Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя будова, Львів

korv1n

Рекомендовані повідомлення

Бачу що до цього часу так ніхто і не почав теми у "Львові"

Почну тоді я.

 

Довго /років 4-5/ планував продати квартиру і почати будову. Всі знайомі відраджували як могли, а я ніяк не міг зрозуміти чому. Тим часом встиг своїми руками зробити ремонт в квартирі (не зробив одну кімнату - і так наразі влаштовувала) - електрика, вода, каналізація, автономне опалення (допомогав майстрам щоб навчитись), плитка, мозаїка, сантехніка, обої, гіпс під покраску...

Проте періодично переглядав оголошення про продаж ділянок, незавершеного будівництва, котеджів. Їздили з дружиною дивитись. Навіть минулого року ледве не купили ділянку в Конопниці (дача з поганеньким доїздом - хотіли 25 а я міг дати не більше 24, не домовились). Як мені повезло!!! В січні цього року після свят /12 січня/ в черговий раз попросив дружину зробити вибірку по "вашому магазину", 13 січня передзвонив по оголошеннях (було штук 15), домовився про зустріч лише по одному варіанту - півбудинку збудованого на продаж. Зустрітись в обід не вийшло, домовились зустрітись на будові вечером (так щоб дружина теж була). Зустрілись біля каплички на Зимній Воді (львівські знають ;) ), поїхали на будову. Виявилось що вони будують будинки на продаж - на той момент в них було 5-6 "половинок" на продаж. Сподобалась лише одна (в сусідній спарці, та на яку їхали давитись спершу не сподобалась). Проте був нюанс з ціною - після їхньої знижки на десять тисяч я запропонував ще скинути десятку, і тоді я забираю. Вони думали 2 дні, проте 15 січня ввечері погодились. Домовились, що вони закінчують питання з документами і підписуємо документи в понеділок-вівторок, проте вийшло підписати все лише в середу 21 січня (виник нюанс з зайнятим нотаріусом). Не буду писати як продавав за 3 дні квартиру - в результаті віддав документи знайомим (все вийшло добре, хоча до останнього не вірив).

 

Ось так за тиждень я поміняв квартиру на половину закінченої коробки - моя права половина. Стан будинку - підведена вода, є вигрібна яма, розведена електрика, вода, каналізація, опалення (майже весь перший поверх - підігрів підлоги), стоять ворота в гараж. Сусід вже був (він купив свою половину в вересні). Сам будинок збудований з керамзитобетону.

 

Потім був місяць на переоформлення документів на будинок, землю - але все затягнулось на півтора місяці :( . Довго шукав бригаду на гіпс... Все вдалось - і бригада попалась адекватна, і ціни (як на мене) помірні - за влаштування гіпсокартонних стель, перетяжку гіпсом/акрилом стін, фарбування стін, відкоси на вікнах/дверях і т.д я заплатив 24 000грн в кінці березня (площа будинку 140м2, з них гараж 24м2). В цю суму увійшли і сходи на мансарду (зварили з кутника - по 100 грн за сходинку) з тамбуром на горищі, і перегородка (подвійний гіпсокартон з каркасом з швелера для майбутнього телевізора) між кухнею і вітальнею з двома арками, і влаштування витяжної системи на кухні (витяжки на мою думку мало), і переробка проводки з прокладкою дротів на сигналізацію..... Прораба не було - кожен день вранці ми зустрічались з майстрами, обговорювали план на день і потреби в матеріалах. Все привозив сам. Через тиждень роботи два майстра (всього їх було четверо) попросились ночувати на будові - а я як раз думав скільки їм заплатити щоб жили (страшно було за котел і батареї), а вийшло безкоштовно. По плитці ми з ними не домовились - в ванних я хотів мозаїку (їхня ціна 280 грн/м2), на підлозі другого поверху - ламінат (фінанси обмежені, а їхня ціна 35 грн/м2 мене не влаштовувала).

 

Отож з початку квітня почалась робота своїми руками - плитка на підлогу тамбур/коридор/кухня/обидві ванни, мозаїка в обидві ванни, ламінат на другому поверсі/вітальні (де ще треба вирівняти підлогу), корок на стіни, ковка.....

