Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

anatol33

Пользователи
  • Публікації

    270
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

anatol33's Achievements

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

  • Начало популярности
  • Популярность
  • Начинающий собеседник
  • Первый пост
  • 10 комментариев

Recent Badges

177

Репутація

  1. Міняти котел я б не радив, бо коли морози він працює на 100%, просто тримає температуру нижчу за максимальну, тактуючи. Коли зменшити потужність, то він хату не буде нагрівати, незалежно від температури на ньому. А скільки ви реально витрачаєте на електропалення? Це важливо, щоб зрозуміти, чи є ще резерви. Підрахувати досить просто, треба від витрат за зимовий місяь відмінусувати витрати за літній, одержите приблизно витрати на опалення.
  2. Це вже більше підходить для мого випадку. Лишилось зробити так, щоб на зиму котел парцював тільки від реле. Ідея така: коли надворі холодно, то електрокотел працює від реле часу всю ніч з 23 до 7, нагріваючи бочку. А коли весна чи рання осінь і тепло надворі, котел працює з термостатом і реле одночасно, як ви пишите. Тепер лишилось зрозуміти як це зробити.
  3. Ідея цікава, тільки не зрозуміло для чого додавати цей термостат, якщо котел і так підтримує задану темепературу бочки. От я встановив, скажімо на 80С на котлі, він гріє, поки у бочці не буде 80С, потім виключається, далі знову тактує і так поки не виключить котел реле часу. Кімнатний термстат у мене так само підключений до насоса з бочки і качає на будинок. Проблема в іншому: коли на вулиці тепло, насос із бочки не качає на хату, але котел включається і гріє бочку. І якщо не бігати постійно і не скручувати температру на котлі, чи зменшувати час роботи котла, то він буде нагрівтаи бочку, витрачаючи марно енергію. Наприклад, на вулиці вдень 20С, на кімнатному термостаті 21С, за добу температура не падає нижче 21с, отже насос з бочки не подає в хату тепло. Але для підтримки температури у бочці протягом доби наприклад 80С, він буде тратити енергію марно. Раніше у мене кімнатний термостат працював напряму з електрокотлом і у міжсезоння все працювало прекрасно. Котел міг включитися на 1 годину на добу чи зовсім не включитися, а тепер якийсь геморой.
  4. Так котел і так сам виключається, коли набирає бочка 80 С, потім догріває періодично. Я виставив температуру на самому котлі таку. Мені треба щоб котел залежав від температури повітря у кімнаті. А то виходить коли теплий день, то котел гріє бочку, а потім вона повільно вистигає, бо кімнатний термостат не дає команду вночі забирати тепло. Це треба хіба мати ідеальну теплоізоляцію ТА, коли за кілька днів він би не витрачав тепло.
  5. Не зовсім зрозумів ідею. Зараз кімнатний програматор уже працює з бочкою. Треба щоб програматор міг коли треба керувати бочкою, а коли треба керувати котлом. Зараз котел тільки керується реле часу. Як це реалізувати, я не знаю.
  6. Недавно переробили обвязку електрокотла з буферною ємністю, яка підключена також до твердопаливного котла. Тепер електрокотел нагріває буферну ємність так само як і ТП котел. До електрокотла пієднане звичайне реле часу щоб з 23 до 7 він грів нічним тарифом, а далі кімнатний програматор працює через буферну ємність. В холодні місяці все працювало непогано: електрокотел нагрівав бочку вночі, а вдень бочка подавала тепло в будинок. Але в міжесзоння, як от зараз, коли треба щоб еклектрокотел працював на добу лічені години (1-3 години вночі від сили), це стало проблемою, приходиться кожен раз програмувати реле часу на те, щоб котел працював 1-2 години. Втрачається весь сенс кімнатного програматора. Порадьте що можна змінити в схемі обвязки, щоб можна було використовувати раціонально електрокотел в міжсезоння.
  7. Я іноді так роблю, тільки контролери періодично перевіряють, тому не можна забагато приписати.
  8. Хто вам сказав, що в 20кг дров 84квт енергії? Там не більше 60 квт. Це доведено багаторічною практикою. Плюс ккд ТП котла ріко перевищує 80%. Отже, можна одержати з 20 кг дров десь 50 квт. У вас 42 Квт теж нормальний результат. ККД котла можна покращити на 5-10%, якщо це для вас суттєво.
  9. Мені самому цікаво. Якщо прийняли змінити тариф задній числом, то по ідеї, мають перерахувати за 2 попередні місяці. Якщо з нового року тільки, то тоді вже за січень будуть рахувати по-новому. Можливо, нові обрахунки будуть з 1 лютого. Все це дивно виглядає без конкретних дат.
  10. А з якого числа будуть нові тарифи? Щось не зрозуміло, що означає їхнє "тепер", коли я вже за 2 холодних місяці переплачував по повному тарифу, бо не влізаюся в їх 2000 квт, та й не думаю що таких багато, хто живе в нових приватних будинках.
  11. В чому економічна вигода? Коли нагрвається бочка до 85 С, то маю 40 С з бочки для батарей, коли бочка буде 60 С, то буду мати тільки 15 С. Тримати температуру батарей нижче 45С узимку немає ніякого сенсу. Та й по вашому розрахунку треба бочку тоді в 3 рази збільшувати.
  12. А хто що скаже про магнітні активатори води? Вони ніби мають не давати утворюватися накипі на тенах, а кріпляться дуже просто.
  13. Не підходить, бо треба нагрівати бочку, користуюся нічним тарифом.
×
×
  • Створити...