Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

У кого замовити вбудовану шафу, але соснову?

prophet_in_blue

Рекомендовані повідомлення

Добрий день!

 

Власне, була в нас ідея зробити самим шафу зі стандартними жалюзійними дверцятами. Але все ж не ризикнемо. Утім, шафа вже вигадалася й подумки "прижилася", тому шукаємо майстра, який міг би нам її зробити. Зі звичайних жалюзійних дверцят з "Епіцентру" та соснового меблевого щита.

 

Бюджет дуже обмежений, тому не знаю, до кого звертатися. Ті, хто робить доступні за ціною меблі, не працюють із деревом, а ті, хто працює з деревом, роблять це дорого.

 

Буду вдячна, якщо хтось порадить майстра чи запропонує свої послуги (на жаль, за пошуком на форумі не знайшла, до кого б звернутися).

 

Схемку додаю (вибачте за формат :), ну зручно мені у Ворді малювати). Наповнення - половина з поличками, половина під вішаки, детально ще не думали. Збоку книжковий стелаж. Полички не знаю, з чого, - може, з фанери?.. І все це або фарбуватиметься в біле, або оброблятиметься воском.

 

Територіально - Київ, Татарка.

шафа.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.Могу предложить свои услуги.Качество и минимальную цену гарантируем.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.Могу предложить свои услуги.Качество и минимальную цену гарантируем.

А можете прикинути діапазон ціни й написати в приватні повідомлення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так все же бюджет ограниченный или шкаф из дерева?

И объект во Львове находится?

 

Добавлено через 55 секунд

упс ... место сборки не заметил )))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні, відгукніться ще хтось! Чи підкажіть майстра. Дуже треба :)

 

Если дело зайдет совсем в тупик, постараюсь помочь.

В данный момент срочность не смогу гарантировать к сожалению.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бюджет обмежений, шафа з дерева. Не бачу приводів для сарказму.

 

 

ничего ... бывает .... )))) . Маленькая рекомендация - учитывая высоту конструкции рекомендовал бы Вам боковины делать из фанеры. На транс локе можно найти всё нужное для этого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу зауважити, що я не називала межі обмеженого бюджету. Чи Ви стверджуєте, що ціна на дере'яні меблі безмежна?

Я хочу дерево. І просте й недороге дерево (ті ж ІКЕА та Юск, деякі вироби яких мене цілком влаштовують) особисто мені миліше, ніж яке завгодно "дизайнерське" ДСП. Загалом думаю, що дерев'яні меблі в Україні такі дорогі тільки через замалий попит і брак конкуренції (скільки коштують самі матеріали, я приблизно уявляю).

 

За рекомендацію дякую, поки сподіваюся обійтися без фанери. Можливо, без боковин узагалі вдасться обійтися, бо шафа буде в ніші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу зауважити, що я не називала межі обмеженого бюджету. Чи Ви стверджуєте, що ціна на дере'яні меблі безмежна?

Я хочу дерево. І просте й недороге дерево (ті ж ІКЕА та Юск, деякі вироби яких мене цілком влаштовують) особисто мені миліше, ніж яке завгодно "дизайнерське" ДСП. Загалом думаю, що дерев'яні меблі в Україні такі дорогі тільки через замалий попит і брак конкуренції (скільки коштують самі матеріали, я приблизно уявляю).

 

За рекомендацію дякую, поки сподіваюся обійтися без фанери. Можливо, без боковин узагалі вдасться обійтися, бо шафа буде в ніші.

 

Думаю мало кто захочет фасады на петлях крепить к вашей стене, поэтому боковины нужно будет таки ставить)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я, звісно, далеко не меблевий майстер, але й не зовсім тупа :) Можливо, вийшло би зробити не суцільні боковини з щита, а якісь рейки, бруски, вагонку - ну щось таке. Ясно, що якийсь каркас мусить бути.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если никто не предложит Вам ничего интересного, то я готов помочь. мне такие задачи нравятся. только быстро сделать не получится (заниматься этим смогу только по выходным)

 

Добавлено через 2 минуты

а глядя на эскиз изделия - без боковин не обойтись ))))) как минимум в середине )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я, звісно, далеко не меблевий майстер, але й не зовсім тупа :) Можливо, вийшло би зробити не суцільні боковини з щита, а якісь рейки, бруски, вагонку - ну щось таке. Ясно, що якийсь каркас мусить бути.

 

Анна, мне очень импонирует Ваш подход к делу пр-ва шкафа).

Желаю удачи в выборе подрядчика:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Анна, мне очень импонирует Ваш подход к делу пр-ва шкафа).

Це сарказм? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Для prophet_in_blue,

 

Доброго дня! Знайшла Вашу тему через бажання зробити ідентичні шкафи з жалюзійними дверцятами:). Скажать Ви досягнули бажаного результату, чи ідея так і залишилась ідеєю?

 

Буду дуже вдячна за відповідь, та якшо це можливо (можна в привтаному повідомленні) інформацію щодо загальної вартості послуг з виготовлення такого шкафа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для prophet_in_blue,

 

Доброго дня! Знайшла Вашу тему через бажання зробити ідентичні шкафи з жалюзійними дверцятами:). Скажать Ви досягнули бажаного результату, чи ідея так і залишилась ідеєю?

 

Буду дуже вдячна за відповідь, та якшо це можливо (можна в привтаному повідомленні) інформацію щодо загальної вартості послуг з виготовлення такого шкафа.

Зачем в приватном, давайте на всеобщее обозрение, а может переплатили ? (скажу сразу - сарказм)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

Во вложении картинка с двумя шкафами, кот. необходимо сделать.

Нужно сделать шкаф из стандартный жалюзийных дверок из эпицентра, покрашенных в белый цвет. Корпус можно тоже из листов, кот. тоже в эпицентре продаются, или же из мдф (если Вы можете предложить такой вариант).

 

Подсчитайте, пожалуйста, стоимость Ваших работ при производстве таких шкафов. Обязательным условием является их покраска, а не лакировка (тут главный вопрос если ли у Вас помещения, где возможно это осуществить).

 

Буду благодарна за ответ!

1564403348_.thumb.jpg.286f6b505cde79704fd237a55f0e6f7c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, у нас есть покрасочная камера для покраски изделий из дерева и мдф. Для более точного прощета нужны ответы на вопросы:

-глубина шкафов?

-будет ли краситься корпус или только фасад?

-должна ли просматриваться структура дерева или сплошной белый?

-важно понимать помещение, где будут стоять шкафы?(отапливаемое или нет)

Для економии денег на покраске, можно покрасить только те стороны корпуса, которые просматриваються

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Не минуло й року :), як наша шафа готова - завдяки Borisg.

Майстра Бориса сміливо рекомендую - дуже відповідальний, акуратний, уважний, терплячий (безліч разів уточнювали й перемальовували проект, а ще довго відкладали замовлення на пізніше), ціни більш ніж прийнятні (привіт скептикам!).

Покрили шафу в результаті молочно-білою тонувальною олією Osmo, вийшло з відсилкою в кантрі, морський стиль, дачну Скандинавію: текстура дерева чітко проглядається, поверхня дуже приємна на дотик - шовковиста, якщо можна так сказати, трохи видно перепади кольору сосни, особливо на дверцятах, бо жалюзійні планки там початково геть різних відтінків.

Ми задоволені!

Дуже постараюся в наступний приїзд до мами зробити фотографії та показати їх тут.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...