Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Самострой в Васильковской р-не. Оформить.

Natali1962

Рекомендовані повідомлення

Товарищ вздыхал , но потом ( после вкладыша в тетрадку:)) поступило рациональное предложение по отсутствующей штукатурке и многообещающее " будем думать".

Завтра довезу копию акта на землю, надеюсь узнаю площадь дома и уточню все детали по решению моего вопроса..

Год постройки ей называла. Также называла причину из - за которой мы стали " нарушителями". Есть документ от сельской рады. И , самое главное, уточняла что мы все это затеяли ради амнистии.

 

Меня только одно напрягает в этой ситуации : для меня , самозванца - самостройца, все двери закрыты и везде я злостный нарушитель , а вот позвонив по телефону с рекламки все эти же вопросы решимы!!!!:(

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня только одно напрягает в этой ситуации : для меня , самозванца - самостройца, все двери закрыты и везде я злостный нарушитель , а вот позвонив по телефону с рекламки все эти же вопросы решимы!!!!

В данном случае вам предлагают заплатить за то, чтобы не слышать в свой адрес "самозванец-самостроец" ну и за время, конечно.)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надежда, скажите пожалуйста, а техотчет нужно заказывать в моей ситуации? Я тут пытаюсь читать по мере возможности и , самое главное, вникнуть в то что прочитала. Вот что откопала : " отчет" не нужен если паспорт в БТИ был заказан после 07 2012 года . Правильно? Или это с другой оперы???

И где его заказывать в нашем районе этот отчет?

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Василькове арестовали главного архитектора при попытке взять взятку))

А представьте кто-то ему еще надавал взяток, чтобы оформить доки...

а теперь куда бежать*?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну теперь закрутиться ! Ну не пруха нам с оформлением ! Не мог он аккуратно эту взятку брать!:) Сейчас проверками замучают!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну теперь закрутиться ! Ну не пруха нам с оформлением !

 

Архитектура в оформлении самостроя ни каким боком не участвует, так что, наша хата с краю :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Из новостей : техпаспорт на дом готов. Пригласили приехать забрать.

Дальше, я так понимаю, самое страшное!:) Порекомендовали этот путь пройти с "проводником"!

Чем дальше тем толще будет пряник !:) Для проводника!! Из моих наблюдений!!!

 

Добавлено через 1 час 36 минут

Осилила 15 страниц темы " Упрощенная система ввода...

Из прочитанного:

Забираю техпаспорт.

Иду в ГАСК ( где это в Васильковском районе, дни приема??), пишу заявление на оплату штрафа за самострой. Оплачиваю.

Готовлю список нужных документов( паспорт, код, акт на землю( нужно заверять у нотариуса???, копию техпаспорта с печатью ( заказала по совету Надежды) .Что еще пропустила ??

Беру декларацию.

Звит ( высновок) нужен ? Где его заказывать ?

Проясните , пожалуйста, ситуацию дальше.

Заполняю декларацию .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Иду в ГАСК ( где это в Васильковском районе, дни приема??), пишу заявление на оплату штрафа за самострой. Оплачиваю.

Інспекція ДАБК

м. Васильків вул Парижської Комуни, №46,корп №1

тел (04571) 2 -44-45

приймальний день - понеділок.

 

заповнюєте декларацію

відсилаєте в інспекцію на Л.Українки, 26

чекаєте позитивної відповіді

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не подскажете в котором часу там нужно занимать очередь??7:)

С вечера? Или достаточно к шести утра подъехать?:)

 

Всего пару строк : адрес, кабинет и что делать!

На бумаге это так мало!! А в жизни - это целый этап!:) Море потраченного времени, нервов, денег !:fool: Давно живу и не перстаю удивляться - все против человека !:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій досвід показує, що вони приймають і в не прийомний час, основне дозвонитись і домовитись щоб інспектор був на місці. Старий інспектор звільнився пару міс. тому, з новим я розмовляв тільки по тел. з приводу первірки, по голосу молодий хлопець, Євгеній Вікторович 0937623812 з . Тому можете спробувати отримати консультацію для початку по тел.

