Активність
- Остання година
-
Чи зможемо ми нанести ураження ворогу наявними технічними засобами ще по дорозі, або в містах зосередженняна території Білорусі? Зможемо. Чи зможемо ми розмотати на марші танкові полки та розібрати мости? З тою зброєю що сьогодні маємо, звісно зможемо. За однієї умови. Якщо будуть ті, хто будуть цю зброю використовувати. Не послаблюючи південь і схід. Якщо щось знімемо з півдня, посиплеться південь. Якщо щось знімемо зі сходу, посиплеться схід. Якщо перестанемо завдавати удари в глибину, вони будуть швидко відновлюватись. В нас нема зараз вільних людей. Нема ТРО і добровольців які закрили столицю і логістичні маршрути з півночі в 22. Ті хто весь час кажуть - "буду воювати, коли ворог прийде в моє місто", воювати не будуть. Проста математика. Закон збереження енергії. Щоб десь стало більше, треба звідкись взяти і там стане менше. Чи є зараз де взяти з фронту? Чи є якісь таємні резерви? Я особисто сумніваюсь. З того що вже викликало хвилю хайпа, є інформація що будуть формуватись нові бригади. Але є деталі. Наскільки мені відомо, буде в тому числі сформуватись кілька бригад сил безпілотних систем. Не знаю скільки. Знаю, що як мінімум в одній, піхоти в штаті не передбачено. Звісно будуть якісь наземні задачі, розвідка, охорона, евакуація, обладнання позицій, але піхоти "вперед-вперед" не передбачається. Чи треба нам посилювати безпілотну компоненту? В тому числі щоб посилювати вплив на ворога на його території? Безперечно. Але ким і чим це робити, якщо всі наявні сили задіяні на фронті? Роман Доник
-
всем доброго здравия . Тесть говорит : по этому т2 бесплатному нечего смотреть , раньше была тарелка , да то ли из-за того , что она поржавела или сбилась антенна - перестало спутниковое ТВ работать . Вот он и страдает. можно ему интернет провести , но это ж вечная кабала , живешь на той даче , или нет - а круглый год плати , к тому же тарифы на интернет будут постоянно расти , в ближайшее время ожидается рост цен на интернет . с одной стороны спутниковое тв предпочтительнее интернета : один раз заплатил , и все , пользуешься дальше и не платишь . Но с другой стороны - а что там сейчас за каналы ? мне сказали , что список каналов постоянно меняется , у каналов постоянно меняются частоты . Кто ж туда будет ездить на дачу и сканировать заново каналы , когда какой то любимый канал вдруг куда то денется ... чем развлечь тестя ?
- Сьогодні
-
прикольно почитывать восхищения маневрами фламинг))) от того, кто не верил, что они не виртуальны и высмеивал других, верящих в их существование)))
-
Припинено оформлення групових перевезень дітей до/зі станції Харків-Пасажирський. Причина – безпекові обмеження після ударів по залізничній інфраструктурі
-
Я не знаю
-
то есть из этих двух вариантов хочешь - берешь оригинал за 3 600 грн или копию за 979 грн , без разницы , и то и то - будет работать , верно ?
-
www.rbc.ua/rus/news/rosiyani-dva-dni-pospil-bili-balistikoyu-1782554184.html tsn.ua/ukrayina/zsu-vtratyly-vynyshchuvach-mih-29-shcho-vidomo-pro-doliu-pilota-3115625.html
-
Для відповіді на це просте запитання потрібно знати точку пуску ракет Щонайменше 1000 км вони пролетіли. А от скільки саме...
-
Цікавий маршрут до цілі "Розвіддані? Та це херня", казали вони... Untitled (1).mp4 Приблизна візуалізація прольоту ракет FP-5 "Фламінго" до федерального науково-виробничого центру «Титан-Барикади» у Волгограді сьогодні. Візуалізація базується на даних з відкритих джерел, що оброблені системою OCHI AI. З цікавого, маршрут пролягав через Ростовську область, отже, імовірно ракети йшли через ТОТ. Після цього ракети пішли в бік Саратовської області, де зробили маневр на південь в напрямку Волгограду. Імовірно, такі маневри пов'язані з топографією та розташуванням засобів радіолокаційної розвідки ворога. Також, знову можемо відмітити використання гранично низьких висот. По збиттям неможливо точно визначити, але є дві версії: 1) Так як вибухи ніде по маршруту не фіксувались, то, імовірно, 5 ракет дійшли до міста Волгоград й 2 було збито безпосоредньо над містом. 2) російськи радари фіксували 4 ракети на територією рф. Отже, є імовірність, що 1 була збита над ТОТ й ще одна вже над містом Волгоград. © КіберБорошно | CyberBoroshno
-
