Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подскажите по глубинам))

greckstar

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте!

 

Подскажите пожалуйста по глубинам скважин у меня на участке, хочу пробурить скважину, а разные фирмы говорят по разному.

wikimapia.org/#lat=50.5472871&lon=30.4951672&z=18&l=0&m=b

Точка бурения приблизительно на крестике.

 

 

Заранее спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините, че-то точку с крестиком не разглядел, полезной информацией поделюсь

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=85145&page=2

 

пост№23

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

........Подскажите пожалуйста по глубинам скважин у меня на участке, хочу пробурить скважину, а разные фирмы говорят по разному.

Плутанина полягає в тому, що на одних, сусідніх з Вашою ділянках є водоносні піски з хорошою якістю на ~ 50-55 метрах, а на інших цей прошарок глинистий, маловодоносний. Буріть на 85 м - цей горизонт водоносний у всіх випадках.

Извините, че-то точку с крестиком не разглядел, полезной информацией поделюсь

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=85145&page=2

пост№23

Злямзяна таблиця у Бурводу так же корисна, як усвідомлення, що середня температура хворих у лікарні 36,6 (від 42 в реанімації до кімнатної у морзі) :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Злямзяна таблиця у Бурводу так же корисна, як усвідомлення, що середня температура хворих у лікарні 36,6 (від 42 в реанімації до кімнатної у морзі) :D

 

Так. То дайте шановний, Мамай, людям "хліба" свого подивитись. Чи Ви тільки бескоштовно поради можете давати, та Грюндфоси пропонувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ми дійшли до згоди, що при посиланні на джерело цитування обов'язкове, то йдемо далі.

В таблиці Бурвода багато нісенітниць. Наприклад, заперечується існування четвертинних вод у Вишгородському районі. Спроба створити комерційну "замануху" вдала, але стовбці: "четвертиний, полтавський, харківський" написані недостовірно майже по всім районам.

То дайте ... людям "хліба" свого подивитись.

Візіоністи та ексгібіціоністи, певно, утворюють гармонійні пари. Але це ж не про нас.. :pardon:

Чи Ви тільки бескоштовно поради можете давати..

Невже Ваші поради за гроші? :shock: Піду вип'ю 300 капель ефірної валер'янки ©

...та Грюндфоси пропонувати?
Пропонуємо краще, бо ми того варті! :friends:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знєте, я не хочу з Вами сперечатись, я дав людям що було, а Ви як ВЕЛИКИЙ сенсей бурильного діла, поправте Бурводу, і мені і людям буде дуже цікаво. Чи це є комерційна засекречена таємниця?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панове,

а чи треба сперечатися про мохнаторилівські дачі, що перекрили не тільки прохід, але й сам вид на Дніпро для пацієнтів республіканської дитячої лікарні?

Підкажу: торік така гілка тут вже була. Не думаю, що геологія за рік змінилася. Пошукайте.

Хто хоче побурити - то туди проїзд лише через КП та приватну охорону; поряд респ. лікарня, так що тривала робота дизеля не викличе позитивних емоцій та відгуків.

Як на мене, то у цьому випадку - ручне буріння желонкою; за кількасот метрів Дніпро, й води - не переведеться. Все одно пити там будуть не її...

 

Та й взагалі у вас там ДВС за два кілометри; провели би собі на весь колгосп гілку водопроводу та не морочилися б...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний, по перше не плутайте містечка у нас виходу до Дніпра немає, а по друге міський водопровід у нас є))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...