Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вячеслав63

Пользователи
  • Публікації

    7 174
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    10

Востаннє Вячеслав63 виграв 23 травня

Публікації Вячеслав63 були найпопулярнішими!

Про Вячеслав63

  • День народження 06.03.63

Персональная информация

  • Откуда
    Полтава
  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

6 612 переглядів профілю

Вячеслав63's Achievements

Властелин форума

Властелин форума (13/13)

  • Преданный форуму
  • Начинающий собеседник
  • Начало популярности
  • Популярность
  • Первый пост

Recent Badges

11,2 к

Репутація

  1. "Наша пісня гарна, нова" США завдали ударів по іранських військових об’єктах після атаки Ірану на торговельне судно в Ормузькій протоці Джерело: https://censor.net/ua/n4010508
  2. Олег, не звертай уваги. У нього там проблеми з жовчним.
  3. Ага. "Украл-випіл - в тюрьму" - це ж якраз про українців.
  4. Не доводять. В 2004-ому олігархічна система трішки облажалась на виборах, хоча злі язики кажуть, що обидва кандидати були від цієї системи. А в 2014-ому, взагалі, вдалося все переграти ще до виборів.
  5. Для розуміння ситуації з УПА і поляками. Олег Тягнибок 3 дн. · БІЛИЙ ОРЕЛ ЗАЮШЕНИЙ НЕВИННОЮ УКРАЇНСЬКОЮ КРОВ'Ю: Сагринь.. Ми НЕ забули!!! Поки ми понуро чи толерантно мовчимо, нас звинувачують і топчуть нашу національну памʼять. Чи є пояснення, хто і за що безжально закатував на своїй землі сотні українських жінок, дітей і людей похилого віку в Сагрині? Сагринь – нині село в Люблінському воєводстві Польщі. 10 березня 1944 року каральні підрозділи польської армії крайової та батальйонів хлопських влаштували тут криваву різню, забравши життя у від 800 до 1240 мирних українців. Село вважалося відносно безпечним, тому сюди стікалися біженці з навколишніх поселень Холмщини. Польські горлорізи спалили церкву, парафіяльні споруди та понад 260 хат невинних українців. Події 10-11 березня 1944 року стали найчорнішими днями для української Холмщини. Тоді польські бандити з армії крайової атакували цілу низку українських сіл: Андріївка, Березів, Бересть, Верешин, Ласків, Маличі, Малків, Модринь, М’ягке, Ріплин, Сагринь, Стрижівець, Теребінець, Теребінь, Турковичі, Шиховичі. Загалом за кілька тижнів цієї каральної операції було вбито від 1500 до 2000 українців. Людей знавісніло і безжально розстрілювали, жінок кололи вилами та багнетами, немовлят живцем кидали у вогонь… Свідчення очевидців з протоколів від 26 квітня 1944 року. Ці спогади неможливо читати без здригання. Це факти, які світ має знати. Зіна Малимон: «Побачила я, як польська банда нападала на Сагринь і стріляла із запальних куль. Мама моя Ольга, сестра Ліда, тітка Марія Л. і я втікли на станицю. По дорозі мене ранили в обидві ноги... За якийсь час прийшли бандити... Вирубали двері і вдерлись нагору. Побили всіх мужчин. Вбиваючи, проклинали. Жінок з дітьми зігнали на діл, а нагорі запалили. Вбили мою маму Ольгу і сестру Ліду. Один з них стрілив в мене. Ранено мене в голову і я впала. Бандита стріляв ще раз в мене і попав в руку. Я лежала, не ворушилася зовсім. Бандити думали, що я вбита, й відійшли. Сестра моя Ліда була тільки ранена в руку, встала і хотіла втікати. На цей раз надійшов бандита і стрілив її в голову...» Ольга Шидловська: «Банда мала місцевих провідників. Ця партія бандитів мала за провідників 2–ох малих хлопців, поляків, одному 14, а другому 12 літ. Ці хлопці показали сховище Стельмащука, з якого бандити витягнули 9 осіб і вбили... Малі Білики водили бандитів по цілому селі і показували сховища...» Ростислав Савич: «Під вечір тато приніс ще одну страшну звістку: у полі знайшли вбитими мого дядька Івана, його дружину Ірину і двох синів – Сергійка який мав 3,5 років і дворічного Володю. Неподалік третю добу лежала важкопоранена жінка, біля