Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Системи відеоспостереження на основі NVR

moscow

Рекомендовані повідомлення

Ціни на складові для систем відеоспостереження на основі IP зменшилися до такого рівня, що аналог бачу просто відійде в історію найближчим часом.

Хотіло ся б грунтовніше дослідити цю систему зі сторони наявної пропозиції.

Розглянути усі плюси і мінуси.

 

Розпочну з найдешевших, що найкраще мали би підійти для приватного використання:

Вартість 33 бакси.

ru.aliexpress.com/item/8CH-1080P-mini-housing-P2P-Onvif-2-0-H-264-NVR/2044515699.html

Крайні недоліки - зовнішній диски із шлейфом E-SATA. Виникає потреба в шлейфі, живлені для диску і окремому корпусу для диску :o

 

Цікавий, як на мене експонат - все в одному - під'єднав і насолоджуйся. Якщо працюватиме - вартує уваги. Заявлена продуктивність - запис 4 потоків по 1080. Вартість - 47 долярів.

ru.aliexpress.com/item/New-960p-mini-4CH-NVR-Support-Realtime-Video-Playback-HD-IP-Camera-Network-Video-Recorder-with/1856735661.html

 

Недоліки - пластмасовий корпус.

Перевага - дизайн краще ніж в цегли :D

 

П.С. Окремої теми про NVR-и не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавий, як на мене експонат - все в одному - під'єднав і насолоджуйся.

Терзают смутные сомнения... Если даже Дахуа с Хиком не всегда дружат, то чтобы этот агрегат вот так взял подключил и наслаждайся... Заодно что куда подключать представляете?

 

Якщо працюватиме - вартує уваги. Заявлена продуктивність - запис 4 потоків по 1080. Вартість - 47 долярів.

ru.aliexpress.com/item/New-960p-mini-4CH-NVR-Support-Realtime-Video-Playback-HD-IP-Camera-Network-Video-Recorder-with/1856735661.html

 

4 потока - это слабое подобие описания продуктивности. И судя по отсутствию полной информации и др.- продуктивность не ахти. И кстати 1080 - это приговор по камерам макс 2 МП...

 

Сравните описание за 47 баксов с практически первым попавшимся НВР с более полным описанием. Цена конечно уже не 47, правда и каналов больше: ru.aliexpress.com/item/-/1940395794.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Терзают смутные сомнения... Если даже Дахуа с Хиком не всегда дружат,

Це природньо. Можна більше про те, що з чим не дружить, якщо один пристрій створює потік а інший лиш записує? Корисна функція детекція руху на самій камері і розуміння це реєстраторм. А визначення номерів, ведення об'єкту по автодетекції облич - це вже як би спеціалізовані завдання. Тут питання - основні функції (запис потоку по детекції руху) можуть входити в поняття "не дружать"?

 

 

4 потока - это слабое подобие описания продуктивности. И судя по отсутствию полной информации и др.- продуктивность не ахти. И кстати 1080 - это приговор по камерам макс 2 МП...

 

Сравните описание за 47 баксов с практически первым попавшимся НВР с более полным описанием. Цена конечно уже не 47, правда и каналов больше: ru.aliexpress.com/item/-/1940395794.html

 

Та 2 Мр - це не присуд а навіть супер, якщо порівнювати із VGA чи то навіть HD режимом аналогових систем.

 

Що до фаршу 16 канального за 389 баксів, то в Україні цілком можна дістати 16 канальний з цими ж параметрами за 300 а то і нижче.

 

Що до детального опису. Пропускна здатність 8 і 16 канальних обмежена чи то 80 чи то 160 Мегабітною шиною... Чи не є вузьким місцем в реєстраторах жорсткі диски. Як я зауважив один диск може взяти на себе максимум 8 камер в режимі 720 (можливо 1080 з більшою компресією).

 

По цій причині усі 16 канальні є під 2 диски? Чи один диск може справитися в такій системі із 16 камерами? Є досвід такої роботи? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це природньо. Можна більше про те, що з чим не дружить, якщо один пристрій створює потік а інший лиш записує? Корисна функція детекція руху на самій камері і розуміння це реєстраторм. А визначення номерів, ведення об'єкту по автодетекції облич - це вже як би спеціалізовані завдання. Тут питання - основні функції (запис потоку по детекції руху) можуть входити в поняття "не дружать"?