 

Фото будуть далі ;)

IMG_2336.thumb.jpg.607d7516e38732075fa6f2e7a44558eb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отож перша проблема - підлога під ламінат. Суть в тому, що стяжка була виконана "сухою" сумішшю. А отвори де лежали направлючі по яких тягнули підлогу зароблені взагалі невідомо чим - сипеться в руках і затягується в пилосос (дві-три хвилини і маємо метр ямки). Майстри пропонували дати шар піложки в 8мм і "всьо буде добре". Нюанс наступний - різна висота підлоги у всіх кімнатах, коридорі.

 

Прочистив сам всю підлогу і від нестійкого бетону і від фарби/гіпсу, прогрунтував і почав заливати самовирівнюючою сумішшю - на 70м2 пішло мішків 30. На коридорі другого поверху заливав у два етапи - спершу 2 см а потім ще 3-4мм.

 

Чому підлога на коридорі така низька зрозумів ще під час гіпсування - балконні двері занизькі і підняти їх неможливо, а висота від стяжки до дверей менше 1 см. Прийшлось виймати двері і підрізати їх в товариша (взяв 500 грн з монтажем/демонтажем), також попав на нові відкоси - все вже було готово під покраску.

 

До речі - на фото видно як робили сходи на горище.

IMAG0035.thumb.jpg.af515500427c5a6c0786d87c37cc78a9.jpg

IMAG0039.thumb.jpg.0e24d315c1b21f09c747e75d8407fa22.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На ділянку прийлось завезти землю для підняття рівня землі. Раджу всі мати цей нюанс на увазі - виявилось що нам з сусідом потрібно добре підняти рівень. В результаті на двох завезли 20 камазів землі (не чорнозем) - домовився по 350 грн/машина (виручав майбутній сусід), хотіли по 500-600. Ну і за трактор, який все розравняв заплатив десь 450 грн.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Процес укладки плитки в кухні/коридорі. На останніх фото - практично завершений процес. Вся плитка ще не фугована.

IMAG0107.thumb.jpg.b1e3a3df96e6fe596d496e9d069c2b57.jpg

IMAG0134.thumb.jpg.e42efd209523e2b6a657c6dc576b63e7.jpg

IMG_2388.thumb.jpg.db0f47c2b32a269c98da611af4a36aed.jpg

IMG_2389.thumb.jpg.3b003bc6a0680ccb34caef9ffb3106a8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заодно - фото фартуха на кухні. Дружина вибрала доволі цікаву плитку, клати дуже легко. Недавно змінили дизайн кухні - докладав ще 6 штук, на цих фото не видно.

Котел буде повністю закритий тумбою - в середу монтаж кухні, от і викладу фото.

 

І фото мозаїки в ванні на другому поверсі.

 

Ламінат, як виявилось класти доволі просто. За один день поклав у всіх трьох кімнатах на другому поверсі (десь 50-55 м2), правда допомагав товариш - підкладка (взяв 3мм), подати дошки, притримати при забиванні чергової дошки, не відволікатись на перекур ;) ...

IMG_2381.thumb.jpg.5cc03346df998f3fc844057d8dfa845d.jpg

IMG_2382.thumb.jpg.76c4606434dfb8c94b630652410a1610.jpg

IMG_2400-1.thumb.jpg.3a0ac8b55e509f99729f520f00de6e36.jpg

IMG_2397.thumb.jpg.10569c014dbe183c7466efa69b0f8a0e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи відійшовши від проблем продовжив будову - вирішили з сусідом залити паркан по фасаду. Швелер 12, арматура 12 під заїздами і входами, арматура 8 - на прольотах. По два прути арматури внизу і вверху.

В розрахунках вийшла похибка (замовили 5,5 м3 - а в фундамент пішло 4) - прийшлось терміново (під дощем ставити опалубку і заливати дві перемички).

На другий день залили ще дві перемички і центральний стовб. І залишили стигнути - зелені свята.

