Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сендвіч панелі для даху +/-

Михалів

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Шукаю матеріал по покривлі даху і зацікавився седвіч панелями для даху типу таких www.specmetal.com.ua/index.php/polezno-znaty/o-sendvich-panelyah/150-krovelynie-sendvich-paneli, також пропонує руукі схожі панелі. Підскажіть чи можна викорастати для двухскатного даху (мансардний поверх) такий матеріал? Для мене перевага в тому, що получаєш 2 в 1 - покриття та утеплювач. Може хтось може надати приклади будов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Шукаю матеріал по покривлі даху і зацікавився седвіч панелями для даху типу таких www.specmetal.com.ua/index.php/polezno-znaty/o-sendvich-panelyah/150-krovelynie-sendvich-paneli, також пропонує руукі схожі панелі. Підскажіть чи можна викорастати для двухскатного даху (мансардний поверх) такий матеріал? Для мене перевага в тому, що получаєш 2 в 1 - покриття та утеплювач. Може хтось може надати приклади будов?

Довольно успешно используется, но зачастую в промышленных и коммерческих сооружениях. Вас не смущает то, что пирог с исользованием СП Вам обойдется, я думаю, в полтора раза дороже чем "стандартный" (металлочерепица, СДМембрана, утеплитель)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в полтора раза дороже чем "стандартный"

так питання вартості стоїть гостро але простіше монтаж(повинен бути простішим) і знову получаємо готовий дах під яким можна жити, не потрібно додатково оплачувати роботу. Я тому і шукаю приклади і вирішити, який варіант найкращій.

 

 

Довольно успешно используется, но зачастую в промышленных и коммерческих сооружениях

Я думаю, що профлист не сильно різниться з сендвіч панелями.

Якщо є приклади, покажіть будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так питання вартості стоїть гостро але простіше монтаж(повинен бути простішим) і знову получаємо готовий дах під яким можна жити, не потрібно додатково оплачувати роботу. Я тому і шукаю приклади і вирішити, який варіант найкращій.

 

Под мансарду СП неподойдет тк нижняя сторона панели будет конкетным "мостом холода" или прийдется дополнительно утеплять, а это ведет к удорожанию.

Не думаю, что монтаж будет проще. Стропильную часть при любых раскладах будете делать. Укладывать ее не сложно, но она в три раза тяжелее М/Ч или профнастила т е подъем на крышу или краном или ручками (L-4метра 200мм гдето около 100кг). Расход металла на планки по торцам и карнизам в двое больше (цена вопроса). В принципе я Вас неотговариваю, но как для себя не делал бы. ИМХО.

 

Я думаю, що профлист не сильно різниться з сендвіч панелями.

Якщо є приклади, покажіть будь ласка.

К сожелению нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

конкетным "мостом холода"

А чому буде холодно - там же утеплювач?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому буде холодно - там же утеплювач?

Не холодно, а мостик холоба.

Если Вы положите сплошные панели, то та часть которая будет находится на свесе или фронтоне кровли (снаруже), будет проводить холод в помещение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если Вы положите сплошные панели, то та часть которая будет находится на свесе или фронтоне кровли (снаруже

Але їх теж можна утеплити..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але їх теж можна утеплити..

Каким образом? если у Вас сплошной лист метала снаружи во внутрь. Еще один слой утеплителя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Михалів,Сендвичі це матеріал якій використовується в промисловому будівництві, ви шукаєте покрівлю на власний будинок???
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В СП не реализуются такие кровельные узлы, как ендова, проход через кровлю вентшахт, поэтому СП годится только для простых одно- и двускатных крыш.

Массово применяются для складских, торговых и т.д. помещений большой площади, где сроки монтажа часто имеют решающее значение, а срок эксплуатации зачастую невелик.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зацікавили СП - вирішив зясувати для себе доцільність такої конструкції на дах, дякую питань більше нема, повертаємось до традиційних методів:)

Ех...А яка ідея була.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...