
volomoto
Пользователи-
Публікації
3 416 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
7
Востаннє volomoto виграв 25 грудня 2024
Публікації volomoto були найпопулярнішими!
Персональная информация
-
Пол
Мужской
Відвідувачі профілю
5 679 переглядів профілю
volomoto's Achievements
-
На одну на пінах 4,5 Адрес 1 швидкість 9600 8bit, 1 stop bit, no parity
-
Оновили прошивку і ніфіга не змінилось:
-
На цій панелі ніяк, але ви можете приблизно прикинути в голові, бо 10 кВт*год це приблизно 40 грн. Але це тільки якщо у вас нема розділення день-ніч, бо якщо є, то треба рахувати по зонах для кожного споживача. Це можливо, але прийдеться писати свій шаблон для кожного сутності лічильника, що багато марудної роботи. Вже тоді краще все відвантажувати в InfluxDB і потім писати аналітичні запити в графані і будувати по них графіки.
-
Якось так виглядає напруга: Добре видно, що коли наступає обрізання, бо напруга трохи піднімається, не зважаючи на збільшення температури панелей.
-
Якраз він і був створений для того, щоб вийти на уставку і тримати її, але якщо виконується умова, що максимальна частота зміни похибки є в два рази меншою, ніж смуга пропускання ПІД контроллера. ПІД – це фільтр нижніх частот, тому вихідний сигнал не може змінюватись швидше, ніж дані із сенсорів. У вас частота оновлення даних 60 с, а фізично швидкості потоків змінюються набагато швидше, тому в межах тих двох хвилин швидкості вентиляторів будуть плавати туди-сюди і у вас нема ніякого контролю над тим. Зробіть оновлення кожних 5 секунд, налаштуйте правильно коефіцієнти і тоді все буде правильно працювати.
-
Теж варіант, але не так ефективно, бо вентилятори є впритул до радіатора і частина повітря витискається в боки.
-
Так і має бути, а 12.1 – це якийсь баг.
-
Це й же інвертор чомусь обрізає струм до 12.1 А: Написав в службу підтримки і чекаю на відповідь, бо це вже навіть не 12.5А як то типово є.
-
Мені вдалось трохи піджарити Deye 6 кВт 1ф, який працює на ЗТ в моїх батьків. Отак виглядав графік темпетарури, тобто пік був 73.5 градуси о 12:50: Генерація в той час просіла отак: Тобто при досягненні 70 градусів починається деградація продуктивності інвертора. Коли я включив зовнішній обдув і температура почала знижуватись до 70 градусів, то продуктивність знову підскочила до максимальної на той час. При сильному нагріві деградація дійсно присутня, але вона мінімальна: десь 4% від номінальної потужності при 73 градусах в цій ситуації. Звичайно, що я б не хотів щоб електроніка працювала при такій температурі довший час, тому краще робити якийсь обдув. В даному випадку працюють два 120мм 12В відносно тихохідні вентилятори, які просто лежать зверху інвертора.