Поки тривали бетонні роботи поклав мозаїку в ванній на першому поверсі а також закінчив роботу з плиткою на коридорі/кухні - треба було докласти багато підрізки

IMAG0285.thumb.jpg.45c146ed4d1bab3a2ea98351d5e0c565.jpg

IMAG0300.thumb.jpg.fa2cc4b8cb75f1aba631cee28605547e.jpg

IMAGE_311.thumb.jpg.9355f2e953e83d62b8c371e06b07d8b1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішили зробити за будинком терасу. Викопали траншею під фундамент і залили. Арматура 12, по два прути. З виходом проблема - треба вирізати отвір, замовляти балконний блок, наново робити відкоси всередині, фасад, нова ковка...

 

Домовився по балконних дверях - 2400 грн з монтажем/демонтажем + вирізання отвору (+ віддаю вікно).

 

Розмір тераси - 7,50 на 3,60

IMAGE_331.jpg.744403002e17a21fae075f2339c88b84.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По ходу було вирішено перекласти плити на дорозі (були нахилені до будинку в результаті будови і вся вода з вулиці текла до будинку) - тепер дорога вище заїзду в гараж на 31 см.

 

Поки працював кран - прийшли майстри і за день обмурували стовбчики. З понеділка будуть штукатурити (як буде погода), а потім короїд в колір будинку. Дашки - темнозелені, металеві.

IMAGE_349.thumb.jpg.cf5d0208ff1a0de46593f6b646c616d9.jpg

IMAGE_353.thumb.jpg.a6cabd521941d1d936d22efe62ef3612.jpg

IMAGE_360.thumb.jpg.fd342ebabd30e99cef84dd5578b54120.jpg

IMAGE_372.thumb.jpg.835ed50cc6f3a05819ebafa4eab31fb3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось так все виглядає на сьогодні. Найбільша проблема з каналізацією - яма з двох кілець 2х0,9 і вода не сходить. Думаю робити перелив і ставити ще один колодязь з метрових кілець глибиною метрів 4-5. В районі так можна - ніхто не має криниць, всі ями робляться без дна. І ніяк не можу вирішити що робити з парканом позаду будинку - сітка/метал/бетонні блоки....???

 

В понеділок/вівторок повинен зафугувати плитку на кухні, купити витяжку і мийку - в середу монтаж кухні. А також провести воду і електрику на терасу поза плінтусом. І маю надію на погоду - треба виставити опалубку і залити ще пів метра бетону на терасу. Потім буде шар цегли і або моноліт або плити (ще не вирішив що дешевше). По ходу треба все ж вирішувати питання з парканом збоку/ззаду будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі - сигналізацію купував на форумі в Meteor . Вийшло дешевше в 2 рази ніж мені співали як на фірмах так і просто "умільці". Плюс система набагато краща. Володимир - ще раз дякую!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виталя, маладца. Удачи в стройке.

Было бы любопытно взглянуть на ланировку дома.

 

По сливной яме. Обрати внимание на септики. Доставляешь как ты и планировал еще одну камеру (но с дном) + после нее делаешь дренажный колодец из кирпича в разрядку обсыпаную и засыпаную щабнем. Но для этого нужно знать какие грунты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Второй этаж назван мансардой (хотя и не справедливо - там только один скос в комнате). На плане второго этажа не указан выход на балкон и окно в ванной. А также моя доделка в виде летницы на "настоящую" мансарду. Да и размеры не совсем точные - всё будет менятся в процесе, только после того как по документам разделим дом. Сейчас там дом ХХ квартира 1 и 2, а хотим дом ХХ-а и ХХ-в. Тогда будет новый паспорт и туда уже все изменения и внесём.

IMG_2330-1.thumb.jpg.6c97fe6b0a824db6cb8fcaba425b5d2c.jpg

IMG_2331-1.thumb.jpg.31171bf58e042fa6ede2bdcd7cfe8507.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С дренажём сложно - там грунты глинка, и у всех соседей сделано одинаково - один отстойник (без дна - нет смысла так как грунтовых вод нет) и один дренажный на глубину 3,5-5м (там песок).