кабінет в приміщенні останній зліва, навпроти кабінету архітектури

Сама інспекція знаходиться для орієнтиру поруч з базаром

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інспекція ДАБК

м. Васильків вул Парижської Комуни, №46,корп №1

тел (04571) 2 -44-45

приймальний день - понеділок.

Плз... по Бориспольскому району то же самое

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дубинецький Сергій Вікторович

головний державний інспектор

Інспекційного відділу у Східному регіоні

щопонеділка з 09.00 до 13.00

м. Бориспіль,вул. Київський Шлях, 79,1 поверх,

(04595) 5-55-06

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Три вечера подряд " штудировала" тему "Ввод в эксплуатацию...

Но вопросы остались.

Сегодня заехала в ГАСК Василькова на разведку . Неприемный день.

Принимают в понедельник с 9 до 13.

Вот перечень документов списала с образца.

1. Заявление на обработку персональных даных.

2. Заявление на введение в эксплуатацию.

3. Два экземпляра декларации о готовности

4. Копия паспорта БТИ.

5. Копия акта на землю заверенного нотариусом.

6. Копия паспорта Украины 1 , 2 страницыю

7. Копия кода.

 

Сегодня забрала техпаспорт с БТИ с отметкой " самострой" , год постройки 2008 , с площадью дома 168, 89 кв. м. Я так понимаю это жилая площадь. Техпаспорт изучить не успела , но думаю что он выдан после 24.07.2012 , а из этого следует что технический отчет делать не нужно. Правильно? Также заказана копия техпаспорта с синей печатью.

Осталось заверить акт на землю у нотариуса ( любого).

Уважаемые форумчане , подскажите пожалуйста порядок моих действий.

С документами № 4, 5, 6, 7 идти ул. Парижской Коммуны ,заявить о моем " самострое", покаяться, написать заявление , получить там декларацию... заполнить декларацию и письмом отправить .

Порядок такой ?? Идти и пытаться самой пройти этот путь или же сразу же сдаться и поручить все это " ускорителям" ? В БТИ сразу же предупредили что этот путь самому осилить практически невозможно и , потраченное время, деньги, нервы в конечном результате выходят на такую же сумму , которую нужно заплатить " ускорителю".

У меня есть пару " скелетов" в шкафу из - за которых ввести дом в эксплуатацию ( как по мне) затруднительно. Нет штукатурки на втором этаже. Нет ограждения на балконе. Нет капитальной лестницы на второй этаж. Мы живем в этом доме. Из мебели : старь и рвань, все комуникации работают, газ и свет - счетчик мотает, животные , цветы, холодильник, телевизор. Специально не моем окна - двери.

Мой порядок действий.

Всем за помощи и советы, спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот перечень документов списала с образца.

1. Заявление на обработку персональных даных.

2. Заявление на введение в эксплуатацию.

3. Два экземпляра декларации о готовности

4. Копия паспорта БТИ.

5. Копия акта на землю заверенного нотариусом.

6. Копия паспорта Украины 1 , 2 страницыю

7. Копия кода.

бланк декларації уже містить 1 і 2й пункти.

все інше не потрібно, вимагають необгрунтовано.

 

Порядок такой ?? Идти и пытаться самой пройти этот путь или же сразу же сдаться и поручить все это " ускорителям" ? В БТИ сразу же предупредили что этот путь самому осилить практически невозможно и , потраченное время, деньги, нервы в конечном результате выходят на такую же сумму , которую нужно заплатить " ускорителю".
вирішувати вам. тему про ввід ви почитали не уважно. насправді не потрібно витрачати гроші за виключенням коштів на листи (10-20 грн.). Шлях цей пройти реально, прикладів чимало. І коштує це не 7-10 дол за 1м2. Часу ви потратите не так і багато, пару вечерів за комп'ютером та черги на пошті, дзвінок другий на гарячу лінію КМУ.

