Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

сонячна поляна

захар 1977

Рекомендовані повідомлення

Виникло бажання придбати будинок чи котедж за містом, на очі в інтернеті попалась реклама про котеджі на сонячній поляні.Хотілось би почути думку інших людей,чи все там так добре як вони обіцяють.Може хтось мав з ними справу.Тому що не зрозуміло чи вони продають готові будинки(про що вони пишуть в обявах),чи дайте нам гроші а ми вам побудуєм.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продають готові будинки. Як на мене є 2 "але":

1. Досить далеко від Львова (але це все відносно)

2. Будинки були збудовані до кризи, а інфраструктуру і "облагородження території" зробити не встигли і найближчим часом робити не будуть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продають готові будинки. Як на мене є 2 "але":

1. Досить далеко від Львова (але це все відносно)

2. Будинки були збудовані до кризи, а інфраструктуру і "облагородження території" зробити не встигли і найближчим часом робити не будуть.

незнаю на скільки то правда але обіцяють все зробити...вони там ще одне котетжне містечко будують... і кажуть що все буде зроблено...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У плані розбудови кварталу, звичайно, все передбачено. Просто потрібно бути готовим що можуть пройти роки (не 1-2), перш ніж вибудується повноцінний район. Хоча, я також купив майже в полі і абсолютно не жалію. Головне щоб будинок і місцевість подобались, а інфраструктура рано чи пізно добереться :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продають готові будинки.

2. Будинки були збудовані до кризи, а інфраструктуру і "облагородження території" зробити не встигли і найближчим часом робити не будуть.

 

звідки така інформація?

1) є подібна тема: www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=34464

2) будинки тільки почали будувати минулого року(тобто після кризи)

3) інфраструктура буде, на разі будують будинки (на все грошей не вистарчає) але заплановано

відповідаю топікстару:

готові будинки НЕ продають - будують за Ваші гроші (1 етап 1/4 суми, збудували фундамент, 2 етап ще 1/4 суми- будують поверх, ....остання частина по завершенню будови з включеними комунікаціями, як вода, світло, газ). вартість землі входить в ціну будинку.

я будуюсь (вже побудувався) з цією фірмою в с. Ременів(подібне котеджне містечко) "Гетьманське"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Упс, вибачте, значить помилився з містечком :oops:. Мабуть це був Запитів, бо дивився я в 2008(9)р і продавав забудовник готовий будинок... Але, як мені тоді пояснив їхній представник, територію будуть робити коли майже все містечко буде заселене, оскільки її потім утримувати треба.

Можливо у вас інша ситуація... Ще раз сорі за дизінформацію :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Запитові дороги, паркан і охорона(будка на в"їзді) є. тобто обіцяне зробили.

єдине(на скільки знаю), самі мешканці- хтось хоче платити за охорону, а хтось(як завжди) каже - "а воно мені не треба", відповідно не працює

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В Запитові дороги, паркан і охорона(будка на в"їзді) є. тобто обіцяне зробили.

єдине(на скільки знаю), самі мешканці- хтось хоче платити за охорону, а хтось(як завжди) каже - "а воно мені не треба", відповідно не працює

Приїдьте туди і порозмовляйте з жителями. На щастя, вони з задоволенням спілкуються :)

 

Взагаліто в цьому містечку ще мала бути початкова школа і дит.садок, міні-маркет. Не вдалось.

На рахунок доріг - в проекті щебнева, але реально не дуже. Там де є асфальт це жителі самі собі робили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...