Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

volomoto

Пользователи
 • Публікації

  2 488
 • Зареєстрований

 • Відвідування

2 підписника

Персональная информация

 • Пол
  Мужской

Відвідувачі профілю

3 836 переглядів профілю

volomoto's Achievements

Гуру

Гуру (11/13)

 • Начинающий собеседник
 • Начало популярности
 • Первый пост
 • 10 комментариев
 • 500 комментариев

Recent Badges

2,2 к

Репутація

 1. Зберіть всі ваші питання по Деє в один список і я дам вам відповіді на них.
 2. Це китайська англійська і треба знати як її перекладати. Back-up в даному випадку стосується порта Load, тобто незалежно від того чи є мережа, чи ні, на стороні навантаження завжди має бути заземлення. Мало того, в автономному режимі ще й нуль має бути з'єднаний із заземленням. Заземлення майже завжди є одне, бо воно є частиною системи зрівняння потенціалів. Різні заземлення роблять тільки тоді, коли все звести на одну шину тезнічно і економічно необгрутновано.
 3. А ще там можна керувати активною та реактивною потужністю залежно від частоти та напруги в мережі.
 4. У всіх Деє є такі налаштування. Там навіть є налаштування затримок, щоб реле туди-сюди не клацало, коли напруга скаче.
 5. Значить не такий вже енергоефективний той будинок, бо в мене 170 м2 і в найхолодніший місяць споживання було 2000 кВт*год з електрокотлом.
 6. От власне, що не робіть дурниць і перенесіть СТ після стабілізатора. СТ має бути на лінії, де напруга така сама, як і на вході інвертора, тобто між СТ та інвертором не має бути ніяких пристроїв, які змінюють напругу. Так само 3ф споживачі мають підключатись так, що в всі фази відгалужуються в одній точні, тому або ставите 3ф стабілізатор, а бо підключаєте кондиціонер до стабілізатора.
 7. Є і називається диференціальне термореле - www.aliexpress.com/item/1005005565830232.html
 8. Шукайте на алібабі продавця із європейський складом, а звідти є багато варіантів як доставити в Україну. В нас зараз дуже дорого, бо нові завози не встигають за попитом і багато цін на сайтах не є актуальними. Залишки 5 кВт продають навіть по 70к грн.
 9. Він буде віддавати поки не досягне макс. порогу напруги. При 270VАС на шині достатньо мати 400VDC – це в допустимих межах і навіть сонце не треба надто сильно бустити.
 10. Якраз з криничною водою, або водою яка десь довготривало контактує з повітрям, можуть бути проблеми, якщо нема подальшого знезараження. Але якщо та вода в бойлері постійно оновлюється і нагрівається до 50º, то нема за що хвилюватись. Я грію свій 300л бойлера раз на добу до 50º внизу бака і нема жодних проблем, хоча доволі довгі проміжки часу температура води в бойлері є сприятливою для легіонели:
 11. Заводиться, але треба специфічні умови, щоб це сталось. Для малих домашніх болйерів, де вода постійно змінюється, в 99% випадків це неактуально. Також сильно залежить від якості вхідної води, бо легіонела має звідкись взятись і має бути органіка у воді, щоб бактерії мали що їсти.
×
×
 • Створити...