Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Женский клуб (мужчинам вход строго воспрещен!!!)

Soyka

Рекомендовані повідомлення

Снимаю шляпу и преклоняюсь!

Какая шляпа?! в авто и быстренько за зятем в Тернополь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю, но не знаходив я ще дівчат, які люблять приватний сектор....немає таке враження в нас таких...і толку що той сектор має навіть кращі умови, ніж в місті...

 

всі знають, що для того, щоб все гарно виглядало біля будинку - потрібно прикласти сили і потратити кошти...а жінкам це видно не цікаво...

 

от з білою заздрістю читаю теми тут...де жінки активно приймають участь в створенні сімейного затишку в оселях...пощастило чоловікам...

 

Добавлено через 43 секунды

А вдруг я хуже готовлю?

 

не вірю ;)...така жінка, як Ви (а суджу по дописах і спілкуванні віртуально по форуму) просто не може погано готувати....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю, но не знаходив я ще дівчат, які люблять приватний сектор....немає таке враження в нас таких...і толку що той сектор має навіть кращі умови, ніж в місті.....

 

Моя дочка родилась и выросла в частном секторе, знает все не по-наслышке!:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя дочка родилась и выросла в частном секторе, знает все не по-наслышке!

 

 

от багато знайомих/клієнток теж виросли в часному секторі...і так розумію, все життя мріяли з того сектора втекти....хоча це стосується більше сіл, де не було норм умов...і батьки заставляли корови пасти/город сапати...а дівчата в той час хотіли погуляти...та світ подивитися...от напевне і сформувалась ненависть до всього цього "приватного сектору" на землі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от багато знайомих/клієнток теж виросли в часному секторі...і так розумію, все життя мріяли з того сектора втекти....хоча це стосується більше сіл, де не було норм умов...і батьки заставляли корови пасти/город сапати...а дівчата в той час хотіли погуляти...та світ подивитися...от напевне і сформувалась ненависть до всього цього "приватного сектору" на землі

 

У нас все по-другому:D Дом в самом Киеве и добраться до ночного клуба не проблема!

 

Добавлено через 53 секунды

не вірю ;)...така жінка, як Ви (а суджу по дописах і спілкуванні віртуально по форуму) просто не може погано готувати....

 

Погано - не погано не мені судите, а якщо Ви краще готуєте? Ото сорому буде!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погано - не погано не мені судите, а якщо Ви краще готуєте? Ото сорому буде!

Тю..., проблему нашли... . Сделаете бартер - Нобель Вам свои кулинарные секреты выдаст, а Вы ему в замен - лекцию про сексуальные предпочтения женщин. Вдвойне выгодно - может и Вы чёт новенькое в кулинарии узнаете, и для дочки постараетесь...:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тю..., проблему нашли... . Сделаете бартер - Нобель Вам свои кулинарные секреты выдаст, а Вы ему в замен - лекцию про сексуальные предпочтения женщин. Вдвойне выгодно - может и Вы чёт новенькое в кулинарии узнаете, и для дочки постараетесь...:D

 

Понимашь, Лена, тут без практики не обойтись. Как я потом дочке в глаза смотреть буду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понимашь, Лена, тут без практики не обойтись. Как я потом дочке в глаза смотреть буду?

Ну, тада, можна ж Нобелю фильму просто показать и прокомментировать - так делай, а вот так - ни-ни:D А дальше дочка сама справится:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, тада, можна ж Нобелю фильму просто показать и прокомментировать - так делай, а вот так - ни-ни:D А дальше дочка сама справится:)

 

Типа "Иди тренируйся на кошках!"(с)

Не-еее девченки! Я вам так скажу. Мужики они ленивые по своей натуре и делать лишних движений не хотят! Чтобы стать НАСТОЯЩИМ любовником (не в смысле сходить налево) нужно проявить терпение и приложить усилия, а это достигается ежедневными тренировками!!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Типа "Иди тренируйся на кошках!"(с)

Не-еее девченки! Я вам так скажу. Мужики они ленивые по своей натуре и делать лишних движений не хотят! Чтобы стать НАСТОЯЩИМ любовником (не в смысле сходить налево) нужно проявить терпение и приложить усилия, а это достигается ежедневными тренировками!!!!

Так, шо, скинемся Нобелю на тренажер?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

???? це як ?

 

А це так! Коли Ви її торкаєтесь там, де жінці має бути приємно, вона видає характерні звуки!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А це так! Коли Ви її торкаєтесь там, де жінці має бути приємно, вона видає характерні звуки!

 

йой, яка ти кумедно-всебічно розвинута :D :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А це так! Коли Ви її торкаєтесь там, де жінці має бути приємно, вона видає характерні звуки!

 

 

дорога напевне штуковина...:(

 

краще нову шліфмашинку куплю...Макіта називається :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А це так! Коли Ви її торкаєтесь там, де жінці має бути приємно, вона видає характерні звуки!

 

А при касании точки G она томно говорит: "Нобель, я тебя люблю. Пожалуйста, не останавливайся!"

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

йой, яка ти кумедно-всебічно розвинута :D :rolleyes:

 

Это я просто фильм с Челентано вспомнила!:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та прийдеться сейф купувати...щоб її ховати, а то пацани на шишлик приїдуть...і "не поймуть" :o:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та прийдеться сейф купувати...щоб її ховати, а то пацани на шишлик приїдуть...і "не поймуть" :o:D

 

Тоже захотят потренироваться или будут ревновать?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже захотят потренироваться или будут ревновать?

 

та хто їх знає...пацани серйозні :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...