У меня есть пару " скелетов" в шкафу из - за которых ввести дом в эксплуатацию ( как по мне) затруднительно. Нет штукатурки на втором этаже. Нет ограждения на балконе. Нет капитальной лестницы на второй этаж. Мы живем в этом доме. Из мебели : старь и рвань, все комуникации работают, газ и свет - счетчик мотает, животные , цветы, холодильник, телевизор. Специально не моем окна - двери.

Мой порядок действий.

Всем за помощи и советы, спасибо.

На мою думку це все не критично і швидше за все ви при виявленні цих недоробок зможете узгодити з інспектором і не обов'язково за кошти, а просто поговоривши по-душах.

 

не стикався з штрафами, але як я розумію, ви можете заповнити декларацію і вислати її в адресу інспекції, вони повинні обробити дані та вислати вам квитанцію, оплативши яку ви отримаєте зареєстровану декларацію. На крайняк поїхати в райнонну інспекцію з паспортом БТІ і попросити квитанцію, а далі надсилати все поштою і не контактувати з інспектором

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мою думку це все не критично і швидше за все ви при виявленні цих недоробок зможете узгодити з інспектором і не обов'язково за кошти, а просто поговоривши по-душах.

 

Тоже думаю что можно " договориться" с инспектором на месте. По душам это вряд ли получится , а вот с пряником будет веселее. Хотя, гадать сложно. Тут как карта ляжет!! Вдруг инспектор не с той ноги встанет...:lol:

 

не стикався з штрафами, але як я розумію, ви можете заповнити декларацію і вислати її в адресу інспекції, вони повинні обробити дані та вислати вам квитанцію, оплативши яку ви отримаєте зареєстровану декларацію. На крайняк поїхати в райнонну інспекцію з паспортом БТІ і попросити квитанцію, а далі надсилати все поштою і не контактувати з інспектором

 

Так где мне взять этот бланк декларации? Васильков, ул. Парижской Коммуны ?? И как себя там " называть - то? Открыват карты: самострой, хочу узаконить ?" Чтобы лишнего не наговорить.

Опять же , начисление и оплата штрафа у каждого свои варианты. Сразу называют сумму и выписыват квитанцию?

Наверное я одна такая тупая! Или это позднее время дает свой отпечаток!!:lol:

 

Утро вечера мудренее! Всем доброй ночи! И спасибо!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверное я одна такая тупая!

 

Нет, есть еще Белоснежка)))

Я заняла выжидательную позицию((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Наверное я одна такая тупая!

 

привет и огромная благодарность за вашу смелость и от меня. :rolleyes:

сижу в кустах с подзорной трубой.

и всю информацию беру на карандашик.

жить становится легче и уже не так страшно, как мне казалось когда я читала законы и соответствующие темы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Девочки, и правда, утро вечера мудренее!

Кто эти законы пишет? Море текста, пока до сути докопаешься - крыша съедет!! Особенно эти минимумы в штрафах! Писали бы понятным языком: типа в у.е по курсу НБУ на день оплаты.:) И главное, закон как дышло , куда повернул туда и вышло. Особенно для чиновников !

Сегодня отзвонилась знакомая. Я уже написала в другой темке. Самострой. Штраф 6 800. За эксплуатацию не введенного дома. Дом - красота. Все сверкает. Уговорить скостить штраф на месте не удалось.Выдали декларацию, тип в коридоре сказал, типа не старайтесь заполнять вернут назад однако .Договаривайтесь с нами, без гемора , но за деньги. Вот так!

Меня бесит один момент.Почему я,мы , например, моя знакомая, не можем вылизать дом до блеска, нафаршировав его всем неоходимим , завезти все от ложки до мебели , но не жить там! Может у человека фишка такая пока все до последнего винтика не закрутит - не вселятся в дом!! Как они могут доказать что мы живем в доме !!! Я приезжаю, например, работать в дом по выходным, мне нужно где - то покушать( холодильник, плита,посуда) , помыть руки, отдохнуть.