Давайте трошки рожеві окуляри припіднимемо і глянемо в реальність. На жаль, маємо певні відмінності в наших успіхах на територіях ворога і ТОТ, та результатами дій ворога на лінії фронту сукупно з нашими прифронтовими територіями. Дуже шкідливо дивитись в один напрямок тільки там де ми успішно виносим нафтодобувну та переробну інфраструктуру і геть не помічати певні успіхи ворога на землі і розвиток/розширення ударів ворога по нашій логістиці і дорогам. Ми дивимося відео уражень, черги на заправках, істерики росіян і від цього підіймається настрій. Ми дивимося на те як, економіка Росії починає пікірувати, і розуміємо, що ми дочекались часу, коли там почались невідворотні процеси. Ми цього чекали з 22 року і тільки це було нашим шансом на порятунок держави і виграш. І от зараз це почалось. Але… Але через втому та довге очікування, більшість з нас, початки процесів які тільки починають гойдати росію, сприймають як майже беззаперечну перемогу. Є кілька але. І вони не дуже радісні для нас. Паливо в Росії для війни буде завжди. Ніде не буде, а армію будуть забезпечувати. На відміну від нас. Бо в нас в першу чергу економлять на військових, щоб електорат не чіпати. Вже почали економити пальне. Палива для рос гвардії і омонів буде завжди. Палива для кадирівців для подавлення внутрішніх невдовольств, буде вистачати завжди. Росія зможе перетворитись на закритий концтабір на якийсь час. Вона вже на нього майже перетворилась. Тільки на лайтовий. Відключать інтернет і ще деякий час протримаються. На важливі підприємства ВПК та критичної інфраструктури будуть возити людей автобусами. Деякий час, якщо вирішать йти до кінця, вони протримаються. І наша задача незмінна. Протриматися на один день довше. В це й же час у ворога є успіхи в наземному (І не тільки) просуванні на важливих для нас напрямках. Частина Харківської області і приміські райони і дороги Харкова, періодично під вогневим впливом противника. Траси в напрямку Сум, Чернігівська область потерпають. І зони впливу російських дронів поглиблюються і поширюються. Це не цікаво більшості людей які не живуть в цих регіонах. Але ворог в реальності здійснює свої плани по «мертвій» випаленій зоні на прикордонні. Не так швидко як їм хочеться, але здійснює. І зупинятись не збирається. Те з саме з виходом на кордони донецької та луганської області. Плани не змінились і вони реалізуються. Не таким темпами як росіяни обіцяли, але виконуються. Але навіть не це саме важливе і загрозливе. Бо це те що ми знаємо, очікуємо і намагаємось мінімізувати наслідки, щоб протриматись довше ніж наступальний потенціал ворога. Росія системно шукає альтернативні нелінійні дії, які вплинуть на перебіг війни і стійкість ВПК та населення. Це були удари по енергетиці. Це були спроби ударів по ВПК. Зараз це винос логістичних хабів і заправок. Як і ми. Так само як ми шукаємо їх. Ми знайшли рішення яке на стороні та території ворога, дуже успішно реалізується і почали приносити результати. І це дуже добре. Зараз перевага в певних напрямках на нашому боці. Але Росія за законами війни ніколи не покладається на одне рішення. Вони теж роблять висновки. Ми радіємо відключеними ретрансляторам в Білорусі і наївно віримо що, Лукашенко перелякався і вже майже готовий відскочити від РФ. Але це не так. Білорусь виживає тільки завдяки РФ. І якщо РФ запропонує варіант при якому треба буде дурити Україну, а потім завдати одного гарантованого удару, який за їх задумом переломить хід війни, Лукашенко буде ґрату цю роль. Бо він завжди в останню мить надіється відмовитись. Про що я? Білорусь будує військову інфраструктуру за російським гроші. Будуть мости через які зможуть перекидатись війська. Будуть дороги та місця зберігання/зосередження. Будують військові бази. Перерізати нам логістику і постачання з Заходу, це була ідея фікс з перших днів вторгнення. Це дуже логічно і 100% дієво. Напрямок інфраструктури і вірогідних ударів - Ковель- Маневичі- Сарни- Коростень- Чернігів. І далі на максимальну можливу глибину. Чи зможемо ми нанести ураження ворогу наявними технічними засобами ще по дорозі? Роман Доник
-
Типа батя прохфесор, син торчок-наркоман.
-
Це в ідеалі, на практиці, все по різному, і по якості дітей і по кількості дадєного на дітей, навіть у тих, у кого на дітей, початково вже було.
-
www.instagram.com/reel/DZrWq4ZMnEp/?igsh=MXJ5cmsxOHVxOW14Nw== Щаслива людина завжди викликає заздрість.
-
Бог дав дітей, дасть і на дітей
-
Спасибо, я вас услышал... У меня 68 квадратов конурка на первом этаже
-
Ну у нас в квартире постоянно 2-3 человека, и справлялся, температура не ниже 22.5, обдув минимальный/средний. Но решать вам) В доме на первом этаже 12, легко тянет 70 квадратов, тоже без напряга.
-
Давайтє споріть о вкусє устіц, с тємі, кто іх єл.
-
Та я тут подумал... Кондей бюджетный, эконом класс, разница между 9-кой и 12-кой по деньгам 1500 грн..., плюс у меня постоянно открыты двери в холл (13кв.м) и рядом часто открытые двери в кухню+ работает вентиляция принудительно, плюс постоянно два человека в комнате с ноутами+ забегает малый пошуметь над головой... Запас наверно не помешал бы... Хотя я х.з... (Наплюсовал на все случаи жизни)😁
