Було, потім дуже повільно заряджає до 10%, а вже потім на виставлену потужність. Але думаю ті 10 не пов'язані з рестартом, а скоріше з налаштуванням бмс.
Ще уточнення - у мене в одному з акумів є одна відстающа комірка, яка весь час недозаряджається (активний балансир чекає свого часу, поки руки не доходять). Так от коли у мене був тіки один оцей акум, то після довгого нерозряджання до "нуля" могло вирубитись і на 10% по захисту по нижній напрузі комірки (2.8в). Після декількох прогонів вже можна було і до 2% розряджати.