Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Починати будувати?

Conductor-25

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня!!!

Допрацювали з архітекторами проект і вирішив викласти на обговорення.

Розумію, що зараз підуть коментарі, "якщо це остаточний варіант, навіщо викладати" але щось легенько підправити ніколи не пізно)))

Креслилось в (тільки почав освоювати) арконі, і якщо десь видно значення 2199.9 то вибачайте, шось не вийшло проставити, але зовнішні розміри і внутрішні (без десятих міліметра) точні.

всілякі меблі і унітази ще не знайшов в програмі, тому не проставив... за колір будинку також вибачайте... вентканали димоходи також поставив як на каміни, але менших не знайшов... фасад буде в стилі фахверк зі ставнями. дах двоскатний, і на висоті 2.2 метри буде "находити на стіни" (ніби така трошки мансарда)

тепер про конструктив, повноцінний підвал на всю площу будинку, тому нема кладовочок на поверхах. перекриття - пустотні плити по підвалу і першому поверху. стіни ГБ AEROC D500 D-2.5 600х400х200

висота підвалу 2300, 1 поверх 2820 (грязними) 2 поверх 2200 і 2900 (чистими)кухня на півдні робилась свідомо.

Хто скаже щось добре або пагане?

1_floor.thumb.JPG.aa6d47a81fff494f2e2adda7c0a5d516.JPG

1_floor_visual.thumb.JPG.53804bdbc4da814b51d46da0bee9fceb.JPG

2_floor.thumb.JPG.b8acde9a81265f51a8977aa1afd7461f.JPG

2_floor_visual.thumb.JPG.9d64ea0710ee434edc6e8197622d2324.JPG

podval.JPG.c315a195f834815465bfdb1983fbefcd.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас в кухне входной двери нет, это по нормам не допускаеться
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас в кухне входной двери нет, это по нормам не допускаеться

 

от бачите, забув поставити.:lol:

звичайно там мають бути двері;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допрацювали з архітекторами проект і вирішив викласти на обговорення.
тільки погане, в чорний список його, щоб клієнт сам креслив після роботи архітектора, я такого ще не бачив :(
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тільки погане, в чорний список його, щоб клієнт сам креслив після роботи архітектора, я такого ще не бачив :(

 

Що Ви таке говорите? Просто архітектор мені не дав електронний варіант креслень, а перезнімати і викладати сфотографований з паперу план мені здалось негарним, і я вирішив накреслити те, що мені запаропонував архітектор.

в кого які думки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, что на кухню можно спокойно попадать через окно. Тогда вопрос с запахами жареной рыбы в доме отпадёт сам собой ;)

Мне лично не хватает гардеробной при входе. Тамбур слишком мал для того, чтобы разместить хотя бы обувь нормально не говоря о верхней одежде. На втором этаже не делала бы апендикс в холе, а сделала бы большую ванну или ванну с коморкой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, что на кухню можно спокойно попадать через окно. Тогда вопрос с запахами жареной рыбы в доме отпадёт сам собой ;)

 

да чого всі вчепились за той вхід на кухню? :(там будуть двері з загального коридору.

 

Добавлено через 16 минут

Мне лично не хватает гардеробной при входе. Тамбур слишком мал для того, чтобы разместить хотя бы обувь нормально не говоря о верхней одежде. На втором этаже не делала бы апендикс в холе, а сделала бы большую ванну или ванну с коморкой.

 

при вході ми не будемо робити гардеробну, просто буде малесенька прихожа: декілька вішчаків, під ними шафка для взуття, при вході стільчик.

в тому "апендиксі" на другому поверсі буде вікно, воно буде освітлювати весь холл, там буде напевне зелена зона і можливо загальний журнальний столик з кріслом. а ванна як на мене і так велика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да чого всі вчепились за той вхід на кухню? :(там будуть двері з загального коридору.

Эх... уже и пошутить нельзя...:cry:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По планировкам очень похоже на построенный мной дом. На работе есть планы по этажам, завтра выложу - может что пригодится.

Кстати дом тоже в имитации фахверк.

11.thumb.jpg.7827aef08f577b389d13019da53b4459.jpg

12.thumb.jpg.ab3922281c3c39c03059d52a45e715ed.jpg

14.thumb.jpg.1e1c928ae744696a31fbe2fd13f81e6f.jpg

15.thumb.jpg.3fabf9890fbcd786c6ebe2ed0a684081.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На втором этаже не делала бы апендикс в холе, а сделала бы большую ванну или ванну с коморкой.

