Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Планую реконструкцію приватного будинку, скільки будуть коштувати документи?

slavikdr

Рекомендовані повідомлення

В будинку де живе мати і сестра потрібно терміново перекривати дах. По грошах вони не тягнуть, тому попросили допомоги в мене – я трохи піднімаю стіни, перекриваю дах – і роблю собі мансардний поверх, в якому живу. Тобто фактично ділимо будинок на дві окремі квартири по поверхах з окремими входами.

Трохи погуглив, і побачив що є така контора «Інспекція державного архітектурно - будівельного контролю», яка може накладати відчутні штрафи за самовільне будівництво. Рано чи пізно все одно прийдеться легалізовувати реконструкцію, тому перше питання – робити це відразу чи потім.

Питання суто фінансове, цікавить порядок цін в обох випадках. Взагалі, де можна прочитати про процедуру такої реконструкції або легалізації?

Для розуміння – село в львівській області, в райцентрах апетити чиновників як правило завжди менші. Ще все трохи ускладнюється тим, що рік тому помер батько, і всі документи зараз в процесі оформлення спадщини.

А ще крім того треба:

-Поділити землю на 2 частини

-Зробити окремі проекти на газ і електрику (до будинку підключено).

Цікавить хоч приблизна вартість всіх процедур з землею і комунікаціями.

Підкажіть будь ласка порядок цін на ці речі – мушу хоч приблизно спланувати вартість реконструкції.

Змінено користувачем slavikdr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто фактично ділимо будинок на дві окремі квартири по поверхах з окремими входами.
ИМХО, не получится при нынешнем законодательстве поделить. раздел участков ничего не даст,так как квартиры одна над другой, то есть используется одна и таже земля. а без раздела по квартирам вам не сделают разные проекты на газ свет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питання дуже обширне і багато залежить від наявних документів і від конкретного району. Якщо Вас це питання цікавить, то можемо обговорити це детально.. писати ДУЖЕ багато))..

 

Добавлено через 3 минуты

ИМХО, не получится при нынешнем законодательстве поделить. раздел участков ничего не даст,так как квартиры одна над другой, то есть используется одна и таже земля. а без раздела по квартирам вам не сделают разные проекты на газ свет.

 

землю в спільне користування, будинок розділити за згодою, проект 1, лічильник кожному.. загалом варіанти завжди є

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питання дуже обширне і багато залежить від наявних документів і від конкретного району. Якщо Вас це питання цікавить, то можемо обговорити це детально.. писати ДУЖЕ багато))..

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

землю в спільне користування, будинок розділити за згодою, проект 1, лічильник кожному.. загалом варіанти завжди є

 

Це питання мене не просто цікавить, воно дуже важливе для мене.

Я уявляю що все не просто, але ж правильно підмічено, варіанти мусять бути.

В принципі я першому пості я просто забув написати. Реконструкція буде відображена в проекті будинку.

Якщо поділити землю так, щоб будинок стояв якраз на межі поділу (а так можна поділити, під будинком?) і зробити проект будинку на два входи - хіба цього не достатньо для окремого підєднання газу? Окреме підєднання потрібне для зменшення тарифу на газ.

 

Ще як варіант розглядаю взагалі відмову від газу для опалення, а використовавати його як резервне джерело тепла в сильні морози.

Ну і для приготування їжі. Тоді окремий лічильник - не принципово, але знову ж таки питання - як підвести газ на мансардний поверх без переробки проекту будинку? Адже по паспорту - мансардного поверху не існує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо поділити землю так, щоб будинок стояв якраз на межі поділу (а так можна поділити, під будинком?) і зробити проект будинку на два входи - хіба цього не достатньо для окремого підєднання газу?
по газу вроде должны быть варианты, но это у газовиков поинтересуйтесь. А вход тут роли не играет,ведь сама жилплощадь будет то на(над) другой земле. здесь только "спильна власнисть". я сам владею 1\2 дома, дом на 2 семьи, газ-свет-вода отдельные, но земля "спильна", и сам дом "спильный", так как общий выезд со двора, что не позволяет сделать отдельный адрес и поделить землю. а вообще вам лучше для начала сходить в БТИ и там с ними обсудить возможности,с документами в руках.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді зрозуміло, що тільки спільна власність. Трохи прочитав про право розпоряджатись спільною власністю - в принципі мене влаштовує. Лише одне питання - якщо крім мене власником буде двоє неповнолітніх дітей, чи зможу я при потребі продати свою частку?

