Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. "Кіт спеціалізується на виборах."-??? Обращаться к коту на "Вы" с большой буквы , что это : сарказм , цинизм или что другое ?
  3. Та то ясно, бо законодавство ж написано тими самими замовниками і маніпуляторами. Щоб тикать галочкою в морду виборцям.
  4. Хто галочку в бюлетені поставив - той і несе повну відповідальність. Все згідно чинного законодавста і демократичного процесу
  5. Я ще розумію, коли люди добровільно записуються в бета-тестери (як Свідки Секти Святого Ілона). Але коли досліди ставлять на тих, хто не давав на то своєї згоди... Звісно на заході за таке можуть пустити на шаурму
  6. почему проституток больше, чем проститутов? У мужчин моральная планка намного выше, чем у баб ? или бабье жаднее ?
  7. А Вы? Я голосовать вообще не буду. Смысла нет. Решения принимаются на другом уровне и в другом месте. Так что со своими технологиями можете не напрягаться.
  8. Головне, що незалежно від результатів виборів (і їх наслідків) прибутки отримують замовники і маніпулятори, а збитки - виборці. Бо перші завжди ніпрічьом, а другі завжди у всьому винуваті.
  9. Головне що ви на виборах проголосуєте як треба
  10. він заробляє на Заході , а витрачає тут - тут поки що жити дешевше
  11. Я ж какзав, треба потестувати пару проектів з ШІ, в Україні це простіше і дешевше:)
  12. ніколи такого ще не робив. але знайшов калькулятор. ввів дані, стіна в мене з цегли пустотілої півторачки+10см пінопласту 25ки. Стіни показало 30вт втрати Вікна 1500 Стеля 11 Підлога 17 що з тим далі робити?
  13. Шо то кот начинает тонуть в собственном враньё. Количество ляпов и нестыковок растет в геометрической прогрессии. Диагноз: балабол обыкновенный.
  14. Що Вас тримає в Україні? Хіба на Заході не більші можливості заробити?
  15. Не знаешь ? Это объяснимо , ведь : " Папа всегда говорил : уничтожай архивы".с В этом эпизоде есть момент , когда Дракон дает медальку " лучшему ученику" .
  16. Кот спеціалізується на IT, зокрама ML/AI. А вибори - то побічний ехвект. Завдяки феноменальному розвитку AI за останні кілька років наступні вибори будуть суперцікаві. І не тільки в Україні:)
  17. А також недочувати і недоганяти )
  18. перший - штучно відібраний відфільтрований совдеп системою "національний" партійний кадр другий - штучно відфільтрований совдеп системою партійний функціонер вертикально підпорядкованого масквабаду гебешного - на кожного робітника - три кдбшника контррозвідника , на кожного інженера ракетника - десять кдбшниківв контррозвідників , все мільйоннне місто - під щільним фільтром кдб . третій - штучно відфільтрований совдеп системою лошкуватий бугалтер ( можливо - то маска ) , "любі друзі" якого - жванії , червоненеки - відверті кдбісти четвертий - штучно відфільтрований совдеп системою з відвертих покидьків агент кдб , якому без втручання в його долю кдб , взагалі нічого не світило п'ятий - лебедина пісня штучно утвореної совдеп системою радянської антиукраїнської кдбшної еліти урср - вбивця Сашка Білого , борець з цинічними бандерами , але в донецький Верден не поліз , Томос нарішав .... лише шостий - сформований в Незалежній Украні самовисуванець ( хоч ззовні й виглядав , як маріонетка - то бєні , то прутіна ) успішний шоумен , успішний продюсер - суміш Буратино з Карабасом Барабасом . не хочу співати діфірамби , але це - факт
  19. Недобачати Кот на старості став
  20. Уже сомневаюсь. Многовато ляпов в примитивных вопросах, видимых даже для меня, средненького строителя.
  21. Кіт спеціалізується на виборах. Чи ні?!)))
  22. География видать не Ваше. -75 это Косово. А на карте нет Черногории и Албании.
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...