Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Це про певну соціальну групу
  3. Ага. "Украл-випіл - в тюрьму" - це ж якраз про українців.
  4. У цьому відношенні вони нічим не будуть відрізнятися від українців, ситуація управляє людською поведінкою.
  5. ну , будуть апелювати до західних партнерів
  6. та буде там що їсти - андрофаги на то і андрофаги - жертимуть один одного
  7. У нього був непростий шлях нагору, і на цьому шляху всяке траплялося 🧘‍♂️ Можливо, саме там він і став кращим.
  8. Через декілька тижнів в Криму їсти не буде що, але РФ буде робити штучні затори на мосту 😅
  9. Неа, именно из-за досмотров. Там еще хуже чем на таможне, каждую машину выворачивают. Впрочем на 5-год войны уже пох, даже если эту очередь накроют.
  10. хрень не хрень, але в самому Епыцентрі у нас в Рівному є паркет, а є окремо інжинерна дошка. консультант сказав, що це різновид паркету, але ще якісніший.
  11. Куй ню це доник несе, затори там органічні, бо ситуація не сприяє продовженню перебування на острові Крим
  12. Я летів 😅 тобі пливти 😅
  13. тобі видніше. ти якось доплив не потонув
  14. Сьогодні
  15. Тобі до Європи сто років гімном пливти 😅
  16. Затори на керченському мосту не через заходи безпеки. І не через ракетні загрози. Затори навмисно створюють, щоб міст був постійно закритий цивільними. Росія використовує своїх громадян, як живий щит. Вони завжди це робили, просто зараз торкнулось росіян. Для тих хто почне нити про закони війни і гуманізм. Міст легітимна ціль. Оскільки Крим незаконно окупований, там не повинно бути росіян які їдуть не через Україну. З усіма відповідними висновками. Росія з своїх громадян зробила легітимну ціль, щоб захистити більш важливу легітимну ціль. В от тут, якраз доречно - "ми вас туди (в Крим) не посилали". Р. Доник
  17. як ви уявляете завершення дискусій в живу
  18. На днях читал, что по всей Германии задержки ЖД транспорта на 3 часа. А то оказывается, поляки, что-то там накосоебили.
  19. Задача створити котел у Криму та півдні. Все решту лише засоби.
  20. У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС України активізували полювання на російські засоби протиповітряної оборони як на тимчасово окупованих територіях, так і безпосередньо в РФ. А навесні вони вже перейшли й на повноцінний формат "відстрілу" МВГ, який зараз і викликав ефект снігової кулі. Таке вже неможливо приховати, втрати противника неухильно зростають – тому й впадають в істерику Z-воєнкори. І значною мірою це полювання каталізував логістичний локдаун. Логістичний локдаун і суїцидальні рішення Приблизно з березня Сили оборони України почали масштабувати удари по середній тиловій зоні противника на тимчасово окупованих територіях, починаючи з обмежених місій у районі Донецька, а потім розширюючи зону впливу до Маріуполя, Бердянська – включаючи Азовське море. Командування російських окупаційних військ виявилося нездатним знайти швидкі та дієві рішення для зниження ризиків на трасі М-14 та запобігання ударам українських дронів середньої дальності (middle-strike). Тому в хід пішли традиційні методи – маскування вантажів, використання цивільного автомобільного транспорту для перевезення вантажів військового призначення, а також супровід їх мобільними вогневими групами. Класична російська МВГ не сильно відрізняється від української, і навіть для протидії дронам озброєна не тільки стрілецькою зброєю, а й дронами-перехоплювачами (найчастіше, це "Йолка"). Можна багато говорити як про ефективність такого рішення, так і про "Йолку", чутливу навіть до погодних умов, але краще за тисячу слів скажуть цифри. Отже, РОВ у січні та лютому 2026 року втратили відповідно 4 021 та 4 071 одиниць автомобільного транспорту. У березні – 6 068 одиниць, а в квітні – 6 431. У травні окупанти втратили 8 612 одиниць, і саме з другої половини минулого місяця російське командування почало вводити супровід автоколон – МВГ. Станом