А может я просто приезжаю в полностью готовый дом, хожу по меблированным комнатам и отдыхаю от города, работы!! Релакс у меня такой!!

Знакомая позвонила , предупредила, что на приезд инспектора животных убрать, кровати - зубные счетки спрятать, разбросать мусор, пригласить соседей под видом строителей и воевать.

Теперь по теме. Завтра еду в ГАСК .Отпишусь .

А Вы из засады выбирайтесь!! :beer: У меня это тоже получилось спонтанно! Теперь назад пути нет!:lol: Это не беременность - само не рассосется!:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это все выше человеческого понимания.

Я до сих пор нахожусь в легком ступоре после того, как моя старинная подруга, которая живет в России, рассказала, что у них - тех, кто строит себе жилье самостоятельно, можно свои проектные кв.м. включить в планы ввода в эксплуатацию общих кв. м жилья по городу/району и т.д.

есть стандартная и не сложная процедура оформления.

после этого любая разрешительная, регистрационная и др. документация выдается автоматом...

:o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, так жить неинтересно!!! :D Это же грустно!! :D Никто палки в колеса не пихает , денег не требует!! Грустно!!

Вот у нас житуха!!:D Каждый этап- рекорд!

Газ завел в дом - ура! Электричество - два раза ура! И так далее!

Я после каждого этапа с улыбкой сообщаю мужу , что , мол, теперь у нас с тобой будет новая любимая улица:)! Эта та улица на которой стоит новая контора , куда мы будем регулярно ездить ,занимать очередь , стоять в этой очереди, возить денег , кланяться! А потом лететь на работу с Василькова на Лесной в Киев! И каждый раз мутить мутки чтобы отпроситься с работы.

И радоваться!!

Вот это жизнь!!!:beer:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

декларацію берете з 91 наказу

 

ЗАРЕЄСТРОВАНО: ____________________________

(найменування органу,

який проводив реєстрацію)

"___" ________ 20____ N ____

________ ___________________

(підпис) (прізвище

та ініціали

посадової особи) М.П.

 

ДЕКЛАРАЦІЯ

про готовність об'єкта до експлуатації

________________________________________________

(найменування об'єкта будівництва та код об'єкта

________________________________________________

згідно з державним класифікатором будівель

________________________________________________

та споруд ДК 018-2000)

 

1. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАМОВНИКА

Найменування або прізвище, ім'я та по батькові замовника,

місце реєстрації, місцезнаходження або місце проживання, номер

телефону __________________________________________________________________ __________________________________________________________________ __________________________________________________________________ __________________________________________________________________

2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБ'ЄКТ БУДІВНИЦТВА

Найменування об'єкта _______________________________________

будівництва та його _______________________________________

місцезнаходження _______________________________________

Початок будівництва _______________________________________

Закінчення будівництва _______________________________________

Загальна площа

будівлі (кв.м) _______________________________________

Поверховість _______________________________________

Матеріали стін _______________________________________

Площа господарських

(присадибних) будівель

і споруд, прибудов (кв.м) _______________________________________

3. ХАРАКТЕРИСТИКА ЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

------------------------------------------------------------------ |Кількість кімнат | Загальна площа (кв.м) | Житлова площа (кв.м) | |-----------------+-----------------------+----------------------| | | | | ------------------------------------------------------------------ Перелік Водопровід, гаряче водопостачання,

інженерного каналізація, сміттєпровід, опалення:

обладнання центральне, пічне, від індивідуальних

установок (необхідне підкреслити)

Площа вбудованих

або добудованих приміщень

(кв.м) _______________________________________

4. ХАРАКТЕРИСТИКА НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

Назва нежитлового приміщення Функціональне призначення

нежитлового приміщення _________________ _________________

Об'єкт має такі основні показники: потужність,

продуктивність, виробнича площа, протяжність, місткість, обсяг,

пропускна, провізна здатність, кількість робочих місць тощо

(заповнюється на громадські будинки I, II категорій складності в

одиницях виміру відповідно до цільової продукції або основних

видів послуг):

