Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підскажіть по розміщенню скважини

igorek30

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня. Планую на наступній неділі робити скважину. Скажіть на якій відстані від будівлі можливо робити скважину ? І якщо в когось є викладіть схему елементів скважини (комплектування). Підскажіть також чи вірно планую скважину. ??? :(

293223868_.thumb.jpg.596af79b0d9a0c745c51372af3bacde6.jpg

1310523935_.thumb.jpg.b12cd59f90f611311175d86928ea5bbb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боюся, у Вашому розумінні всі свердловини однакові, десь як малі курчата.

 

Яка орієнтовна глибина водоносного шару?

Куди течія грунтових вод?

Скільки води Ви плануєте мати із цієї свердловини?

 

Без цих запитань-відповідей, щонайменше, відповідь порадників стосовно місцеположення свердловини буде нічим не обгрунтована.

(А хочете - підкиньте монетку...).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У сусіда глубина приблизна, 56 м. до води приблизно 45м. Будинок для ПМЖ. сім'я 3-4 людини. інші відповіді поки що не знаю. А невже воно так сильно впливає на місце розміщення свердловини ? :(:(:o
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У сусіда глубина приблизна, 56 м. до води приблизно 45м. Будинок для ПМЖ. сім'я 3-4 людини. інші відповіді поки що не знаю. А невже воно так сильно впливає на місце розміщення свердловини ? :(:(:o

Все у вас хорошо. Септик подальше от скважины, а котельная и кухня поближе.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь, на скільки мені відомо відстань до септіка не менше 15 м.

С нынишним квартирным вопросом 15м и с адекватными соседями ето уже неплохо. Лично видел на Берковцах действующий колодец 15м и за забором в метре от него даже не септик, а банальную выгребную яму глубиной в 4метра.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь. Мене більш цікавить відстань до власного будинку ? Будинку ще немає, а скважину буду робити з понеділка. Щоб не прогадати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19.07.12р. завершили мені бурити свердловину на ділянці. Результати робіт такі:

Труба діаметром 125мм. внутрішня 110мм. на глубину 42м.

Глубина свердловини- 53м.

статичний рівень 36м.

Дебіт - 3,0 м.куб/год.

Крейдяний водоносний горизонт

Планове занурення насосу 40-42 м.

Питання до професіоналів (так як я новачок в даному питанню):fool: Підскажіть по обладнання та монтажу свердловини. Який кращий насос брати, фільтри. діаметр труби.

Дана свердловина на даний час буде використовуватися рідко. В подальшому по завершенню будівництва буде заведено в будинок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Труба діаметром 125мм. внутрішня 110мм. на глубину 42м. Глубина свердловини- 53м. статичний рівень 36м. Дебіт - 3,0 м.куб/год.Крейдяний водоносний горизонт Планове занурення насосу 40-42 м.

Враховуючи те, що крейда не стійка, необхідно змонтувати перфоровану трубу бажано ∅ 90 мм в інтервалі 41,5 - 53 метри. Це допоможе зберегти дебіт при обвалах крейди в незакріпленій трубами частині свердловини і на крайній випадок в ∅ 90 міліметрову трубу можна буде змонтувати 3″ насос Grundfos SQ (∅ 74 мм) при зниженні рівня в майбутньому.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за підсказку. Запланую собі такий спосіб.

Планував собі насос Водолей-80, яку під нього кращу взяти трубу. І який кабель ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...