Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

beavis

Пользователи
  • Публікації

    5 231
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

18 516 переглядів профілю

beavis's Achievements

Гуру

Гуру (11/13)

  • Начало популярности
  • Начинающий собеседник
  • Преданный форуму
  • Первый пост
  • 10 комментариев

Recent Badges

1,6 к

Репутація

  1. Не обов'язково. Я написав де можна перехід робити. Працює в такому режимі вже 3 роки. Щодо початку і кінці з 0 - хтось колись висрав це, але воно зайшло людям, бо не треба думати. Тому на ФБ це перше шо прочитаєте про питання стосовно ТоУ, навіть якщо питання не буде стосуватись часу.
  2. а що заважало спробувати? І відповідь на можливе майбутнє питання - перехід доби можна тіки в останньому рядку (так як це зараз і виставлено). Перехід в першому рядку поламає ТоУ.
  3. Було, потім дуже повільно заряджає до 10%, а вже потім на виставлену потужність. Але думаю ті 10 не пов'язані з рестартом, а скоріше з налаштуванням бмс. Ще уточнення - у мене в одному з акумів є одна відстающа комірка, яка весь час недозаряджається (активний балансир чекає свого часу, поки руки не доходять). Так от коли у мене був тіки один оцей акум, то після довгого нерозряджання до "нуля" могло вирубитись і на 10% по захисту по нижній напрузі комірки (2.8в). Після декількох прогонів вже можна було і до 2% розряджати.
  4. Так, якщо відключилась по параметру Шатдаун
  5. Restart знизьте до адекватної цифри, десь 20-30. у мене взагалі Шатдаун на 2%, Лов батт 5%, Рестарт 10%. Але я не показник адекватності...
  6. а нашо опитування? на фб мають, деякі використовують функцію)
  7. Те що там різні літери в назві моделі зовсім не збило з пантелику?
×
×
  • Створити...