Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

[QUOTE=OlaR;5331463]Только сдать ЗНО - фиг. Надо все предметы сдать. Раз в год приходить, сдавать тесты по всем предметам - без вопросов. Экстернат называется.[/QUOTE] саме це і малося на увазі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После 30, когда сексуальная активность, как и уровень тестостерона, понижается, у мужчин начинают открываться глаза сами, и они понимают, в какой они ж...пе.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Kirill_Dnepr;5331382]В этом году они захотели, усложнили математику, высадились все, кто платил бабосики весь год репетиторам, потому что результат ниже плинтуса, подстава)))[/QUOTE] Ха-ха. Да математику облегчили до немогу - зайдите сами посмотрите условия. Нормальные репетиторы - крайне редкие экземпляры. Нафиг напрягаться, если родители готовы платить не слабые бабки ни во что не вникая. Типа откупаются за все 11 лет наплевательского отношения к образованию ребенка [QUOTE]А все для того, чтобы срезать остатки бюджета я так считаю. Типа ваши дети тупые на бюджет не тянут - платите.[/QUOTE] Нефига. Просто конкурс на бюджет будет меньше. А вот контрактников таки будет меньше - не набравшие на "сдал" подаваться не смогут [QUOTE]Ну и «не склав» ЗНО это приговор. Даётся ребёнку только один шанс.[/QUOTE] Почему? Готовится весь год и идет сдавать ЗНО еще раз. В армию у нас с 20 лет берут - ничего страшного. [QUOTE]Не пришёл, заболел, забыл, все.[/QUOTE] Заболел - доп.сессия. Забыл, обломался идти - идет сдавать в следующем году [QUOTE]Гестапо завидует этим возможностям прессовать :good:[/QUOTE] Ой-ой. В Вашем любимом СССР можно было поступать только в один ВУЗ. И не пришел на экзамен - все (болел/не болел - пофиг) и сразу в армию гребли. Сейчас у детей лафа :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Kirill_Dnepr;5331397]Как суд скажет платить, так люди и платят опекуну.[/QUOTE] Ребенок подает в суд и начинает получать деньги на личную карточку. При желании.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Kirill_Dnepr;5331480]Ха-ха. Ваши дети в этом году ЗНО не сдавали, если я не ошибаюсь.[/QUOTE] Племяшка без репетитора на 191. :p [QUOTE]Я это смотреть не буду, мой сдал хорошо, мне этого достаточно.[/QUOTE] Я посмотрела, чтоб понять КАК 31% мог не набрать 10 баллов на "сдал" :pozor: [QUOTE]А вот массу детей, которые не сдали, я видел своими глазами.[/QUOTE] А что? Чтобы не нарешать на "сдал" надо было где-то в 7 классе на математику забить вообще. :pozor: Это в Вашей частной школе так классно учат?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Kirill_Dnepr;5331480] Ну отставьте уже стакан и почитайте в конце концов закон. Если у вас нет мальчиков в семье, это не значит, что у других нет. Призывной возраст с 18 до 27.[/QUOTE] Еще раз - обязательный призыв с 20. С 18 - только по желанию. Есть знакомые мальчики, которые в этом году не планируют поступать здесь - будут сдавать экзамены и пробовать поступать за границу на следующий год. Достаточно популярна так же "Украинская академия лидерства" [url]http://reconstruction.ual.ua/[/url]. Это не ВУЗ и она не дает отсрочку формально. Ее выбирают потому, что в армию после школы сейчас не гребут [QUOTE]У них лафа не по этому поводу.[/QUOTE] И по этому тоже :) В любом случае то, что Вы понимаете под "Гестапо", было в СССР :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Kirill_Dnepr;5331489] Вам сколько лет? 50+? А задачки эти дали 16-17-ти летним.[/QUOTE] И что? Они же элементарны! Если вообще знаком с математикой. По крайней мере куча народа в 16-17 лет их успешно порешала. [QUOTE]Причем интересно, что детей в массе по всей стране готовили, но как оказалось, не к тем заданиям.Дичь. [/QUOTE]К каким "не тем"? Там высшая математика была? Тем паче, что было пробное ЗНО, которое выложили в открытом доступе в начале апреля.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Kirill_Dnepr;5331480]Ха-ха. Ваши дети в этом году ЗНО не сдавали, если я не ошибаюсь. Я это смотреть не буду, мой сдал хорошо, мне этого достаточно. А вот массу детей, которые не сдали, я видел своими глазами. [/QUOTE] Математика . Процент участников, которые не преодолели порог, «сдал/не сдал» - [b]31,11%[/b].:pozor::pozor::pozor::pozor::pozor: Це приговор загалобучу , я вваажаю