Необходимо уезжать, поэтому очень кратко. Прочитать поток со всеми маркерами не так просто. Поэтому возможны три варианта развития событий (если брать всё возможное многообразие камер и др. техники, особенно но найм): полная несовместимость несмотря на указанные параметры, частичная совместимость и полная. В частности возвращаясь к Дахуа и Хику (это я бы сказал приемлемый уровень), то там бывает совместимость частичная. Гарантировать что абсолютно неизвестный НВР с такой же камерой будут на 100% совместимы, и позволят полностью реализовать весь потенциал или обладают всеми необходимыми характеристиками - я бы не решился.

 

Та 2 Мр - це не присуд а навіть супер, якщо порівнювати із VGA чи то навіть HD режимом аналогових систем.

Любая камера есть прорыв, сравнивая с камерами 1914 г.) ВЖА для меня это 1914 г. И 2 МП это уже недостаточно. Разве неплохо рассмотреть номер подъехавшей машины? И не обязательно его алгоритмировать.

 

Що до фаршу 16 канального за 389 баксів, то в Україні цілком можна дістати 16 канальний з цими ж параметрами за 300 а то і нижче.

Можно даже этот Хик сделать дешевле в Киеве с гарантией). И это не фарш далеко. Я не предлагаю его, он слабоват. Я показал какую инфу раскрывает один бренд и какую другой. Не нравиться мне покупки и продажи кота в мешке. И то Хик не на 100% раскрыл. А покупая НВР с указанием 4 канала по 1080, может оказаться, что каналов действительно 4, но при 4 камерах система ФПС ограничивает 6 к/с на канал. И что тогда делать?? Это например.

А Вы не задумывались, сколько каналов одновременно этот НВР может отобразить на экране монитора/ТВ?

 

Що до детального опису. Пропускна здатність 8 і 16 канальних обмежена чи то 80 чи то 160 Мегабітною шиною... Чи не є вузьким місцем в реєстраторах жорсткі диски. Як я зауважив один диск може взяти на себе максимум 8 камер в режимі 720 (можливо 1080 з більшою компресією).

 

По цій причині усі 16 канальні є під 2 диски? Чи один диск може справитися в такій системі із 16 камерами? Є досвід такої роботи? Дякую.

 

Скажу так. Есть скорость записи/воспроизведения диска. Исходя из неё и идём дальше. Одно дело 16 камер 1 мп, другое 16 по 5 Мп с учётом генерируемого соответвующего трафика... Важно другое - глубина архива.

 

 

И всё же как "просто подключить и наслаждаться" к указанному НВРу камеры знаете?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавий, як на мене експонат - все в одному - під'єднав і насолоджуйся. Якщо працюватиме - вартує уваги. Заявлена продуктивність - запис 4 потоків по 1080. Вартість - 47 долярів.

(ссылка устарела)

оо, так у меня такой в офисе лежит на тестирывании. могу дать посмотреть. в нем ничего особенного не нашел - менюшка стандарт, возможности стандарт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оо, так у меня такой в офисе лежит на тестирывании. могу дать посмотреть. в нем ничего особенного не нашел - менюшка стандарт, возможности стандарт

 

камеры какие подключали? или вы еще не подключали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

камеры какие подключали? или вы еще не подключали?

та пару ноунейм камер тестирывал. есть еще других пару регов. могу отдать по цене алиексерес. т.к. они больше не нужны. можно протестирывать на месте с хиком и tecsar. а у самого так руки еще не дошли

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та пару ноунейм камер тестирывал.

 

Скільки камер одночасно писало і з якою швидкістю кадрів?

Якщо є такі дані - було би цікаво ознайомитися. Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скільки камер одночасно писало і з якою швидкістю кадрів?

Якщо є такі дані - було би цікаво ознайомитися. Дякую

Как я говорил, есть 2шт:

1.

secur.ua/ip-videonablusenie/ystrzapis/nvr/CnM-Secure-NVR11-4F4P-H.html

такое пишет 25к/сек по всем 4 каналам

поддерживает протокол ONVIF, NETIP и еще какой то свой китайский. соответсвенно если камера ONVIF или NETIP то детекция движения будет поддерживатся

2.

есть еще такой (по крайней мере по внешнему виду)

ru.aliexpress.com/item/New-960p-mini-4CH-NVR-Support-Realtime-Video-Playback-HD-IP-Camera-Network-Video-Recorder-with/1856735661.html

у него тоже 25 к/сек на 4 канала

и он тоже поддерживает те же протоколы, камеры распознают детекцию

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання наступного характеру.

