цікавр як вирішать проблему з паливом?
частково імпорт?
частково білорусь?
нарощування потужностей в білорусі?
частково Китай
і сотні невеликих нпз в кожному гаражі?
нафта є. питання в переробці
не розумію цих вчителів. все життя пройобувати в школі, кожен день викладати одні і ті ж теми. кожен день бачити одних і тих же довбойобів-дітей. нафіга? ніякого розвитку. і так 20,30,40, 50 років.