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Kirill_Dnepr;5331495]Я в СССР в вузах не учился, видимо в этой травматичной теме вам виднее:)[/QUOTE] Естественно, виднее. А Вы, наивный и доверчивый, считаете, что при СССР было лучше, а сейчас Гестапо. :lol:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=OlaR;5331488]Племяшка без репетитора на 191. :p [/QUOTE] ну там якісь хитрі лайфхаки , типу хитровиєндованої спецшколи ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Kirill_Dnepr;5331495]А наша современная государственная школа от советской мало чем отличается, я в этом убежден![/QUOTE] В большинстве своем - да. И это беда реальная... :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Бездомный;5331501]ну там якісь хитрі лайфхаки , типу хитровиєндованої спецшколи ?[/QUOTE] Ну не общеобразовательная, но с математическим уклоном. Совсем не топовая, но с добротными учителями точных наук. :unknown:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=OlaR;5331504]В большинстве своем - да. И это беда реальная... :([/QUOTE] це катастрофа , я вважаю : Математика . Процент участников, которые не преодолели порог, «сдал/не сдал» - 31,11%.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Kirill_Dnepr;5331506]Да куда там. Все проще. У меня есть знакомые, бедная еврейская семья. [/QUOTE] в мене однокласник - заможна єврейська сім'я . Двое синів , обоє - наркомани :pozor: Один вже помер від передозу :pozor: Помер в США , куди татко відправив сина , щоб вирвати з середовища корешів наркоманів .:pozor: Гурток наркоманів склався з так званих "елітних дітей" в так званій "елітній школі" . це якийсь піхвець :pozor: гроші не захистили , а навпаки .:pozor: З.І. Його мама без тата виховала . Здавалося , все їй вдалося . Але ніт - на наступному поколінні все відігралося по по повній .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Kirill_Dnepr;5331506] Это приговор народу - терпиле.[/QUOTE] Та розумієш , сторіччами кацапи винищували усіх українців , хто не був терпіла . А тут такий "розворот на 180 градусів" - і терпілами бути вже згубно . Перебудуватися-первзутися дуже і дуже складно . Величезні втрати молоді. Особливо хлопців . Бо вагінопедомразі їх й надалі виховують терпілами . А батьки все ніяк не схаменуться . Але , вважаю , що зараз у нас краща ситуація ніж 30 , 20 , 10 років тому. Це теж варто розуміти.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Kirill_Dnepr;5331506] Так вот она решала решала прошлогодние, зубрила, набрала 186. Но это было в прошлом году, ей повезло, в этом году она пошла бы в стриптиз. [/QUOTE] Щоб танцювати стриптиз на рівні , за який платять гроші , достатні , щоб прогодуватися , треба не аби як вправно це робити - це не набагато легше , ніж здати ЗНО з математики на 186 балів. А що там в цьому році змінили стосовно тестів минулих років ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=OlaR;5331505]Ну не общеобразовательная, но с математическим уклоном. Совсем не топовая, но с добротными учителями точных наук. :unknown:[/QUOTE] та де ж таких зараз узяти ? у Дніпрі такі школи у дітях , як у смітті риються . Якщо дитина - особливо хлопчик - не заглядує їм віддано у очі , хоча б трішечки "не терпіла" - майже немає шансів там утриматися . Не тільки К.Тарантіно не спромігся скінчити школу , а й .... Йосип Бродський
