Активність
- Остання година
-
чим би не вдарили - вдарили чимось новим - влучним і потужним
-
може бути цілий напрямок робити щось що виглядало б як щось інше. було б кумедно робити іскандери в штатах і стріляти ними по парашці або ті ж шахеди в Мукачево збирати і на парашку
-
Тебе на бензині дрон не наздожене 😅
-
Навколо Воронежу закручується інформаційна інтрига ))) Генштаб ЗСУ сказав конкретно про те, що пуски були з літаків (надрочувати на варіант фламіндіча немає сенсу): Сьогодні, 22 червня, підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України завдали ударів по підприємству з виробництва компонентів російських ракет у місті Воронеж (рф). Для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування. Але ... не сказав якими саме ракетами Storm Shadow (SCALP EG), про які казали після удару, гарно себе зарекомендували в проривах російського ППО і природно було б бити ними. 200 км від кордону до Воронежу робоча відстань для них, і, можливо, робоча відстань безпечного пуску (але то не точно). Та ввечері пішла конспірологія, що застосовували не їх, а один з варіантів американських нових ракет, що створюються для України за програмою ERAM компаніями Zone 5 Technologies та CoAspire. Постачання їх планувалося восени 2026 року, зараз червень 😉 Почекаємо, що скаже верифікація з тієї сторони (уламки американських ракет, мабуть, тестові пуски, вони вже знаходили).
-
найсмішніше , що той орден має кат Варшави Олександр Суворов досі не позбавлений
-
Так мені зранку написали, що то не могло бути ТЦК, то вороже ІПСО. Глянув з іншого ракурса дійсно бандити, а не представники ТЦК, де б вони могли таке робити?! 😎 Всі, можуть помилятися. 😸
-
То все спецоперація по відрверненню уваги від Міддіча з Єрмаком. Той жалюгідний орден коштує всього навсього від 5 до 20 кує. 😎
-
Нету там ничего похожего
-
Перефразируя - у нас их нет, но если будет надо - мы их применим....
-
Тонкий троллинг ?: Ии -"Название «Честь самурая» — это издательский ход переводчиков и маркетологов. В оригинале книга Эйдзи Ёсикавы называется «Синсё Тайкоки» (新書太閤記), что переводится как «Новая хроника Тайко». Словосочетания «честь самурая» в названии автора нет. У меня нет технической возможности прочитать весь текст романа в интернете, так как полная электронная версия книги защищена авторскими правами и отсутствует в открытом доступе для скачивания или парсинга. Из-за этого точные текстовые цитаты со словом «честь» из этой книги найти невозможно."
-
Виглядають як бандити. Вам ото би порядних захисників паплюжити
- Сьогодні
-
Прикол, то саме з іншого ракурсу. Навіть цікавіше t.me/gnapinfo/4127
-
американське кіно лайно про сильну вільну мордобойшу - не дивився , але осуждаю
-
Там лобіюють трохи, щоб не давати більшу дальність https://www.facebook.com/share/r/1Ki9iEkf7b/?mibextid=wwXIfr
-
www.instagram.com/reel/DY9_1FvJ5YL/?igsh=MXNmYjhranhzYzB1cQ==
-
www.instagram.com/reel/DY7J1NoNdY-/?igsh=cnQ0bWl3NXJucjh5
-
Откуда стреляли - расстояние 280 км
-
На каких надо правах, на таких и получает... Притом достаточно давно....но мало...
-
на експорт поза нато можна до 300 . тобто Україна отримує ракети на правах члена альянсу ?
-
Троль 80 Левел https://www.facebook.com/share/v/1C1D6dBgwk/
-
Те что у нас сйчас- 560, базовый вариант НАТО
-
www.instagram.com/reel/DZz36AqKdzw/ любов до басейнів це мабуть окрема хвороба...
