Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чим можна фугувати шви на бетонній плитці?

Нестроитель

Рекомендовані повідомлення

Обкладаю фундамент дерев"яної альтанки бетонною плиткою 30Х30(товщина 30мм) у вигляді сходинки. Виникло питання, чим заповнити шви, щоб просто і надійно, особливо вертикальні? Плитку до фундаменту кладу на клей,без швів, але вони все рівно получаються за рахунок нерівностей плитки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я купил себе Церезит СЕ-43...буду пробовать им затирать...он специально для улицы...мне советовали тут...в форуме...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаю такі затирки, брав такі для клінкерної плитки на фасад. Але для шершавої бетонної плитки під камінь(фем) погано підходить, поскільки, важко буде відмивати коло швів. Пробував затирати клей-цементом,та ще важче відтерти плитку. Завтра буду пробувати вологим піском з цементом. Думаю легше буде відмиватись, попробую додавати фібру.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так дело было не в тяжести отмывания...вернее не в этом был вопрос....а вопрос бы, чтобы через шов не попадала влага под питку и ее не подорвало....!!!!

Вот мне все и советовали затереть именно этой затиркой...а как там получится отмывать..посмотрим...

Просто если затирать/засыпать цементом с песком....тогда вода будет попадать под плитку...а т.к. ей там деваться некуда зимой...будет рвать...тогда нужно класть на гарцовку...)

Потому очень важно..по моему мнению...чтобы влага не попала в шов...потому тока такой вариант...ну или добавлять в обычную затирку гидрофи....(не помню как)..от Прпеллера..)..но эффект буит тот же самый...как по мне...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...