Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хочу фонтан і водойомчик...порадьте

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Хочу на вулиці зробити декоративний фонтан/водоспад і водойомчик...це все оздобити камнями/підсвіткою...

 

Порадьте, чим ізолювати саму бетонну чашу??? Достатньо гідроізолюючих добавок в бетон??? Чи стелити під бетон ще плівку для водойомів???...

 

П.С. Може хто має фото цікавих проектів...виложіть в темі:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу на вулиці зробити декоративний фонтан/водоспад і водойомчик...це все оздобити камнями/підсвіткою...

 

Порадьте, чим ізолювати саму бетонну чашу??? Достатньо гідроізолюючих добавок в бетон??? Чи стелити під бетон ще плівку для водойомів???...

 

П.С. Може хто має фото цікавих проектів...виложіть в темі:beer:

 

Загляните в тему Uliko, недавно она такой классный водоемчик выкладывала:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу на вулиці зробити декоративний фонтан/водоспад і водойомчик...це все оздобити камнями/підсвіткою.../QUOTE]

 

повелась на слово ВОДОЁМЧИК

 

ХОТЕЛА ПОСОВЕТОВАТЬ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ПРУДА (ссылка устарела) там отрез пленки 3х4, насос и всякая мелочь

 

но прочитала

 

 

Порадьте, чим ізолювати саму бетонну чашу??? Достатньо гідроізолюючих добавок в бетон??? Чи стелити під бетон ще плівку для водойомів???.../QUOTE] :o

 

и поняла, что ошиблась в РАЗМЕРАХ :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне больше нравится такой вариант - водопад. Шум воды водопада не сравнится ни с чем.

С прудом очень много проблем. Вода зацветает - надо ставить мощный ультрафиолет, комары будут разводиться. А так небольшой прудик не с солнечной стороны, насос-помпа и водопад из камней. Только на мой взгляд красивее камней, чем красная керамика ( как горшки черепьяные ) нету.

Egy.jpg.fe8ff90be3780fe9b9d5e804c4058f71.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...