Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. В мене вся модель будинку, починаючи від фундамента і закінчуючи меблями. Дуже зручно потім щось перевіряти та згадувати, де закладні, чи шось влазить, скільки чогось треба і тп
  3. Їх Рей Даліо консультував )
  4. Так Лайф в роумінгу зараз працює як домашня мережа.
  5. Ага, тож полюбляю той "тягни-штовхай". Мені в ньому меблі зручно малювати (особливо з певними доповненнями)
  6. дивився я якось Хазіна , так от він казав , що кацапи та союзні їїм держави вісі зла , враховували хвилі глобальних економічних циклів - що вікно можливостей для глобальної зміни світоустрою відносно коротке . можливо Хазін верз маячню , а можливо - кацапи з піхвоокими мавпами на якісь розрахунки закладалися
  7. і рейтинг у президента піднявся. до війни був низький. да і навіщо тепер вибори. другий термін відбуває собі без виборів. ще на третій протягне. якщо вистачить мобілізованих.
  8. Доречі, в роумінгу Life показав себе набагато краще, ніж Ватафон. Працював весь час на шляху від Румунії до Іспанії (коли Ватафон впав у кому), а потім ще й у Туреччині ) Причому обходився дешевше за всіх. Рекомендую ))
  9. першим практичним завданням на відповідність буде перейти західний кордон, а другим на патріотизм та лояльність - повернутися.
  10. Вы, очевидно, никогда не были на секонде
  11. Также аналы истории описывают войну между ванствами Сю-Сю и Си-Ся, во время которой не произошло ни одного сражения. В первый раз полководец Сю-Сю применил Стратагему № 1 («Делить шкуру неубитой панды»), а полководец Си-Ся — Стратагему № 4 («Войско отдыхает, служба идёт»), поэтому противники не встретились. На следующий раз полководец Сю-Сю следовал Стратагеме № 6 («Ищи врага на западе, когда он на востоке»), а полководец Си-Ся — Стратагеме № 24 («Куда идём мы с монеткой в пять юаней — большая военная тайна»). Сражения не было, потому что обе армии заблудились. В третий раз и с той, и с другой стороны была применена Стратагема № 10, часть 3: «Камень тупит ножницы». В итоге оба войска просто протупили, и битва опять не состоялась. На четвёртый раз военачальники Сю-Сю и Си-Ся условились заранее встретиться между собой и договориться, кто какую стратагему будет использовать, чтобы наконец-то повоевать. Но тут война неожиданно прекратилась сама собой, потому что оба государства были завоёваны княжеством Жи-Ши, чей полководец следовал стратагеме «И рыбку съесть, и на *** сесть» «Съесть рыбу, сохранить добродетель» (№ 17). absurdopedia.net/wiki/Сунь-цзы
  12. Ви завжди можете розраховувати, що американці зроблять правильно після того, як вони перепробують всі інші варіанти (с). Тож треба трохи зачекати:))
  13. Історія вчить тому, що вона нічому не вчить ) Зокрема, тому, що коли кацапи окуповують Європу, американцям здається, що вони йдуть на зустріч Заходу )) А коли вони розпочинають війну з Грузією, американці починають "перезавантаження стосунків"...
  14. Смішно читати тих, в кого досвіду користування з гулькін ніс, але апломбу розміром зі слона. Особливо, якщо пройшов з панелямі різні життєві ситуації. Цікаво, скільки ще разів треба повторити, що ставити СЕС на 2-3Квт , взагалі, не економічно і не доцільно. Краще стартувати від 5 кВт. І про це була мова не в розмові останніх днів, а ще пару років тому. Для тих, кому дуже чухається ЧСВ, ще раз повторюю. Я підняла питання про надмірні надлишки, а не ті, що вкладаються в прогнозовану похибку не збалансованої генерації в силу климатичних особливостей.
  15. Хто зна, може ще й підуть. Не думаю, що ця історія вже закінчилася.
  16. Я йому і зараз вірю, тому продовжуємо воювати))))))
  17. Сьогодні
  18. Та нє, історія та сама - що вони підуть на зустріч Заходу. Єдний його недолік - що він не "крепкий хАзяйственник типа лукашенко", тому замість "нет войны" самі бачите шо...
  19. Нє, ну то шо кацапи виявилися підарасами - це вже зовсім інша історія. Володимир Олександрович прагнув миру
  20. йопта! точно! щоб закінчити війну треба її сочатку розпочати/поновити. ну і капітуляція це один з варіантів закінчення.
  21. Здрасті, завершення війни було частиною передвиборчої кампанії Зеленського. Володимир Олександрович чітко виступав за мир. Навіть Чонгар розмінував і шатли запустив
  22. А вот эпоксид это наихудший вариант. А в купе с керамогранитом джекпот для процесса разрушения. Для улицы были разработаны фуги на основе вулканического туфа. На худой конец пусть будут просто цементные. Основная идея, шов должен быть паропроницаемым.
  23. Я це чудово усвідомлюю. Тоді бабло, зараз бабло. Діти, дружина за кордоном ...і загальне гасло "за все хороше, проти всього поганого" (мир завжди краще війни).
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...