Назва показника Одиниця виміру Кількість ____________________ ____________________ ___________________ ____________________ ____________________ ___________________ ____________________ ____________________ ___________________ ____________________ ____________________ ___________________

5. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ ОБ'ЄКТА

Ким виданий Дата видачі Номер ____________________ ____________________ ___________________ ____________________ ____________________ ___________________

6. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ

ТЕХНІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

ТА ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ ОБ'ЄКТА

Ким складений Дата складання Висновок про відповідність

вимогам надійності будівель

і споруд та можливість

їх безпечної експлуатації ____________________ ______________ ___________________________ ____________________ ______________ ___________________________

7. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

Місце розташування _____________________________________________

Площа земельної

ділянки (кв.м) _____________________________________________

Кадастровий номер _____________________________________________

Цільове призначення _____________________________________________

Документ, Назва _______________________________________

що посвідчує право Дата "__" _____________ року. N _____________

власності Орган, який видав документ___________________

(користування) _____________________________________________

земельною ділянкою _____________________________________________

Форма власності

або користування _____________________________________________

Вартість основних фондів, які приймаються в експлуатацію, _________ тис.грн.

ВВАЖАТИ ЗАКІНЧЕНИЙ БУДІВНИЦТВОМ ОБ'ЄКТ ГОТОВИМ

ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Я, ______________________________________________, усвідомлюю

(прізвище, ім'я та по батькові замовника)

наслідки, передбачені за подання неповних та недостовірних даних.

____________________ __________ _________________________________

(посада) (підпис) (прізвище, ім'я та по батькові)

М.П.

Примітка. Кожна сторінка підписується керівником замовника

або замовником та засвідчується печаткою (для юридичних осіб)

 

окремо заяву. її таки дійсно треба, вище я вас ввів в оману

Начальнику _________________

(найменування

____________________________

органу, що здійснює

реєстрацію заяви)

____________________________

(прізвище, ім'я,

по батькові)

____________________________

(найменування або прізвище,

ім'я, по батькові заявника)

____________________________

(місце проживання

або місцезнаходження)

 

ЗАЯВА

про прийняття в експлуатацію об'єкта

 

Відповідно до пункту 9 розділу V "Прикінцеві положення"

Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" прошу

прийняти об'єкт до експлуатації __________________________________

(найменування об'єкта )

__________________________________________________________________

(місцезнаходження об'єкта)

_________________________________________________________________,

побудованого без дозволу на виконання будівельних робіт.

----------------------------------------- | ___________________________________ | | (код об'єкта згідно | | з Державним класифікатором будівель | | та споруд ДК 018-2000) | -----------------------------------------

_________________________________________

(підпис замовника: керівника

юридичної особи / фізичної особи -

підприємця / фізичної особи /

уповноваженої особи)

 

Техзвіт будинку до 300м2 прирівнюється до технічного паспорту на будинок, що вам видасть БТІ починаючи з 13.06.12

2.7. Технічне обстеження будівельних конструкцій та

інженерних мереж індивідуальних (садибних) житлових будинків,

садових, дачних будинків, прибудов до них загальною площею до 300

квадратних метрів включно, господарських (присадибних) будівель і

споруд, прибудов до них загальною площею до 100 квадратних метрів

включно проводиться під час їх технічної інвентаризації з

подальшою видачею технічного паспорта. { Розділ II доповнено пунктом 2.7 згідно з Наказом Міністерства

регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального

господарства N 304 ( z1132-12 ) від 13.06.2012 }

п.с. повторюю, прикладати копії будь-яких інших документів не потрібно, ці вимоги не законні, на даний момент всю відповідальність за точність ви берете на себе, а інспекція Вам довіряє

тому заповнюйте декларацію, заяву та відсилайте на Українки 26

 

Добавлено через 1 минуту

п.с. свою знайому направляйте сюди, приклавши зусиль, спробуємо ввести без супер посередників за 10 дол м2

 