 

після коротких переговорів було прийнято рішення відмовитись від "апендикса" на другому поверсі на користь гардеробної:Yahoo!::Yahoo!: також там передбачили маленьке віконце для провітрювання і освітлення (600х400 мм)

викладаю змінені плани з дверями в кухню...:lol::D

1_floor_new.thumb.JPG.ba591633b75c675fc724a5a73dd37f02.JPG

2_floor_new.thumb.JPG.a679bcfc726ca601c88421189c9a76de.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди, поясніть, чому ніхто нічого не напише?

на якісь сирі недолугі проекти по декілька сторінок коментів, а тут пусто....

невже так погано? чому? як на мене все дуже збалансовано, всього достатньо, хоча і зовнішні розміри невелекі. форма будинку правильна квадратна, обумовлена лаконічністю обраного стилю.

чи тут нема чого говорити? починати і все?

чекайте у розділі "наша стройка"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди, поясніть, чому ніхто нічого не напише?

на якісь сирі недолугі проекти по декілька сторінок коментів, а тут пусто....

невже так погано? чому? як на мене все дуже збалансовано, всього достатньо, хоча і зовнішні розміри невелекі. форма будинку правильна квадратна, обумовлена лаконічністю обраного стилю.

чи тут нема чого говорити? починати і все?

чекайте у розділі "наша стройка"

Вы написали, что работаетет с архитектором - значить архитекторы Вам уже ничего критиковать не будут))) Ну а такие как я простые фрумчанины критикуют под настроение. :)

Если по-вашему всё лаконичнои и сбалансовано - стройте. Меня, если честно, сильно смущают маленькие комнаты. Загальна кімната 15 кв.м - ну как-то вообще не вписывается в контекст загородного дома. Сделайте что ли арку между кухней и комнатой - чтобы создать хоть какое-то пространство. Коморка на 2кв.м на втором тоже не понравилась. Я бы всё же сделала большую ванну, выделив в ней место под постирочную с сушкой: на втором этаже будут находиться основные вещи, постельное бельё и пр. и постирочная Вам там ох как пригодиться, особенно если дети малые есть. Гардеробной при входе не хватает по-прежнему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Компактный и удобный домик, нечего критиковать.

 

Разве что окно из большой комнаты в сторону двери бы еще добавить. Там же участок находится и какие-то посидушки будут происходить, верно?

 

По совмещенной кухне с комнатой - это на любителя, тогда комнатой как гостевой спальней будет проблематичней пользоваться.

 

Добавлено через 1 минуту

Кстати, а кабинет вообще нужен? Может за счет него увеличить центральную комнату в сторону кухни а на месте кабинета поставить кухню?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы написали, что работаетет с архитектором - значить архитекторы Вам уже ничего критиковать не будут))) Ну а такие как я простые фрумчанины критикуют под настроение. :)

Так я ж написав, що якісь маленькі нюанси ніколи не пізно виправити.

Если по-вашему всё лаконичнои и сбалансовано - стройте. Меня, если честно, сильно смущают маленькие комнаты. Загальна кімната 15 кв.м - ну как-то вообще не вписывается в контекст загородного дома.

Просто є такий вислів "протягивают ножки по одежке:):)" мені і так після зробленої геології прийшлось робити цокольний поверх (нормальні грунти знаходяться нижче 2 метрів) і автоматично прийшлось переробляти проект над яким сиділи довго часу. а перший проект був більший, але без підвалу...

Сделайте что ли арку между кухней и комнатой - чтобы создать хоть какое-то пространство.

я думав над цим, але яка ціль цього елементу? у мене і так дверей в вітальню не буде, а буде арка, але з загального коридору, це якщо б у мене кухня була більшою, тоді можливо. а так мені не буде куди поставити стіл якщо там буде арка... і слідуючи Вашому першому коменту, я уникну запахів жареної риби по всьому дому :)

Коморка на 2кв.м на втором тоже не понравилась. Я бы всё же сделала большую ванну, выделив в ней место под постирочную с сушкой: на втором этаже будут находиться основные вещи, постельное бельё и пр. и постирочная Вам там ох как пригодиться, особенно если дети малые есть. Гардеробной при входе не хватает по-прежнему.