якої повзала і ссала груди матері маленька Надія Медвідь...» Історія народів часто складна і кривава, і коли кричать про чиїсь “злочини”, нехай будуть готові визнати і відповісти за власні. Ми шануємо чужу пам'ять, але не дозволимо топтати свою. Сагринь – це наш біль, який ми більше не дозволимо замовчувати. Наступна розповідь про польську різню українців в Павлокомі… На фото: поляки з армії крайової позують на фоні підпаленого будинку українських селян в Сагрині https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1543070250512465&id=100044285146662&rdid=9Wnwi5LFJiHfjCF9#
  6. А ось і підтвердження. Тільки тут, взагалі, не питання - раша чи Україна буде. Головне - жити біля моря. Для багатьох мешканців Донбасу, до речі, також було все одно в якій країні жити - аби пенсії більші платили і зарплати. " Есть у меня бывший коллега, который в 2018 году все продал в Вологде и переехал с семьей в Крым. Я его тогда предупреждал, что ехать на спорную территорию это опрометчивое действие, но он лишь посмеялся и сказал, что я паникер, а если даже чубатые каким то чудом вернутся, то лично он будет рад оказаться вместе с Крымом в Европе. В прошлом году признался, что я похоже был прав, а вчера даже сказал, что беременную жену на время таки отправит к родителям в Вологду. Но сам мол никуда не уедет."
  7. Про щоб людина не говорила, вона говорить про своє.
  8. Ти такий цікавий. Правда, тут доречніше інше слово. Звідкіля я можу щось знати, коли я про вбивство прадіда довідався порівняно нещодавно. А по предку-землевласнику, там їх три брати було у переписі. Ці відомості випадково в інтернеті знайшов мій однокласник, який живе в Пітері. Я б і про це не знав. Так, що можеш, як завжди, фантазувати, що захочеш.
  9. Ти не в курсі, що на землі треба тяжко працювати?
  10. Був на ринку пару тижнів назад, хотів огірки купити. Асортимент у всіх продавців практично однаковий. Таке враження, що хтось один всім цим керує і ставить реалізаторів. І огірки ті ж самі, що і в тому ж АТБ чи Маркетопті продають. Краще в "Метро" від "Гордій"вже купити. Купляв в однієї жінки курей (американський крос) яких колись самі вирощували (дуже смачні). Але вони в цьому році вже скінчилися, а бройлери - зовсім не те. Молочку теж давно не беремо. Якісної продукції обмаль. Краще вже в магазині з правильною технологією виготовлення.
  11. Десь там в переписі землевласників Полтавської губернії 19-го сторіччя і мій пра (пра...) дід є. Комуняки вбили прадіда, відбрали ті землі. Зараз тим природний заказник. Важливо - хто ти, а не хто твої предки. До речі, в "Метро" і "Сільпо" часто бувають скидки і ціни там виходять дешевші, ніж в АТБ, а товари кращої якості.
  12. Я в АТБ дуже рідко ходжу. В "Сільпо" і в "Метро" все в порядку. Ти прекрасно знаєш причину, але єхидство твоє так і лізе з тебе. "3 червня 2026 року російські війська атакували безпілотниками та балістичними ракетами передмістя Дніпра. Внаслідок влучання було повністю знищено великий розподільчий центр АТБ".
  13. Не тільки. Від того, що на вашій аватарці теж чималі проблеми, ще з часів Кучми.
  14. Ви ніяк не можете зрозуміти, що система, а не її очільник формує порядок денний..Хоча були інші варіанти розвитку подій і після 2004-ого і після 2014-ого. Система брала реванш. З партії в партію перебігають аж бігом - аби бути при владі. Я щось не пам'ятаю ні одного президента, який не обіцяв би боротися з корупцією чи, взагалі, щось обіцяв. От тільки обіцянка-цяцянка. "Бандитам - тюрьми!" всі пам'ятають. Тільки основний "бандит" Донбасу досить гарно себе почуває при всіх президентах. Знову "зелена гидота" винувата? Так, вона винувата, безперечно, але не більше за попередників. Зрозуміла критика сучасної влади, але без вихваляння попередньої, бо система не змінилася ні при Порошенку, ні при Зеленському.
×
×
  • Створити...