Активність
- Вчора
-
Це нормальний стан холерика)
-
akineo знов півасіка хільнули?🍺
-
У проксмокс плюс в том что можно поставить еще что то рядом, ХАОС у меня ест аж 1% от ресурса мини пк, а рядом еще десяток сервисов Плюс удобны бекапы целой ВМ с ХА, хотя внутри и родные делаются
-
А могли давать данні, а нам ракети)))
-
Екофло і гена входить в основний список проживання )
-
Чесно кажучи, я останнім часом очерствів , що якось думати про себе треба і про людей. Тварини то таке. Іноді, в деяких місцях, вони можуть біди наробити багато. Оці всі фонди краще б дронів підкидали, бр гляди не буде кому потім і тваринами займатись там ..
-
І вам треба змиритись з цьою думкою, бо нічого не зміниться поки бидлу не зроблять штраф 20 000. Або 10 днів виправних. Так само, батькам самокатчиків і остальним уебанам
-
Хз чого, рано може. Навряд чи договорняк який діє при даному розкладі) ця мала перемога може вилізти таким хаосом в них скрізь, що всі офігіють. Хотіли б тактичною лупонути, то вже лупонули б. Великі світу цього видно сказали :не дай Боже . По лідору, то це останнє про що я взагалі буду думати.
-
По законодавству, то він ні хера не повинен вернути. Але , думаю зроблять виключення. Але, те чмо просто може нічого не мати на той момент. Якщо квартира, а там дитина прописана малолітня, то теж не варік .. з зарплати якісь копійки все життя максимум...
-
у мене працює на міні пк на ХАОС, без всяких проксмоксів. домен халявний на pp.ua мені здається, що якщо написати китайцям, то скажуть вони шо то пурга окремих індивідів. але це чисто потрандіти)
-
это лучше чем бы они давали разведданные раше и подкидывали им пво и ракетки...и это не хфантастика, вполне могло бы так и быть
-
Я розумію що ти обісрався, але спробуй не воняти так сильно
-
я не купив гененатор ...
-
не треба нам холодної зими. твариам цієї зими був ад.
-
чомусь у нас курящі - це абсолютно зневажливі до оточуючих особі. курять серед натовпу, в транспорті, харкають все навколо, бички на підлогу, та навіть упаковку. курці одразу показують як їм по_х на всіх оточуючих.
-
а я бачив як бик *бе корову. і зрозумів, чому жінок інколи коровами називають.
-
символи завжди мали значення
-
Тяжке питання. Тут по ходу повина бути якась програма тоді реабілітації і контролю повного. Бо ті уебани ж достануть з першої ж двадцятки собі все, що хочеш. А потім загинуть ті ж добросовістні люди...
-
і як ви там живете? жах
-
люди періодично хочуть крові.
