Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пропала вода в скважине. Кто виноват и что делать?

Piastr

Рекомендовані повідомлення

Це питання до: "ТОВ «Компания по водообеспечению «Бурвод» [которая] отличается от своих конкурентов повышенной эффективностью. Ей под силу бурение скважин максимальной производительности, по минимальным ценам и на любые глубины....".©

Не тільки. У Вас достатньо підсказок.

На Ваше щастя, Бурвод далеко не остання компанія на ринку. Вивільняти своїх людей та техніку у високий сезон для "розбору польотів" їм, звісно, не з руки, але Ви на них тисніть.

 

Шановний МАМАЙ

 

Скажіть будь-ласка, навіщо вести діалог у стилі кросворду? Я далеко не фахівець у водопостачанні, мені б простіше якось. Ви не хочете відкривати якісь професійні тонкощі взаємовідносин майстрів із замовниками, щоб замовники не зрозуміли, де їх обводять навколо пальця? Зараз справа не в тому, хто робив скважину, мені треба покращити роботу скважини, або погодитись, що треба робити нову. Я звернувся до "бурводівців" в першу чергу. Вони вже досвідчені і пояснюють падіння дебету збіднінням водоносного шару, можливість замулення відкидають. Навіть якщо там має місце кольматація, все-рівно будуть доводити, що то я порушив правила експлуатації, як і ви натякаєте. Я не можу на них вплинути ніяк. Для тяжби потрібен час і аргументи, яких я зараз не маю. Тому я готовий оплатити роботи з відновлення скважини, якщо це дасть результат, або готуватися робити нову. Питання відповідальності - то вже інша історія, більш наука на майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-перше, свердловина без води це шурф. Предметом договору було щось трохи більше ніж виконання глибокої дірки у землі коштом замовника :)

Ви неуважні. По-перше, шурф - це вертикальна гірнича виробка прямокутного перетину, по-друге,

.....с началом строительных работ в апреле 2011 дебет был не более 0,8-0,9 м3/час. Сутками сливал воду, ничего не помогло. В этом году дебет уже 0,5 м3/час.
свердловина водоносна і дає ~ 12 м3/добу.

....чи намагаються кинути ТС тлумачачи договір на свій кшталт, чи ні.

Без повного тексту договору можна дожити віку в припущеннях.

Оскільки замовник - фізична особа, він має усі права згідно ЗУ про захист прав споживачів. Якщо договором не передбачено Правил облаштування свердловини або не зазначено посилання на такі правила облаштування, це знову ж проблема не ТС.
Ми всі мусимо виконувати правила та закони незалежно від того, знаємо про їх існування, чи ні. Монтаж інженерних мереж входить до переліку робіт провадження господарської діяльності, які підлягають обов'язковому ліцензуванню.

 

Я не можу на них вплинути ніяк. Для тяжби потрібен час і аргументи, яких я зараз не маю. Тому я готовий оплатити роботи з відновлення скважини, якщо це дасть результат, або готуватися робити нову.

Ви праві і я співчуваю Вам (сам потрапляю іноді в подібні ситуації). Але Вам необхідно подати в Бурвод спочатку претензію (2 екземпляри: один їм, другий ними підписаний собі) та отримати від них відповідь. Підписуєте протокол розбіжностей, запрошуєте експертну сторону, роботу якої сплачує винувата сторона.

Є простіший шлях: якщо інший підрядник зробить нормальну свердловину, я Вас запевняю, репутаційні втрати для Бурвода будуть значно вагоміші, ніж ціна питання про яке ви сперечаєтесь. Вони, якщо нормальні, повинні цього остерігатися.

Може я чогось і не розумію, але:

по-перше, до нас не було звернень замовників з Вашого району з приводу втрати дебіту свердловин;

по-друге, хоч і немає поблизу свердловини аналогічній Вашій, стверджувати про виснаження водоносного горизонту без інструментального обстеження та перевірки дебіту свердловини зі свабуванням - передчасно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...