Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Jotul i18 + водяний теплообміник

serjeans

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора!

Придбав до каміна Jøtul I-18 водяний теплообмінник висотою 680см, в схемі підключення виявилось що його потрібно підключати до системи опалення через теплообміник . Може хтось з ВАС знає який саме потрібен теплообмінник . На самій рубашці написано 12kw а на теплообмінниках вказують тільки кількість пластин?

IMAG0211.thumb.jpg.dff987b989796c524ce0fb8a21ea187f.jpg

IMAG0212.thumb.jpg.56e727560c7666cb1ffe116167ab7641.jpg

IMAG0218.thumb.jpg.b0eff0fec02459b6830f8e34bd901760.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора!

Придбав до каміна Jøtul I-18 водяний теплообмінник висотою 680см, в схемі підключення виявилось що його потрібно підключати до системи опалення через теплообміник . Може хтось з ВАС знає який саме потрібен теплообмінник . На самій рубашці написано 12kw а на теплообмінниках вказують тільки кількість пластин?

Теплообмінник потрібен на 10 пластин. Ми використовуємо їх фірми Secespol.

Тут можете глянути (5 по списку)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В інструкції до камина вказано що та система опалення яка підключається до водяного теплообміника має бути відкритого типу. В мене немає місця для розташування відкритого розширювального бака,чи можна зробити її закритого типу,але з тиском в 1bar?

IMG_0932.thumb.jpg.4ec15880e85f2c44419d28358276e756.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

serjeans, я думаю що неможливо або якщо можливо то потрібно весь час дивитись щоб наперегріти воду також ставити автоматику яка сама контролює заслонку і коштує вона 4000грн а також треба подумати про світло якщо не стане туши вогонь водою а як тебе нема на місці то. розірве. У відкритій системі менше небезпек тому я вибрав акумуляційну масу і обігів гарячим воздухом як альтернативу
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автоматику вже придбав ,буду ставити.Всі циркуляційні насоси та автоматика котла буде живитися від потужного upsa . Обігрів повітрям також роблю,але маю проблему з одним каналом який має довжину 12метрів

Тому в дистрибюторі вирізав два вихода та зробив один овальний щоб збільшити площу забору повітря. Буду запускати то побачу що з того вийде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вентилятор на виході необдумували, в нас ставлять від компютерів якщо довга траса
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вентилятор на виході з дистрибютора чи з каналу біля решітки? За вентилятор думав , але боюсь що якщо поставлю його на один довгий канал то решта каналів залишиться без теплого повітря
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вентилятор на виході з дистрибютора чи з каналу біля решітки? За вентилятор думав , але боюсь що якщо поставлю його на один довгий канал то решта каналів залишиться без теплого повітря

 

біля решітки знаю ставлять шумить як комп а якщо в тебе нема колін а пряма траса 12м то має і так продувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є два коліна на 90 градусів канал плоский 200 на 50. Поки обшивати камин не буду запалю тоді буду бачити що з того вийшло . Щоб запалити камін обов'язково заливати в систему воду чи можна без води?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
На цьому тижні зібрав все до кучі,запалив в каміні дрова. Автоматика включила насоси про температурі 50гр. при 55гр. почала прикривати заслонку. По водяній сорочці все працюе ідеально. До того працював електричний котел на 10кв ,після перейшов на 4кв. А по повітрі чудес не сталось,самий довгий канал 12м з прямокутноі труби 200*5 вперто не працюе,незважаючи на вентилятори від компютерів які я ставив спочатку на вході в дистрибюторі,а потім на виході з каналу Може хтось з Вас зтикався з подібною проблемою Порадьте що робити!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

serjeans, дистрибютор утеплений чи просто голий, якщо можна то фото виложіть так цікавіше буде нам.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за увагу до мого каміна,я розумію що канал дійсно задовгий що можна зробити поки незроблена стеля в кімнаті?

IMAG0151.thumb.jpg.31e6153765fcc32c7d5e6ff81016c487.jpg

IMAG0152.thumb.jpg.01387182d3c2e7eb1277f23697a898cb.jpg

IMAG0153.thumb.jpg.f9a6c290166dfe288cf9e5639147d24d.jpg

IMAG0154.thumb.jpg.8844979d60d2cb42e6c8a698d91432f4.jpg

IMAG0155.thumb.jpg.38dbd16ce0958995c5c43727b69766f0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

serjeans, самі робите чи якийсь салон?

Я також не є спеціаліст а тільки власник недавно змонтованої І570 то що скажу можете і невраховувати.

1. На мою думку якщо стоїть водяний теплообмінник то на воздушне розведення залишається менше квт енергії можливо навіть на половину все залежитиме скільки дров ви будете спалювати. Але у вас ще автоматика буде обмежувати щоб неперегріти обмінник так що великої температури вам неочікувати, воздушкою ви можете прогріти до 100 м2 на максимумі.

2. У вас плоскі канали по горизонталі а по них воздух проходить важче ніж по круглих трубах ,плюс коліна і метраж тут компютерні вентилятори точно непожуть можна подумати над турбіною є спеціальні для того. Ставиться на горищах якщо одно поверховий будинок і від турбіни розводить верхом до кожної кімнати.

3. У вас ще неутеплений дистрибютор так що високої температури ви неочікуйте градусів 40-60

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Камін роблю сам. Турбіну на горищі встановити не вийде так як будинок має два поверха. Бачу два вихода замінити трубу довгого каналу на грубшу 200*10 або ставити турбіну біля каміна але боюся що вона буде дуже гудити . Може хтось з Вас ставив такі турбіни? Вони дуже гудуть ?

2 Чи спасе становище збільшення перерізу каналу 200*5 на 200*10 канал має вигляд букви Г довжиною 12 метрів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Камін роблю сам. Турбіну на горищі встановити не вийде так як будинок має два поверха. Бачу два вихода замінити трубу довгого каналу на грубшу 200*10 або ставити турбіну біля каміна але боюся що вона буде дуже гудити . Може хтось з Вас ставив такі турбіни? Вони дуже гудуть ?

2 Чи спасе становище збільшення перерізу каналу 200*5 на 200*10 канал має вигляд букви Г довжиною 12 метрів

 

збільшивши канал воно тебе неспасе а ще і до того горизонтальний , потрібно втавити турбіну . Я щось мало зрозумів твою розводку , скільки каналів? куда проходять? можна план будинку?

Ви організували підміс холодної води в теплообмінник в разі перегріву ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за увагу до мого каміна,я розумію що канал дійсно задовгий що можна зробити поки незроблена стеля в кімнаті?

ventportal.com/node/849

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...