Я с самого начала не уделил этому вопросу внимания, за что и наказан. Хорошо хоть не успел двор брущаткой вымостить - теперь можно думать о брущатке разве на осень (не хочу провалов в дворе, а грунт долго будет "устаканиватся" - глина)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С дренажём сложно - там грунты глинка, и у всех соседей сделано одинаково - один отстойник (без дна - нет смысла так как грунтовых вод нет) и один дренажный на глубину 3,5-5м (там песок).

 

один отстойник без дна и со временем дно заилится отходами, запечатается намертво и ничего никуда пропускать не будет. У тебя получится классическая выгребная яма. Будешь вызывать машину для его выкачки очень часто.

 

ты же сиравно, как я понимаю, будешь копать второй колодец на 3-4 м. до песка. Дак сделай по науке- поставь еще одну камеру отстоя (два метровых кольца например), а потом 3-ю камеру - полноценный дренажный колодец. Его можно сделать не обязательно из кирпича. Можно взять каких-то труб большущего диаметра (0,5-1 мм диаметром если такие есть в природе), проделать в них много отверстий... или металические бочки, или покрышки с прорезями. Та любые емкости, которые имеют цилиндрическую форму. Главное хорошо обсыпать щебнем.

 

Ты сейчас поморочишся с этой системой, зато потом у тебя частота вызова "говновозки" сократится в разы. А при использовании бактерий возможно ее вообще не вызывать.

 

Думай.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а зачем два отстойника? сейчас есть яма из двох двухметровых колец и планирую сделать ещё одну из метровых глубиной 3-4 метра - по аналогии с соседями у которых этот вариант работает уже не первый год. правда там и вторая яма из двухметровых, а у меня на такой размер уже места нет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Зорієнтуйте будь-ласка по вартості кованих перил. Є якась ціна в залежності від площі?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В принципі є, і не менше 100уо. Але я платив за готовий виріб з монтажем - робили знайомі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От і виникло ще одне питання - в обидвох ванних один вентканал. що робити?

просто ставити на другому поверсі сильніший вентилятор чи потрібно ускладнити - поставити якусь перегодку сантиметрів на 10-20 на другому поверсі?

Змінено користувачем korv1n
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От і виникло ще одне питання - в обидвох ванних один вентканал. що робити?

просто ставити на другому поверсі сильніший вентилятор чи потрібно ускладнити - поставити якусь перегодку сантиметрів на 10-20 на другому поверсі?

 

если у вас есть окно в ванной - нет необходимости в доп вентканале, я открываю окошко на проветривание буквально на пол часа - и ванна сухая и проветренная..

очень понравилась плитка в кухне

вы неправильно разместили темку - в как мы строимся надо - у вас сразу организуется штаб поклонников и советчиков

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От і виникло ще одне питання - в обидвох ванних один вентканал. що робити?

просто ставити на другому поверсі сильніший вентилятор чи потрібно ускладнити - поставити якусь перегодку сантиметрів на 10-20 на другому поверсі?

Можна спробувати зробити отвір у стелі, поставити пластикову прямокутну трубу на горищі/мансарді і вивести її на дах.паралельно з наявними вентканалами. А можна взагалі в зовнішній стіні отвір зробити на вулицю і вивести трубу, але мабуть треба буде зворотній клапан ставити щоб не задувало (це коли ванна прилягає до зовнішньої, нефасадної стіни).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі - сигналізацію купував на форумі в Meteor . Вийшло дешевше в 2 рази ніж мені співали як на фірмах так і просто "умільці". Плюс система набагато краща. Володимир - ще раз дякую!

Вітаю земляка!

Поділіться інформацією про фахменів для сигналізації, в мене кабелі вже кинуті перед штукатуркою, залишилося тільки все підключити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы неправильно разместили темку - в как мы строимся надо

 

попрошу модераторов переместить тему - спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділіться інформацією про фахменів для сигналізації, в мене кабелі вже кинуті перед штукатуркою, залишилося тільки все підключити.

 

підключав сам - немає нічого складного (якщо центральний блок вже налаштований).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні в обід мають приїхати монтажники ставити кухню - подивимось що з того вийде.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...