объект не квалифицируеться, получать разрешения каких либо не нужно, строить, БТИ вносит изменения при инвентаризации без проблем, (как любую площадку на участке возникшую....)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...