 

 

Яким чином будувати мережу, враховуючи, що пропускна здатність реєстратора 256 Мб/с, пропускна здатність більшості світчів 10/100 Мбіт?

 

Підєднювати NVR до гігабітного світча і від нього відводити серію 100 мегабітних?

 

Якщо більшість камер розкидані на велику вістань (в межах 300 метрів) - будувати гігабітну мережу послідовно із відгалуженнями на повільніші комутатори?

 

Які комутатори (якої фірми) краще використовувати?

В системі більшість камер 1 мегапіксельні (порядку 30 штук) . Кілька штук буде 3-х мегапіксельних.

 

Краще брати один 32 канальний реєстратор... (для варіанту описаного вище) ... чи 2 - 16 канальних? Схема підключення розбивається тоді на два кластери? Чи потрібно між ними зберігати гігабітну мережу чи можна тоді обійтися лиш 100 мегабітною?

 

Може хтось подібне вже будував. Дякую за відповіді.

thank_you2.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яким чином будувати мережу, враховуючи, що пропускна здатність реєстратора 256 Мб/с, пропускна здатність більшості світчів 10/100 Мбіт?

Для этого регистраторы выдают вторичный поток. А записывает первичный. Вториный поток идет в уменшенном качестве и помещается при передаче. А первичный остается на нвр. В случаях когда это надо, выкачивается из архива файл в оригинальном разрешении, и уже детально просматривается. Это разумно, зачем нагружать сеть первичным потоком. Тем более что ни кто за потоком ни кто не следить 24 часа в сутки. А когда нужно просто можно просмотреть архив в полном разрешении

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для этого регистраторы выдают вторичный поток. А записывает первичный. Вториный поток идет в уменшенном качестве и помещается при передаче. А первичный остается на нвр. В случаях когда это надо, выкачивается из архива файл в оригинальном разрешении, и уже детально просматривается. Это разумно, зачем нагружать сеть первичным потоком. Тем более что ни кто за потоком ни кто не следить 24 часа в сутки. А когда нужно просто можно просмотреть архив в полном разрешении

 

Думка цікава, дякую. Але мене цікавив метод з'єднання NVR-ра з мережею (з камерами). Тобто між реєстратором має бути гігабітний світч (нехай 5 потровий) до якого під'єднуються вже 100 мегабітні світчі. (типу зірки).

 

Між різними NVR-ами в мережі достатньо швидкості в 10 мегабіт, як я розумію...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думка цікава, дякую. Але мене цікавив метод з'єднання NVR-ра з мережею (з камерами). Тобто між реєстратором має бути гігабітний світч (нехай 5 потровий) до якого під'єднуються вже 100 мегабітні світчі. (типу зірки).

 

Між різними NVR-ами в мережі достатньо швидкості в 10 мегабіт, як я розумію.

Тут по хорошему надо камеры через два свича и на 1. сервер 2. комп с крутой сетевой платой 3. походящий нвр

 

в любом случае рекомендую обратится за консультацией к проффесионалам. за консультацию деньги не берут. телефон кину в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для этого регистраторы выдают вторичный поток. А записывает первичный. Вториный поток идет в уменшенном качестве и помещается при передаче. А первичный остается на нвр. В случаях когда это надо, выкачивается из архива файл в оригинальном разрешении, и уже детально просматривается. Это разумно, зачем нагружать сеть первичным потоком. Тем более что ни кто за потоком ни кто не следить 24 часа в сутки. А когда нужно просто можно просмотреть архив в полном разрешении

Задам направление размышлений: основной стрим как в регистратор попадёт??:) И какой суммарный поток генерируют 33 IP камеры, даже если 30 из них будет по 1 Мп?? И если этот канал попадёт на свич со своими 100 мбит/с - что тогда будет с системой?

 

Добавлено через 7 минут

Думка цікава, дякую. Але мене цікавив метод з'єднання NVR-ра з мережею (з камерами). Тобто між реєстратором має бути гігабітний світч (нехай 5 потровий) до якого під'єднуються вже 100 мегабітні світчі. (типу зірки).

 

По Вашему вопросу.

Можно и так. Но есть море нюансов. Длина трассы 300 м. - по стандарту гарантируется нормальная работа не больше 100, и т.д. Камеры питанием обеспечивать как планируете?

ИМХО регистр лучше 1. Шуметь будет громко. Винтов надо много и больших, соответственно рег должен их ещё потянуть. Определились, что за модель?

 

Смысл в 1 Мп камерах - конечно в зависимости от ситуации, но не очевиден.

