Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Меняется цена на отопление электричеством.

budushi

Рекомендовані повідомлення

www.nerc.gov.ua/index.php?news=2791

 

Запропоноване рішення щодо зміни тарифів на електроенергію приведе до такого:

 

· для населення, яке використовує електричну енергію для опалення житла, розмір оплати зменшиться за умови споживання:

1000 кВт∙год на місяць – на 48,6 грн;

1500 кВт∙год на місяць – на 81,0 грн;

2000 кВт∙год на місяць – на 72,4 грн;

 

· для населення, яке не використовує електричну енергію для опалення житла та споживає до 800 кВт∙год на місяць, розмір оплати залишиться без змін;

 

· для населення, яке не використовує електричну енергію для опалення житла та споживає понад 800 кВт∙год на місяць, розмір оплати збільшиться за умови споживання:

 

1000 кВт∙год на місяць – на 36,5 грн;

1500 кВт∙год на місяць – на 127,7 грн;

2000 кВт∙год на місяць – на 218,9 грн.

 

Короче мотивируют отказываться от российского газа ))

 

Добавлено через 9 минут

4. Міське та сільське населення з електроопалювальними установками, а також населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання:

з 1 жовтня по 30 квітня (опалювальний період)

За обсяг

до 1800 кВт×год на місяць - 21,54 коп/кВт×год

 

Добавлено через 6 минут

Они теперь разделили на разные категории "населення з електроплитами" и "населення з електроопалювальними установками".

 

У кого оформленно как електроплиты, то после 800кВтч будут платить дороже, у кого оформленно как ел.отопление то до 1800кВтч будут платить дешевле.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и еще одна фигня

до 1800 кВт×год на місяць - это 1800 / 30 дней / 24 часа = 2,5кВт в час. Они думают люди живут в домах по 25метров?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и еще одна фигня

до 1800 кВт×год на місяць - это 1800 / 30 дней / 24 часа = 2,5кВт в час. Они думают люди живут в домах по 25метров?

 

А ссылку можете дать чтоб почитать:beer:

 

Добавлено через 22 минуты

 

Уже нашол www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245152998&cat_id=244277212

 

Добавлено через 7 минут

Короче фигня,"хотели как лучше а получилось как всегда"

Ещё один бесплатный сыр в мышеловке,меняют 74грн на 1000грн.%)

 

Добавлено через 9 минут

и еще одна фигня

до 1800 кВт×год на місяць - это 1800 / 30 дней / 24 часа = 2,5кВт в час. Они думают люди живут в домах по 25метров?

 

А у них совсем другая методология расчёта отопления

Обсяг споживання електроенергії 1800 кВт∙год. на місяць визначено, виходячи із середньостатистичного домогосподарства (яке складається з 2,6 осіб) та опалюваної площі житла в розмірі 65 кв. м, за методологією визначення обсягу споживання електричної енергії, на який застосовуються пільги та субсидії для населення (у частині споживання електроенергії на опалення житла).

 

38,5 Вт на1м2, тоисть можно спокойно обогрется лампочками и нахрен нада те котлы.

Змінено користувачем Interso
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ссылку можете дать чтоб почитать

www.nerc.gov.ua/index.php?news=2791 так я ж дал в самом вверху.

 

Честно говоря я до сих пор в шоке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может кому-то и хватит. Если подсчитать за год 5*250 + 7*1800 = 13850кВтч, только платить надо по максимому, каждый месяц. Зато всего по 21,54 коп.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4. Міське та сільське населення з електроопалювальними установками, а також населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання:

з 1 жовтня по 30 квітня (опалювальний період)

За обсяг

до 1800 кВт×год на місяць - 21,54 коп/кВт×год

Я так понимаю, если мощностей хватает на эл-во только на межсезонье, то оформить это дело нереально?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понимаю, если мощностей хватает на эл-во только на межсезонье, то оформить это дело нереально?

Почему? Вполне реально.

 

Добавлено через 2 минуты

Может кому-то и хватит. Если подсчитать за год 5*250 + 7*1800 = 13850кВтч, только платить надо по максимому, каждый месяц. Зато всего по 21,54 коп.

Ну у меня проверяющие показания чуть ли не каждый месяц снимают.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему? Вполне реально.

А, кто оформлял электроотопление, подскажите что для этого необходимо (справка об отсутствии газификации, как я понимаю, а еще?). Хочется понять есть ли смысл двигаться в этом направлении...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, кто оформлял электроотопление, подскажите что для этого необходимо (справка об отсутствии газификации, как я понимаю, а еще?). Хочется понять есть ли смысл двигаться в этом направлении...

Справка об отсутствии газификации не нужна.

 

В Киевоблэнерго про эти тарифы еще не слухом ни духом, я вчера звонил. Поэтому они еще сами не знают что надо, но скорее всего понадобится:

- электрический проект с указанием эл. отопительных приборов

- технические паспорта этих приборов

- паспорт владельца

- договор с РЭС

- ТУ на подключение к электричеству с указанием выделенной мощности

 

 

Я тоже самое делал, но с электоплитой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...