Добавлено через 1 минуту

п.п.с. з приводу експлуатації, то не існує такого документа, який би визначав що є експлуатацією. тому наявність у будинку усього включно до рушників та туал. паперу ще не свідчить про експлуатацію

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 1 минуту

п.п.с. з приводу експлуатації, то не існує такого документа, який би визначав що є експлуатацією. тому наявність у будинку усього включно до рушників та туал. паперу ще не свідчить про експлуатацію

 

Оччень интересненько, так на основании чего инспектор может сказать, что я эксплуатирую д; одному в доказательство нужны зубные щетки, другому занавески, третьему еще что-то. А рабочие что, зубы не чистят, охранник зубы не чистит, а если рабочие хотят отдохнуть днем или вечером, то в окно им солнце должно светить и в телике отбиваться, да, и телик тоже предмет эксплуатации. По мнению инспекции всех рабочих нужно загнать в бараки и на пол положить, есть не давать, т.к. посуда появиться, не умываться и не отдыхать. Такие себе рабы на плантации, т.е на строительстве.

Хотелось бы хоть одного из них поместить в такие условия работы. Вот бы похохоталиб все вместе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поздний вечер посвятила повторному прочтению своей ветки!

Была сегодня в ГАСКЕ. Меня терзают смутные сомнения - тем ли я путем пошла ! И если не туда "свернула" как с наименшими потерями выкарабкаться.

Сколько я не спрашивала в темке где эту декларацию получить так ответа и не дождалась. Понимаю что с 91 приказа. И распечатать самой . Верно? Осенило в полпервого ночи.

Я , ....:o, поперлась в ГАСК. Там приняли документы ( копии), попросили написаить заявление на просмотр объекта ( приговор написала сама) . Дату просмотра назначат по телефону в удобное для меня время. Все очень вежливо. После резолюции инспектора будет выписана квитанция на оплату штрафа .Все теперь зависит от него!! И моего " готового" объекта. После оплаты штрафа получу декларацию, а дальше как у всех.

Теперь главный вопрос .Штрафовать меня будут за эксплуатацию дома не введенного в эксплуатацию. Как писал Оформитьдом. Если штраф озвучат 6800 и на уступки не пойдут, протокол мне не подписывать??? Верно? И попытаться его оспорить? Помню в очереди кто - то такую же ситуацию описывал. Начали с заоблачной суммы , а закончилось все 850 гривнами.

У меня дом 168, 89 кв. м .Общая.

А если инспектор откажет из- за отсутствия штукатурки на втором этаже. Что тогда?

Срочно штукатурить и повторить попытку?

 

Добавлено через 4 минуты

Всем спокойной ночи!

И добрых новостей!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

NATALI 1962

Тоже сейчас оформляюсь по 91 , но пока еще намного позади вас - жду инспектора БТИ чтобы сделать техпаспорт.

В доме живу, поэтому вопрос штрафа за эксплуатацию для меня очень актуален.

Ходила в Бориспольский Гаск чтобы разведать обстановку. Инспектор сразу наехал, что штраф будет. Мол , чтобы его избежать надо снять люстры,краны занавески и вынести мебель. На мой уверенный ответ что "нанять рабочих, снять все это ,вынести все это к соседу а потом занести обратно будет стоить дешевле чем заплатить штраф" посмотрел на меня как-то странно и только ПОТОМ спросил в каком году построен дом . Когда услышал что до 2008 , как то сразу увял и начал впаривать телефон ускорителей.

 

В общем штраф я платить не намерена. Оспаривать собираюсь ссылаясь на это письмо, выложенное АРХИТЕКТОРОМ, за что ему огромное спасибо.

 

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ від 30.01.2012 р. N 40-17-484

 

1. Стосовно розгляду питання про притягнення забудовника до відповідальності за будівництво індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків I та II категорій складності (далі - об'єкти), здійснене до 31 грудня 2009 року без дозволу на виконання будівельних (під час розгляду документів, поданих замовником відповідно до наказу Мінрегіону від 24.06.2011 N 91).

