Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

ненавиджу почувати себе "не в своїй тарілці"...а саме таке було чьогодні в ресторані...з моєю знайомою :o

А знайома Ваша там була чи з Вами прийшла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А знайома Ваша там була чи з Вами прийшла?

 

звичайно була...вона ж і запросила...її компанія і була...(+ її батько)...

 

в черговий раз переконався про глобальне розшарування населення :(

 

Добавлено через 1 минуту

Тоді через 5 годин чекаю Вас у себе!

 

а я на роботі ;)....та і адрес по фото навряд чи знайду :)... в Києві знаю тільки Управління транспорту і звязку :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сражаться нужно за свое счастье, и, как мы видим, и с родственниками, что очень обидно!

 

А что зависит? Что делать? Как уберечь брак?

Если дочь или сын сразу поставят маму/папу на место, то те, надеюсь, будучи умными людьми, как минимум должны делать хорошую мину при плохой игре.

У моего мужа с тещей хорошие отношения-и пошутить могут друг над другом и подколоть-им вместе ненапряжно.

У нас со свекровью также равные отношения, ни единого разу она мне, ттт, не сделала замечания, даже если видела я на лице легкую мимолетную тень недовольства и мужу, за что ей огромное спасибо, тоже за меня на мозок не капает.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

а я на роботі ;)....та і адрес по фото навряд чи знайду :)... в Києві знаю тільки Управління транспорту і звязку :)

 

Это отмазки!:evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

звичайно була...вона ж і запросила...її компанія і була...(+ її батько)...

 

в черговий раз переконався про глобальне розшарування населення :(

Нобелю, Ви забагато думаете...Будьте легковажнишим! (вибачте за помилки, нема укр. та англ. шрифту )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.....

ой...давно то було....реально - то було тоді 22...після того активно в роботі/будовах і ....активному відпочинку...

....

Увы. Какой запущенный случай.

 

Добавлено через 1 минуту

Нобелю, Ви забагато думаете...

Похоже это ситуация когда "думание" маскирует пустоту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Муж с машиной - ерунда. Муж готовит - это да.

 

фу.....з точки зору гігієни по кухні шастати з відкритим "інструментом" і ще щось готувати...ну .........

 

те саме стосується і жінки....побачив би голою на кухні під час готування...виписав би моралі, заставив одягнутися...і тоді готувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фу.....з точки зору гігієни по кухні шастати з відкритим "інструментом" і ще щось готувати...ну .........

 

те саме стосується і жінки....побачив би голою на кухні під час готування...виписав би моралі, заставив одягнутися...і тоді готувати

Э...та навряд чи висота, на якый знаходяться причинні місця в жінки та чоловіка дістануть висоти стола.:D

Вид оголеної жінки має викликати у Вас інші думки, ніж одягнути її і назад запхати на кухню.;)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вид оголеної жінки має викликати у Вас інші думки, ніж одягнути її і назад запхати на кухню.

 

Якщо я голодний...то ніякий вид оголеної жінки не замінить мені смачного обіду/вечері...а після смачної їжі...можна і ................подрімати :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо я голодний...то ніякий вид оголеної жінки не замінить мені смачного обіду/вечері...а після смачної їжі...можна і ................подрімати :)

 

Так ось чому Вас жінки не люблять!:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо я голодний...то ніякий вид оголеної жінки не замінить мені смачного обіду/вечері...а після смачної їжі...можна і ................подрімати :)

 

 

А тут ще зі мною про красу жінки й сала сперечались.:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Э...та навряд чи висота, на якый знаходяться причинні місця в жінки та чоловіка дістануть висоти стола.

 

та навыть на наведеному фото причинне мысце закриваэ тарылка з салатом...немає на них санстранції...або нехай причинні місця спіртом протирають, або закривають...

 

 

п.с. я колись працював в хлібному цеху....так все мене бісили жінки, які після відвідання туалету рук не мили...все їм виписував по повній програмі...(при тому що чоловіки руки мили практично завжди...)...а тут голими їсти готувати...мда, зіпсували апетит зранку :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо я голодний...то ніякий вид оголеної жінки не замінить мені смачного обіду/вечері...а після смачної їжі...можна і ................подрімати

 

 

Старый негр сидит на крыльце, медленно лущит кукурузу и с удовольствием наблюдает, как петух мчится за курицей. Вот-вот догонит и-и-и....! Вдруг петух замечает кукурузу, резко останавливается и бежит к негру ! Мда.....не дай Бог так оголодать, подумал с грустью негр....

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та навыть на наведеному фото причинне мысце закриваэ тарылка з салатом...немає на них санстранції...або нехай причинні місця спіртом протирають, або закривають...

 

 

п.с. я колись працював в хлібному цеху....так все мене бісили жінки, які після відвідання туалету рук не мили...все їм виписував по повній програмі...(при тому що чоловіки руки мили практично завжди...)...а тут голими їсти готувати...мда, зіпсували апетит зранку :(

Ну... жінки, канєшно, тоже повинні мити, але чоловікам ще необхідніше.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну... жінки, канєшно, тоже повинні мити, але чоловікам ще необхідніше.

 

секс - то секс, а кухня і їжа - то кухня і їжа...не можна пересікати одне з іншим...

 

теж стосується поїдання всякої їжі з тіла одне одного .... бррр...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

секс - то секс, а кухня і їжа - то кухня і їжа...не можна пересікати одне з іншим...

 

теж стосується поїдання всякої їжі з тіла одне одного .... бррр...

а припустити, що тіло може бути ЧИСТИМ й разом з ним усі причандали? як жіночі, так и чоловічі? :D

ЩО ТАМ тоді БРРРР?

може у вас взагалі жиночі принади всі оголені й не в темряві викликають "БРРрр"? :crazy:

Змінено користувачем Lana_CK
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може у вас взагалі жиночі принади всі оголені й не в темряві викликають "БРРрр"?

 

неа, бррр не викликають...

 

просто не люблю "змішувати те, що не має змішуватись" :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може у вас взагалі жиночі принади всі оголені й не в темряві викликають "БРРрр"?

 

В темряві теж проблема. Вагони...

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто не люблю "змішувати те, що не має змішуватись"

ну на те є міксер! А Ви можете одягнути поверх оголеного тіла фартух))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

... не может не нравится, если, конечно, он не пренадлежит ЗАНУДЕ.

Без образ , Нобелю, але...:-) Якийсь дуже сурйозний...Занадто...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...