Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте производителя металлочерепици

inline

Рекомендовані повідомлення

Руукки Декоррей

если проще- металлочерепица из металла Арцелор Германия или Польша , толщина 0,5мм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Співідношення ціна якість VoestAlpine 0.5мм, Arcelor Germany 0.5мм можливий варіант зниження до 0,45 і так дальше в сторону зниження так само можна піти і в сторону пакращення:) Дивимось в майбутнє яким буде наш дах за 10 років? VoestAlpine 0.5мм, Arcelor Germany 0.5мм на ринку вже більше 15 років. Робимо висновки:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

VoestAlpine 0.5мм, Arcelor Germany 0.5мм на ринку вже більше 15 років

 

ну да.:) А мариупольский металлургический комбинат им. Ильича на рынке более 100 лет. Робимо висновки......

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

VoestAlpine 0.5мм, Arcelor Germany 0.5мм на ринку вже більше 15 років

 

ну да.:) А мариупольский металлургический комбинат им. Ильича на рынке более 100 лет. Робимо висновки......

 

комбинат им. Ильича начал не давно красить на новейшем оборудовании не чем не хуже чем у европейцев, минус только в толщине металла не 0,5мм а 0,45мм. из полимерных материалов, а еще они дают гарантию на метал 10лет. и маркируют ее с обратной стороны, дата, гарантия, состав цинка !

 

А для Прушинских метал идет с составом цинка в 200гр./м2 :good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

комбинат им. Ильича начал не давно красить на новейшем оборудовании не чем не хуже чем у европейцев, минус только в толщине металла не 0,5мм а 0,45мм. из полимерных материалов, а еще они дают гарантию на метал 10лет. и маркируют ее с обратной стороны, дата, гарантия, состав цинка !

 

А для Прушинских метал идет с составом цинка в 200гр./м2 :good:

 

Про комбинат - то была аллегория. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відомо завод ім.Іліча (Маріуполь) виготовляє оцинк і не покриває метал полімером, скоріш за все ви плутаєте з новим завод в м. Алчевськ "Метали Полімери" де стоїть нова лінія по оцинковці і фарбуванні. Постачальник на завод металу Турция і Китай, фарба Швеція і Польща. Як правило на ринок поступає метал товщиною 0,42-0,45мм з вмістом цинку до 160 гр. Завод маркує рулони, надає на свою продукцію (полімерне покриття) 10 років гарантії.

P.S. Доречі на веб сторінці в клієнтах заводу "МПУ" значиться і виробник Blachy Pruszynski.і др. Цікаво чи вміст цинку відповідає заявленим параметрам 200 гр

Товариші робимо висновки!Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відомо завод ім.Іліча (Маріуполь) виготовляє оцинк і не покриває метал полімером, скоріш за все ви плутаєте з новим завод в м. Алчевськ "Метали Полімери" де стоїть нова лінія по оцинковці і фарбуванні. Постачальник на завод металу Турция і Китай, фарба Швеція і Польща. Як правило на ринок поступає метал товщиною 0,42-0,45мм з вмістом цинку до 160 гр. Завод маркує рулони, надає на свою продукцію (полімерне покриття) 10 років гарантії.

P.S. Доречі на веб сторінці в клієнтах заводу "МПУ" значиться і виробник Blachy Pruszynski.і др. Цікаво чи вміст цинку відповідає заявленим параметрам 200 гр

Товариші робимо висновки!Ж-)

 

Какие ваши доказательства??? Ж-) (произносить цитату как в фильме со шварцом)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво чи вміст цинку відповідає заявленим параметрам 200 гр

Да. Соответствует. Это так же и подтверждается маркировкой на самом металле.

Знаю что Мип заказывал отдельно сырье с такой граматурой для них. По поводу китайского цынка, то я не слышал. Знаю что возили только Турцию, но все может быть. Кто вам правду скажет :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да. Соответствует. Это так же и подтверждается маркировкой на самом металле.

Знаю что Мип заказывал отдельно сырье с такой граматурой для них. По поводу китайского цынка, то я не слышал. Знаю что возили только Турцию, но все может быть. Кто вам правду скажет :)

 

Соответствует.

Сейчас Руукки переходит на использование LET-сырья для М-39 и Д-28 с толщиной цинкового покрытия 200г/м2. Производитель Tata Steel (Corus). Разница в цене 200 и 140 незначительна.

 

По прушинскому (имхо): если нет маркировки производителя сырья (не профилировщика, а именно металлурга) - то это явное "Г" и там уже может и не быть заявленных 200г/м2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Металлочерепица с З - замком.

Металл - 0,50 мм.

Цинк - 250-275 гр/м2

Покритие - полиестер.

Фото можно мосмотреть ЗДЕСЬ и ЗДЕСЬ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие ваши доказательства??? Ж-) (произносить цитату как в фильме со шварцом)

Доброго дня! Доказувати нічого не потрібно, потрібно в цьому розумітись, вчити матеріальну частину:) А для інформації можна використати сайт виробника, де на основній сторінці вказані ТОП клієнти:www.metipol.com/

P/S Що стосується поставок сировини для виробництва також вказано на сайті виробника.

Робимо висновки;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Доказувати нічого не потрібно, потрібно в цьому розумітись, вчити матеріальну частину:) А для інформації можна використати сайт виробника, де на основній сторінці вказані ТОП клієнти:www.metipol.com/

P/S Що стосується поставок сировини для виробництва також вказано на сайті виробника.

Робимо висновки;)

 

Присоединяюсь!

 

п.с. а шо за фильм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Danilass

красная жаар

 

это типа шоб я некропостером не выглядел.

 

Вопрос по сути такой же, хотя больше интеерсует момент, как поределить что мне привезли то что я заказал, а не какое-то "кЕтайское" гуано?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все основные европейские поставщики металла маркируют его с обратной стороны
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...