 

19 січня 2011 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності" N 4220 (далі - Закон N 4220), який передбачає нові підходи стосовно притягнення до відповідальності залежно від категорії складності об'єкта.

 

Разом з тим, пунктом 9 перехідних положень Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" N 3038 (далі - пункт 9 Перехідних положень Закону N 3038 ) та Порядком прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 24.06.2011 N 91 (далі - Порядок), як тимчасовий захід надано право забудовнику прийняти в експлуатацію збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт об'єкти.

 

Згідно з пунктом 3.8 Порядку Державна архітектурно-будівельна інспекція України та її територіальний орган розглядають справи про адміністративне правопорушення і накладають адміністративні стягнення згідно зі статтею 244-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Відповідно до статті 244-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (із змінами, внесеними Законом N 4220) Державна архітектурно-будівельна інспекція України та її територіальні органи*розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виробництва, виготовлення та застосування будівельних матеріалів, виробів, конструкцій, а також будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту та прийняття в експлуатацію об'єктів чи споруд, невиконанням законних вимог (приписів) посадових осіб інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю (статті 96, 961 (крім частини третьої), 188-42).

 

Таким чином, із набранням чинності Закону N 4220 Державна архітектурно-будівельна інспекція України та її територіальні органи не уповноважені розглядати справи за правопорушення, передбачені статтею 97 Кодексу України про адміністративні правопорушення (самочинне будівництво).

 

Разом з тим, частина перша статті 96 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність за порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил та затверджених проектних рішень під час нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об'єктів чи споруд у вигляді накладення штрафу у розмірі: на громадян від десяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та на посадових осіб - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Відповідальність юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців за будівництво індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків I та II категорій складності, закінчене у період з 5 серпня 1992 року до 31 грудня 2009 року без дозволу на виконання будівельних робіт, у розмірі десяти мінімальних заробітних плат, передбачена пунктом другим частини другої статті 2 Закону України "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності" (із змінами, внесеними Законом України від 22.12.2011 N 4220).

 

2. Стосовно прийняття рішення щодо притягнення фізичних осіб до відповідальності за експлуатацію об'єктів будівництва, споруджених до набрання чинності Закону N 4220, не прийнятих в експлуатацію (під час розгляду документів, поданих замовником відповідно до наказу Мінрегіону від 24.06.2011 N 91).

 

Відповідно до Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

 

Одночасно відповідно до статті 8 Кодексу України про адміністративні правопорушення закони, які пом'якшують або скасовують відповідальність за адміністративні правопорушення, мають зворотну силу, тобто поширюються і на правопорушення, вчинені до видання цих законів. Закони, які встановлюють або посилюють відповідальність за адміністративні правопорушення, зворотної сили не мають.

 

Відповідальність фізичних осіб за експлуатацію об'єктів будівництва, споруджених до набрання чинності Закону N 4220 та не прийнятих в експлуатацію, не була встановлена.

 

Виходячи із конституційних принципів щодо дії актів у часі та керуючись Кодексом України про адміністративні правопорушення, рішення про притягнення до відповідальності фізичних осіб за правопорушення щодо експлуатації об'єктів після закінчення будівництва не прийнятих в експлуатацію застосовується до об'єктів, які споруджені та експлуатуються з моменту набрання чинності Закону N 4220, тобто з 19.01.2012.

__________________

 

 

Т.е. ТОЛЬКО для домов построенных ПОСЛЕ 19.01.2012

Нас обязаны штрафовать только на 170-850 грн за строительство без разрешений

 

соответственно если будут впаривать штраф ЗА ЭКСПЛУАТАЦИЮ, планирую написать в отказе что то типа этого

"начисление штрафа за эксплуатацию считаю необоснованным. Согласно "ЛИСТ від 30.01.2012 р. N 40-17-484 ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ" к моему дому нельзя применить пункты такие то и такие-то постановы № 4220

Змінено користувачем cherryto
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...