 

Ну і як бути з проектом будинку - теж не розумію. Що означає "розділити за згодою". і чи взагалі є зміст легалізовувати мансарду. Бо якщо можна газ на мансарду підвести без переробки проекту - тоді можна зекономити на цьому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді зрозуміло, що тільки спільна власність. Трохи прочитав про право розпоряджатись спільною власністю - в принципі мене влаштовує. Лише одне питання - якщо крім мене власником буде двоє неповнолітніх дітей, чи зможу я при потребі продати свою частку?

 

Ну і як бути з проектом будинку - теж не розумію. Що означає "розділити за згодою". і чи взагалі є зміст легалізовувати мансарду. Бо якщо можна газ на мансарду підвести без переробки проекту - тоді можна зекономити на цьому.

По даній ситуації можу зазаначити наступне:

1. При проведенні будь-яких робіт оформляти все згідно законодавства - це дешевше ніж платити штраф. Та і підключити газ в приміщення, яке по документах ніде не прописане трохи проблематично.

2. Перед будь-якими діями з нерухомістю(продаж, дарування, застава для кредиту..) треба мати зареєстроване право власності на неї. Я так розумію на даний момент у Вас воно відстутнє.

3. В теорії землю під будинком можна поділити, але тоді будинок мав би бути розділений по вертикалі, мати два окремі входи. Тоді можна було б вести мову про отриманя окремої адреси і окремого заїзду. Я так підозрюю що такий варіант для Вас малореальний?

 

Ваш випадок є дуже цікавим. Я вам лишав свій номер телефону в приватних повідомленнях. Можем зідзвонитись і зустрітись у Львові з документами і це все детальніше обговорити. На даному етапі мова про оплату послуг не йде, тому Ви нічого не втрачаєте. А дле мене це сильний спортивний інтерес)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По даній ситуації можу зазаначити наступне:

1. При проведенні будь-яких робіт оформляти все згідно законодавства - це дешевше ніж платити штраф. Та і підключити газ в приміщення, яке по документах ніде не прописане трохи проблематично.

2. Перед будь-якими діями з нерухомістю(продаж, дарування, застава для кредиту..) треба мати зареєстроване право власності на неї. Я так розумію на даний момент у Вас воно відстутнє.

3. В теорії землю під будинком можна поділити, але тоді будинок мав би бути розділений по вертикалі, мати два окремі входи. Тоді можна було б вести мову про отриманя окремої адреси і окремого заїзду. Я так підозрюю що такий варіант для Вас малореальний?

 

Ваш випадок є дуже цікавим. Я вам лишав свій номер телефону в приватних повідомленнях. Можем зідзвонитись і зустрітись у Львові з документами і це все детальніше обговорити. На даному етапі мова про оплату послуг не йде, тому Ви нічого не втрачаєте. А дле мене це сильний спортивний інтерес)))

 

Я давно не вірю в спортивний інтерес :) Але Ваші поради ціную і можливо ми колись спрацюємось на платній основі, якщо ви надаєте такі послуги. Зустріч наразі не має змісту, алгоритм я виробив наступний - спочатку закінчити оформлення спадщини, потім зробити документи на спільну власність землі, потім все решта.

Враховуючи, що реконструкція розтягнеться +- на рік, якраз повинні встигнути з документами. Оформляти реконструкцію наперід немає можливості - нема кому цим займатись, відсутні документи. Не думаю що розмір штрафу при легалізації буде суттєво більший за вартість попереднього оформлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
цілком ймовірно що Ви й не отримаєте штраф, головне щоб сусіди не вставляли палки в колеса... "добрі сусіди" - це гірше поганих законів))):D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...