на сьогодні, за неповний червень, втрати вже перевищують 10 тисяч, а 22 червня було встановлено абсолютний рекорд за добу – 626! Ця цифра виглядає особливо кричущою на тлі того, що в червні 2022 року РОВ за місяць втратили 320 одиниць автомобільного транспорту. За місяць! Тобто мобільні вогневі групи не тільки не допомогли в питанні охорони колон противника, а й надали, так би мовити, ведмежу послугу: адже якщо колону вантажівок супроводжує озброєна охорона, отже, вантаж має цінність. Тільки це вже стає для українських дронів орієнтиром для нанесення ударів. Крім того, самі ж МВГ стали мішенню для ударів. Тобто командування РОВ ухвалило рішення, яке не тільки не вирішило проблему логістичного локдауну, а й у певному сенсі поглибило її. Однак це не єдина загроза, що останнім часом нависла над російськими МВГ, адже полювання на них розгортається не лише на суші, а й з моря! Неспокійне Чорне море Російське командування з метою підвищення рівня прикриття повітряного простору тимчасово окупованого півострова Крим, а також приморських міст РФ розміщує мобільні вогневі групи вздовж берегової лінії – у форматі як мобільних, так і стаціонарних вогневих точок. Ідея цілком логічна і, здавалося б, раціональна, якби не одне істотне "але". Українські морські дрони, які патрулюють Чорне море та мають найрізноманітніші модифікації (у тому числі й як ретранслятори-носії fpv-дронів), наближаючись до берегової лінії того ж Криму влаштовують полювання на МВГ, які очікують підліт основних груп дронів middle-strike та deep-strike. Фактично, у спробі знизити ризики від основної ударної складової СБС України, мобільні вогневі групи ворога опиняються в зоні ризику ударів роїв fpv-дронів, що летять з моря. У той час як російське командування продовжує незмінно застосовувати одну й ту саму тактику щодо МВГ, Z-воєнкори б’ють на сполох через рівень втрат мобільних вогневих груп, яких постійно підставляють під удар. Але дилема полягає в тому, що жодного іншого дієвого рішення у окупантів на сьогодні немає. А тому їх як гнали на забій, так і будуть гнати, збільшуючи статистику втрат як у особовому складі, так і в техніці. Висновки Російські окупанти так і не змогли адаптуватися до тих умов логістичного локдауну, які для них створили Сили безпілотних систем PC України. Причому як на материку, так і на півострові. А рішення командування РОВ щодо МВГ не стільки ускладнили захисникам України виконання завдань, скільки спростили їх і підвищили результативність роботи. Починаючи з полювання на ЗРК, ЗРГК, ЗСУ, РЛС та інші радіолокаційні системи, СБС перейшли до тактичного етапу полювання та поступовому знищенню малої ППО противника. А важливою і найчисленнішою її складовою якраз і є мобільні вогневі групи. Всього за кілька місяців системної роботи наших військових середньостатистична російська МВГ перетворилася не на засіб захисту, а на звичайну ціль.
  21. Раз удобрив За 5 років . череновишня пів відра, вишня пів, дика безліміт, яблука по пару відер, персик скосив, зараз кущ)) груша якась суперкарлик метр і 5 груш . дикі сливи і вишні без єдиного червяка на ливо. Поки на курорті , то ще досадили: грушу, яблук,фундук, вишню і: Верба цільнолиста Хакуро-Нішіі (Salix integra Hakuro-nishiki) 18053 Сосна звичайна Ватерері (Pinus sylvestris Watereri) 17227 Липа серцелиста (Tilia cordata) 15850 Береза бородавчата (Betula pendula) 00710 Слива розлога Hігра (Prunus cerasifera Nigra) 13029 Клен гостролистий (Acer platanoides) 06609 Ялина колюча Кейбаб (Picea pungens Kaibab) 17667 Ялина звичайна Віллс Цверг (Picea abies Will's Zwerg) 14659 Горіх Грецький, декор, сакуру
  22. Зразу видно що ти щирий 😅😅😅 Бо замість відповіді та дискусії у морду 😅😅😅
  23. При цьому ще й у ВНЗ викладають
  24. тепер зрозуміло чому ви тут на форумі показуете своє українство. ніхто не дасть в морду. на чужині під кого косите?
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...