Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продаж будинку біля Львова(12 км.Львів, Шоломия,300 м.траса Львів-Івано-Франківськ)

Wayve

Рекомендовані повідомлення

Вітання,"софорумчани" для зацікавлених пропоную на продаж будинок з земельною ділянкою біля Львова. На жаль, в даному повідомленні не зможу викласти всі ТТХ будинку, отже, будинок розташований в с. Шоломия на відстані 300 м. від траси Львів - Івано-Франківськ, 12 км. від Львова. Земельна ділянка 28,5 соток(державний акт власника), будинок 98 м.2 (введений в експлуатацію з Свідоцтвом на власника). Перевагою даного місця є, на мою думку, місце розташування(видове), дійсно велика прибудинкова територія. Будинок був збудований для заміського проживання, думаю для зацікавлених осіб більше інформації дадуть фото,які можливо переглянути в альбомі в моєму "профілі" чи за бажанням вишлю на електронну пошту.

Ціна продажу-110 тис.у.о.,контактний тел.050-5девяносто5-55-33.

Змінено користувачем Wayve
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавить скільки поверхів у будинку, кімнат, внутрішня відділка, чи проведений газ, вода, Яке водопостачання, огорожа, під'їзд. чи ще є якісь особливості?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавить скільки поверхів у будинку, кімнат, внутрішня відділка, чи проведений газ, вода, Яке водопостачання, огорожа, під'їзд. чи ще є якісь особливості?

 

Вітання,дане повідомлення опубліковано помилково, переплутав з приватними повідомленнями, прошу підказати де опції редагування своїх же повідомлень? Дякую за підказку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Вітання, актуальна ціна продажу продавця(вибачаюсь за товтологію :lol:) на даний час 860 тис. грн. за будинок та ділянку. Прошу для зацікавлених по-можливості оглянути місце розташування саме даної ділянки, за якість використаних матеріалів при будівництві будинку продавець спокійний та ручається.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Колеги, прошу по-можливості людей, що мають контакти рієлтерів по м. Львову (бажано "при памяті":D) скинути в "приват" чи за вказаним тел.

Джентельменська угода-при "спрацюванні" Вашого контакту домовимось про винагороду. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
  • 2 місяці потому...
Прошу переглянути моє оголошення форумчан з "Львівської гілки" форума, запропопонуйте своїм знайомим - при спрацюванні винагороду гарантую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А смысл?

 

Для дачи оно дороговато, а для постоянного дома - нужно перестраивать, планировка и зачатки отделки навевают память о 80х годах.

 

За предлагаемые 110К я бы не купил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не маю "свіжих" фото з будинку (з Києва продавати будинок дещо складнувато:)), однак будинок з часу останніх фото зазнав змін. Так що з приводу "а-ля 80-ті"-погодитись не можу. Щодо "смисл?", озвучений мною сенс полягає в отриманні комісійних, в тому числі можливо і Вами. Ціна озвучена не лише за будинок, а й за ділянку(яка є, як на мене, є перевагою даної пропозиції). Крім того, місцевий продавець може з легкістю розділити ділянку та "відбити" певну суму.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Ціна змінена - 95 тис.$, за будинок 98 кв.м. та ділянка 28,5 соток. Можливий (але небажаний) варіант поділу ділянки на пополам та продаж будинку за 80 тис.$.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це район Вишеньки?

 

Чесно кажучи я не знаю,але запитав дружинку(вона галичанка) підтверджує, що так.Як водій можу пояснити, що по трасі Львів-Івано-Франківськ після вказівника "Шоломинь", через 1-1,5 км. не доїзжаючи до повороту на Старе Село буквально 100 метрів ділянка з будинком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будинок розташований в с. Шоломия на відстані 300 м. від траси Львів - Івано-Франківськ, 12 км. від Львова.

 

мать честная...

ехал я по этой "трассе" пару недель назад... Ж-)

что сказать...если опустить маты то промолчу...

там танк надо...джип или кроссовер не поможет...умрут еще до выезда из Львова на улице Зеленой...

могу поискать фото-видео но то не для слабонервных. :rolleyes:

 

Добавлено через 6 минут

Цікавить скільки поверхів у будинку, кімнат, внутрішня відділка, чи проведений газ, вода, Яке водопостачання, огорожа, під'їзд. чи ще є якісь особливості?

Вітання,дане повідомлення опубліковано помилково, переплутав з приватними повідомленнями, прошу підказати де опції редагування своїх же повідомлень? Дякую за підказку.

 

это вы сами с собой разговариваете? :grin:

модно Ж-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Остаточна ціна продажу - 85 тис.$,варіант розподілу земельної ділянки вже не розглядається.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...