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Бездомный;5331524]Та розумієш , сторіччами кацапи винищували усіх українців , хто не був терпіла . А тут такий "розворот на 180 градусів" - і терпілами бути вже згубно . Перебудуватися-первзутися дуже і дуже складно . Величезні втрати молоді. Особливо хлопців . Бо вагінопедомразі їх й надалі виховують терпілами . А батьки все ніяк не схаменуться . Але , вважаю , що зараз у нас краща ситуація ніж 30 , 20 , 10 років тому. Це теж варто розуміти.[/QUOTE] Минають сторічча , а Тарас , який теж якось обійшовся без сталінського "загалобучу" й надалі - як дороговказ . І смеркає, і світає, День божий минає, І знову люд потомлений, І все спочиває. Тілько я, мов окаянний, І день і ніч плачу На розпуттях велелюдних, І ніхто не бачить, І не бачить, і не знає — Оглухли, не чують; Кайданами міняються, Правдою торгують. І Господа зневажають, Людей запрягають В тяжкі ярма. Орють лихо, Лихом засівають, А що вродить? побачите, Які будуть жни́ва! Схаменіться, недолюди, Діти юродиві! Подивіться на рай тихий, На свою країну, Полюбіте щирим серцем Велику руїну, Розкуйтеся, братайтеся, У чужому краю Не шукайте, не питайте Того, що немає І на небі, а не тілько На чужому полі. В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля. Нема на світі України, Немає другого Дніпра, А ви претеся на чужину Шукати доброго добра, Добра святого. Волі! волі! Братерства братнього! Найшли, Несли, несли з чужого поля І в Україну принесли Великих слов велику силу, Та й більш нічого. Кричите, Що Бог создав вас не на те, Щоб ви неправді поклонились!.. І хилитесь, як і хилились! І знову шкуру дерете З братів незрящих, гречкосіїв, І сонця-правди дозрівать В німецькі землі, не чужії, Претеся знову!.. Якби взять І всю мізерію з собою, Дідами крадене добро, Тойді оставсь би сиротою З святими горами Дніпро!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Bтopoклaccницa нacмoтpeлacь пopнo и peшилa пoвтopить. B Пpимopьe вocьмилeтняя дeвoчкa уcлышaлa пo тeлeвизopу cлoвo "ceкc" и вбилa в интepнeтe этo cлoвo, чтoбы узнaть, чтo жe этo тaкoe. B Ceти oнa нacмoтpeлacь пopнopoликoв, кoтopыe eй oчeнь пoнpaвилиcь. Дeвoчкa пoкaзaлa зaпиcи шкoльным пpиятeлям и угoвopилa пoпpoбoвaть пoвтopить этo. У млaдшeгo мaльчикa пoвтopить зa взpocлыми мужчинaми нe пoлучилocь, a вoт у cтapшeгo — чacтичнo. Bпocлeдcтвии мaть дeвoчки oбpaтилacь в пoлицию, зaявив, чтo eё дoчь изнacилoвaли. Cлeдoвaтeли жe уcтaнoвили, чтo имeннo дeвoчкa былa инициaтopoм интимa. Шкoльницa, в бeceдe c пcиxoлoгoм, pacплaкaвшиcь, пpизнaлacь в oтcутcтвии внимaния co cтopoны мaтepи....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не розімію фетишизму в навчанні за кошти "бюджету" - аби куди , аби "на бюджет" [size="1"][color="Green"][I]Добавлено через 1 минуту[/I][/color][/size] [QUOTE=Kirill_Dnepr;5331580] Это был укорот.[/QUOTE] вкорочувати необхідно бабІв , а хлопцям слід відрощувати крила але в нас усе до гори дригом :unknown: от і маємо те , що маємо :unknown:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жениться – все равно что войти в клетку с хищником Лев Толстой [spoiler] [youtube]uh4qT4fe4Ig[/youtube][/spoiler]
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=ked;5331638] У нас осталось чуть-чуть нефти-газа, металлургия, сельское хозяйство и какая-то часть тяжелого машиностроения.[/QUOTE] коли внутрішні ресурси обмежені ( частково розграбовані , частково вже поділені ) , треба не до кацапів вклонятися , необхідно орієнтуватися на світові глобалізаційні процеси Це ще Микола Амосов заповів
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Бездомный;5331657]коли внутрішні ресурси обмежені ( частково розграбовані , частково вже поділені ) , треба не до кацапів вклонятися , необхідно орієнтуватися на світові глобалізаційні процеси Це ще Микола Амосов заповів[/QUOTE] мы уже достаточно науклонялись с соседями вокруг по всем направлениям, то с одними дружим против других, то потом вдруг меняем вектор , а суть в том, что нет никакого доброго дяди на Западе , который придет и насыпет нам манны небесной. Спасение утопающего - в руках самого утопающего и ориентироваться надо на себя, на свои интересы , на свои ресурсы, а не искать какого то мифического спасения где то там. И какое там Вам надо документальное подтверждение отцовства ? свидетельства о рождении ребенка, где вписан отец, не достаточно ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=igorrius;5331693] И какое там Вам надо документальное подтверждение отцовства ? свидетельства о рождении ребенка, где вписан отец, не достаточно ?[/QUOTE] ДНК тест а дуже добре пам`ятаю , як у бабів пердаки порепалися , коли я про ДНК тести заговорив
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...