И что имеется в виду

Між різними NVR-ами в мережі достатньо швидкості в 10 мегабіт, як я розумію...
?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в любом случае рекомендую обратится за консультацией к проффесионалам. за консультацию деньги не берут. телефон кину в личку.

 

Дякую. Консультаційний номер під руками - це завжди супер.:flag1:

 

Добавлено через 4 минуты

Задам направление размышлений: основной стрим как в регистратор попадёт??:) И какой суммарный поток генерируют 33 IP камеры, даже если 30 из них будет по 1 Мп?? И если этот канал попадёт на свич со своими 100 мбит/с - что тогда будет с системой?

 

1. По свічах від меншого до більшого. Камери під'єднуються до 100 мегабітних, які в свою чергу через гігабітний до реєстратора.

 

2. Сумарний потік орієнтовно 150 -180 Мбіт.

 

3. Тому і питав чи потрібна гігабітна мережа? Визначився, що потрібна але лиш між реєстратором і гігабітним свічом (5 портовий планується)

 

Добавлено через 9 минут

 

 

По Вашему вопросу.

Можно и так. Но есть море нюансов. Длина трассы 300 м. - по стандарту гарантируется нормальная работа не больше 100, и т.д. Камеры питанием обеспечивать как планируете?

 

300 мертрів планую розбити по 70-80 метрів (десь так виходить). Між ділянками свічі по 100 Мбіт. (планував по гігабіту але зрозумів, що "дурного справа" - не та технологія, що є в наявності - комутатори, FTP, металеві конектори... та і потоку по ній не буде такого.) )

 

Камери по вільних парах планую дати 12 вольт. (максимальна дальтність 25 метрів від свіча буде. Кабель вита пара - мідь 8х0.5) Блоки безперебійного живлення по 5 А на 4 камери. (акум 7Аг) Відсічка по напрузі - 10.7В

 

Добавлено через 5 минут

ИМХО регистр лучше 1. Шуметь будет громко. Винтов надо много и больших, соответственно рег должен их ещё потянуть. Определились, что за модель?

 

 

Теж так думав, що краще один. Але два додасть стабільності системі (якщо одни нагнеться -найважливіші камери можна на другий перекинути). та й зрозумів для себе що один диск добре впорається з потоком на 8-10 камер (якщо повний HD) В реєстраторах (16) тому по 2 шахти на диски і роблять.

 

Моделі підібрані AVG 7216. (Вже взяли)

Диски Seagate SV35 серія VX (на 7200) теж взяли.

 

Добавлено через 3 минуты

 

И что имеется в виду ?

 

Малося на увазі, що буде два а не один реєстратор. 10 Мегабіт достатньо, щоб зайти на будь який реєстратор із із будь якої точки мережі для перегляду. Отже лінії між реєстраторами в 100 мегабіт - саме те.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Упс!

 

Вирішив детальніше познайомитися із PoE.

 

Чомусь гадав, що цей протокол автоматичного налаштування параметрів живлення за домовленістю двох сторін (передавача і приймача). Тобто думав, що напруга подається ступенево або 24 або 48 вольт в залежності від того як між собою домовляться порти на двох кінцях витої пари...

 

Глянув на дешеві сплітери, які тупо передають напругу на 4,5 та 7,8 роз'єми. Гадав це такі собі здешевлені колібінські штучки (щоб не тратится на дорогі комутатори). То пів біди.

 

Глянув на кілька китайців і очам не повірив. Наприклад:

www.aliexpress.com/item/8-Port-10-100M-Base-Fast-Ethernet-Network-Switch-Vlan-high-performance-Smart-Fast-Switch-24V/2048929918.html

 

На роз'ємі живлення світча тупо пише 7-50 Вольт. Тобто що подаш, то воно і відправить на PoE пристрій?:o

 

Може я і туплю, але гадав це більш інтелектуальна річ із живленням.

Ще думав там змінна напруга:unknown:

 

Ще раз заглянув в Нет. Наче все як я собі гадав.

Світчі із PoE настільки мудрі, що можуть живитися від 5 вольт, видавати 24 і підтримувати 48?

 

5-ти вольтове живлення не гигне?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

1. По свічах від меншого до більшого. Камери під'єднуються до 100 мегабітних, які в свою чергу через гігабітний до реєстратора.

 

2. Сумарний потік орієнтовно 150 -180 Мбіт.

