Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Что закопать в землю под забор (бюджетно)?

makedonets

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, уважаемые форумчане.

Хочется сделать бюджетный забор (не фасад), вот для начала хочу определиться, что можно бюджетно и надежно закопать на глубину 50-70 см под забор чтобы обезопасить свой участок от повторной появы кротов, а также от роста сорняков с соседних участков. Нужно что-то прочное, сплошное, не гниющее, не крошащееся. Забор скорей всего будет без сплошного фундамента, бетон будет только на столбах.

У кого какие идеи есть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо естетична сторона не надто хвилює, то найбюджетніше, мабуть, шифер. Мій батько ще у 80-х по периметру на дачі повкопував звичайний 8-и хвильовий щоб завезений чорнозем до сусідів непересипався (перепад шару бл. 15 см.), а від сусідів щоб кроти з медведками не так активно лізли. Кілька років назад там був - шифер ще був цілий, тільки трохи похилений в сторону сусідів. Точну глубину закопування не знаю, мабуть на пів-листа.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я брал выбраковку(треснутый недолитый со сколами)еврозабор по 20-25грн.

Доволен.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо естетична сторона не надто хвилює, то найбюджетніше, мабуть, шифер. Мій батько ще у 80-х по периметру на дачі повкопував звичайний 8-и хвильовий щоб завезений чорнозем до сусідів непересипався (перепад шару бл. 15 см.), а від сусідів щоб кроти з медведками не так активно лізли. Кілька років назад там був - шифер ще був цілий, тільки трохи похилений в сторону сусідів. Точну глубину закопування не знаю, мабуть на пів-листа.

 

То ще той, радянський шифер, тому й довго стоїть цілий. Я гадаю, що теперішній шифер навряд-чи буде таким довговічним.

 

А як щодо екологічності? Шифер містить в собі азбест, який є небезпечним для здоров'я людей.

 

До речі, вкопаний в землю повністю, чи верх над землею?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Азбест буває кислотостійким і нестійким. Для людини шкідливий той, що стійкий. Той що нестійкий навіть в разі вдихання розкладається в кислому середовищі легенів. Як пишуть виробники шиферу, кислотостійкий азбест не використовується у виробництві ще з давніх-давен.

 

Я точно не вкурсі, як саме зроблено на дачі, але здається що мій батько пів-листа закопував так, щоб сантиметрів 20 лишалось над рівнем землі, решта - під землею. Просто видно, що усі торці, що на поверхні - ще заводської різки. Якби там були б не половинки, а третинки листів, то третина всіх торців на поверхні полюбому б мала нерівний самопильний торець.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня в одном месте похожая проблема. Не знаю, бюджетное ли это решение. Но мы просто нашли бревнышка -кругляки 10 см в диаметре, порезали их на "карандаши" по 80 см и рядком вкопали (скорее вбили)вдоль забора. Выглядит прикольно, когда-то згниет.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...