 

я до цих пір не розумію цього модного слова серед теперешніх буратіно-постирочна.:lol: на мою думку це вже перегиб для бАгАтих, робити спеціальну кімнату, де поставити машинку (тягнути воду і каналізацію) і просто зробити там склад брудної білизни. це не для мене, мене не буде нервувати пральна машина у ванній на другому поверсі (вся білизна дійсно буде на другому поверсі) і складена прасувальна дошка в гардеробній, а попрасувати можна і в кімнаті)))

і взагалі зрозумів, що у кожного свої критерії комфортного будинку, комусь будинок без камінної зали на площу всього мого будинку та без басейну з сауною і більярду у підвалі буде жахливо незручним, а хтось радий до неба прибудові на 50м2. мені після багатьох років поневірянь по з'ємних квартирах далеко не першої свіжості і МІНІМАЛІСТИЧНОГО навіть МІКРОСКОПІЧНОГО планування, цей будинок взагалі здається гігантським!!!:beer:

 

Добавлено через 16 минут

Компактный и удобный домик, нечего критиковать.

СПАСИБО! мне тоже нравится!!!!!

 

Разве что окно из большой комнаты в сторону двери бы еще добавить. Там же участок находится и какие-то посидушки будут происходить, верно?

оно то так, но зачем окно, если будут прозрачние довери до пола? так как по СНиП-ам в гостинной не хватает остекленения, воплотил свою мечту - окно до пола, с возможностью выхода на "зеленую площадку"

По совмещенной кухне с комнатой - это на любителя, тогда комнатой как гостевой спальней будет проблематичней пользоваться.

ет точно, мне не нравится кухня в комнате... может бить, для людей, которые готовят на кухне только кофе с бутербродами утром, а обед и ужин в ресторане, то может и нормально, а я люблю готовить, и очень часто, запахи "жаренного-паренного"

просачиваются даже через двери,а если без них, то аж страшно. знаю, сейчас скажут "так ведь есть вытяжки" но они все равно 100% запахов не вытянут, а сидеть в комнате с "легким душком" тоже не хочется)))

 

Кстати, а кабинет вообще нужен? Может за счет него увеличить центральную комнату в сторону кухни а на месте кабинета поставить кухню?

 

я думал, но у меня кухня выходит в сад, а если перенести на место кабинета, тогда в соседский забор... а кабинет по моему нужен, поставить там диванчик, офисный стол, и все комп. принадлежности и книги, а у меня их много)))) сделать такой себе "родительский уголок".

Змінено користувачем Conductor-25
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где планируете строится? Завидую насчет цоколя у нас высокий УГВ мы себе этого позволить не можем.Цоколь может заменить всякие кладовые и т.д. которые забирают пространство на 1-м этаже. Я пока слаба в критике.Ну как по мне есть все самое необходимое... без излишеств все очень компактно и симпатично,
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где планируете строится? Завидую насчет цоколя у нас высокий УГВ мы себе этого позволить не можем.Цоколь может заменить всякие кладовые и т.д. которые забирают пространство на 1-м этаже. Я пока слаба в критике.Ну как по мне есть все самое необходимое... без излишеств все очень компактно и симпатично,

 

у мене все занадто навпаки. угв ДУЖЕ низько (більше 10 метрів) здається, що все нормально, але до води треба бити свердловину десь на 80 метрів... а це дорогоооо!!!

мені так само здається, що все занадто компактно, організовано всі необхідні приміщення а головне без углів і зайвих кімнат. зробили візуалізацію, навіть гарно виходить))) скоро викладу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не розумію цього модного слова серед теперешніх буратіно-постирочна

зачем Вы обижаете буратин? ;)

постирочная вещь хорошая, но необязательная. раз вы не делаете нормальных (больших) гардеробных, то и постирочная Вам конечно не нужна.

а по уму - это помещение, куда выводится все операции связанные с бельем, стиркой, глажкой и ремонтом одежды и белья.

т.е. конечно скромный советский человек привык, что полоскать белье можно в ванной, а вываривать на кухне.. а сушить на балконе.. а гладить в гостиной, а хранить в спальне.. :) а если у человека в доме есть комната с полками для белья, гладильной доской, с машинкой и с выходом на террасу, где белье можно просушить - то он буратино!?

 

Судя по проекту это первый Ваш дом?

Вы продолжаете мерять все категориями квартиры.. т.е. "прихожая у меня в квартире была маленькая, но ничего, помещались как-то" или "у меня в квартире гардеробных не было, но все вещи отлично хранились в шкафу, а на шкаф можно было сложить еще что-то в картонных коробках".

или "зачем дому веранда или тамбур? в квартиру заходили без всякого тамбура.." забыв, что тамбур был, но на первои этаже, и в подъезде было более-менее тепло.

в результате и получится не дом, а отдельностоящая квартира, со всеми ее недостатками :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...