 

3. Тому і питав чи потрібна гігабітна мережа? Визначився, що потрібна але лиш між реєстратором і гігабітним свічом (5 портовий планується)

Моя фраза была не Вам, а участнику, который говорит, что мол ставьте свичи по 100 мб, т.к. смотреть в сети будете только вторичный поток. Если свич один, то это не правильно, ибо на рег поток с камер попадает 2 (первичный+вторичный). Считаем, что это минимум 4-5 мбитс/с даже с 1 мп камеры. Можно конечно вторичный ужать и до 0,25 мбитс, но ИМХО это не оправдано. Итак 16 камер*средние 4,5 мбитс=72 мбит/с. Это если просто видеострим считать. Я бы не рискнул это доверить дешёвому хабу 100 мбитс. И даже дорогому).

 

Как Вы говорите - от Гигабитного идут 100 мбитные имеет право на существование.

 

Не буду уговаривать, но я бы не делал на 2 регистраторах, по нескольким причинам. 10 мбитс между регистраторами мне бы не хватило. Ставить карйне зажатый секонд стрим не оправдано. И 2 винта он тянет не потому, что этого достаточно (особенно, с учётом, заявленной поддержки 5 Мп камер). Это просто моделька такая, слабоватая в этом плане. И я не верю особо, что АВГ это Дахуа, как иногда рассказывают)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Упс!

 

Вирішив детальніше познайомитися із PoE.

 

 

Прочитав тему

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=147723&page=6

 

Багато прояснилося. Хоч загадки залишилися :D

Дякую авторам теми.

 

Добавлено через 9 минут

Не буду уговаривать, но я бы не делал на 2 регистраторах, по нескольким причинам. 10 мбитс между регистраторами мне бы не хватило.

 

Мережа буде 100 мегабітна між реєстраторами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. По свічах від меншого до більшого. Камери під'єднуються до 100 мегабітних, які в свою чергу через гігабітний до реєстратора.

 

Плани змінилися, гігабітний світч з кола викидається. Між реєстратором і камерами буде стояти DES 1024DG, який має два гігабітних входи. :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання "на засипку".

Зовнішні відеокамери можуть мати пластмасовий корпус і металевий.

З алюмінієм ясно. Нема проблем. Питання із пластиком.

На скільки живуча пластмаса в камерах що до деструктуризації на сонці?

 

Хтось мав справу з такими?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання "на засипку".

На скільки живуча пластмаса в камерах що до деструктуризації на сонці?

Вы имеете в виду изменения на молекулярном уровне?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы имеете в виду изменения на молекулярном уровне?)

 

Саме так...

В мене випадково подовжувач для розеток в руках розсипався... (під напругою) гадав мені це сниться. Пластик кришиться, як печиво до кави. Приберіг для розваг з колегами - при нагоді надам їм полускати "поліетилен".

 

То як там з камерами? Пластмас не деформується на сонці, не розсипається? Хоч 5 років втримається від дощів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так...

В мене випадково подовжувач для розеток в руках розсипався... (під напругою) гадав мені це сниться. Пластик кришиться, як печиво до кави. Приберіг для розваг з колегами - при нагоді надам їм полускати "поліетилен".

 

То як там з камерами? Пластмас не деформується на сонці, не розсипається? Хоч 5 років втримається від дощів?

Если камера уличная - то думаю простоит и больше. За качество неизвестных камер по 30-40 дол. с китайских магазинов не скажу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если камера уличная - то думаю простоит и больше.

 

Будемо сподіватися, що пластик в більшості буде класу 65 як мінімум...

 

Питання ще такого характеру. Якщо є мережа з камер, то чи можна замість світча ставити роутер? Тобто, щоб міг роздавати вайфай-інтернет одночасно?

Точніше запитання - чи реєстратор зможе побачити камери в такій мережі? Достатньо лиш в роутері вимкнути DHCP ?

IP адресу роутера яку вказувати? Одну із 255 мережного простору?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будемо сподіватися, що пластик в більшості буде класу 65 як мінімум...

 

Питання ще такого характеру. Якщо є мережа з камер, то чи можна замість світча ставити роутер? Тобто, щоб міг роздавати вайфай-інтернет одночасно?

Точніше запитання - чи реєстратор зможе побачити камери в такій мережі? Достатньо лиш в роутері вимкнути DHCP ?

IP адресу роутера яку вказувати? Одну із 255 мережного простору?

 

Роутер ставить можно (если внутренних портов хватит).

Регистратор увидит ваши камеры даже несмотря на выключенный DHCP. IP адерс роутера оставтье стандартный (192.168.0.1 или 192.168.1.1)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...