Активність
- Остання година
-
ні. він про те що євреї керують країною, а армією - кацапи
-
Я подивлюсь як там у Енді. Інверторні наразі бачив лише на 48v, на 12v я JK щось не зустрічав. Які то моделі мають бути? Наразі ще спитав chatgpt, підказав якусь REC Active BMS (ніколи раніше про це не чув, made in slovenia). От прям вау ) Якраз те що треба. За винятком ціни 😆 www.rec-bms.com/battery-management-system/
-
Ви в слові єврей (Зеленський) зробили багато помилок)))
-
Бо треба не прості а інверторні=)
-
Так дедлайн у п'ятницю, треба запаси накопичені використати.
-
собаки весь ранок кинжали пускають по Україні
-
Поляків в Німеччину більше не беруть, там українців хватає. Так що в них місцевих рабів зараз хватає
-
Згоден. Я невірно написав, треба було написати "ці планки скоріше для одиночних навісок" . Тому що прямої вказівки на це у каталогах виробника немає. Але ця планка подається як один з варіантів для використання з підвісами і на мою особисту думку не варто використовуввати її при навішуванні шафок у кількості більше ніж один або два, тому що в такому випадку дуже мало точок кріплення до стіни.
-
JK BMS вміють в комунікацію між собою) Але не пам'ятаю чи є там каскадне відключення (скоріше немає) Але ви його можете реалізувати самі через Node Red скоріш за все, точно сказати не можу так як більше року тому собі збирав та й в мене всього один аккум. Якщо зацікавить JK BMS - то можете пошукати у Andy Off-grid garage на ютубі, в нього все на віктроні і багато аккумів в паралелі.
-
Забухтела цементная штукатурка 2 раза в одном месте
Vitaliy67 відповів у розділі Внутрішнє оздоблення
Ну пусть будет нормальным. Это, в данном случае, бесполезный спор. Причина, я на фото не вижу деталей, которые окончательно бы прояснили ситуацию. -
їм раби з ПТСР трускавку збирати мабуть не дуже потрібні
-
Це суперечить національній ідеї:)
-
Поляки вміють стріляти собі в ногу www.ukr.net/news/details/economics/112757542.html
-
цей варіант я власне розглядаю, вище за нього і обговорювали. Типу акуми складати в стійку як pylontech. Просто нема акумів на 12в на подобі pylontech. Відповідно треба конкретні моделі BMS які би вміли 4S і комунікацію між собою master-slave. то не то місце де молитва помагає. Має бути інженерія ) інвертор гібридний саме віктрон мультіплюс. зарядне 120А, ну це найменша проблема. Там більше проблем з розрядними струмами ) бачу 7S мінімум в них Прості JK з віктроном працюють без проблем взагалі, в мене воно так і працює. Але це одна бмс і одна батарея. А от щоб вони між собою ще якось комунікували тут я поки плаваю, ті прості так не вміють, мені вже раніше радили софт для цього, але там трохи танців з бубном (то вже крайній варіант), охота б "з коробки" як у pylontech (master-slave), просто щоб включити кабелем і вуаля ) Також DIY не є обов'язково, просто я не знайшов батарей як pylontech які б позволяли паралельне модульне підключення, але на 12v а не на 48в. Все що бачу то на 48.
-
они бы пистили питарасов затесавшихся в их ряды не взирая на чистоту мовы и нарядность вышиванки, а не дрочили на мечту попанувать над своими сородычами
-
Польща вже готується:
-
Якби українці були розумні, то вони б взяли цей досвід на озброєння. Але ж ні. В українців навіть армією кацап керує
-
в перших рядах будуть щасливі ухилянти
-
Виганяти будуть приблизно ось так:
- Сьогодні
-
Vlad Melnik підписався на DIY збірка LiFePO4 батареї
-
Якщо зарядне окреме - збираєте на якійсь бмс з активним балансиром з номіналом під зарядне. Інвертор напряму на аккум в обхід бмс, зарядне через бмс. Між інвертором і акумом запобіжник як хоч якийсь захист, ну і молитися:) Якщо це інвертор+зарядне (як віктрон мультиплюс) і треба заряджати саме ним - ну, бажаю успіху в пошуках бмс:) UPD: Ще один адвансед варіант - збирати 2 акума на окремих бмс, підключаєте в паралель. Вимоги: 1) Щоб при фейлі однієї бмс вимикалась і інша 2) Внутрішній опір був однаковий або відрізнявся максимум відсотків на 10-15
-
www.imdb.com/title/tt7255502/
-
Осьо ще для поржать m.imdb.com/title/tt31121295/
-
А чого за переселення в Курську область українцям не платили?
-
Забухтела цементная штукатурка 2 раза в одном месте
Vlad Melnik відповів у розділі Внутрішнє оздоблення
Вот тут согласен. Частный случай адгезии – когезия - взаимодействие соприкасающихся одинаковых тел, т.е. сцепление внутри однородного материала. В некоторых случаях адгезия может оказаться сильнее, чем когезия, в таких случаях при приложении разрывающего усилия происходит когезионный разрыв, то есть разрыв в объёме менее прочного из соприкасающихся материалов. Из этого складывается картина, что адгезия с бетоном все таки ок(соответственно и прочность основания), но из-за слабой штукатурки(а она действительно очень слабая если сравнивать с классическими ЦПС) и большой толщины(2-2.5см) верхний слой усаживается чуть быстрее (т.к. влага из него испраяется в первую очередь) и начинает под собой стягивать нижний слой до того как он наберет прочность. То есть по фотке что я скинул видно что почти вся стена осталась покрытая штукатуркой на 1-3 мм, то есть опять же, основание нормальное.