
volomoto
Пользователи-
Публікації
3 325 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
7
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача volomoto
-
Є через Solarman або Deye Cloud.
-
Я так розумію, що West у вас підключений до PV1. Якщо так, то там є таку фігня, що цей трекер хоче великий струм. В мене до PV1 підключено два паралельних стрінги, але в жару їх можна підключити послідовно і напруга не буде виходити за межі діапазону. Так от при паралельному підключенні струм більш ніж в два рази більший, ніж при послідовному, і потужність також більша на кілька сотень ват.
-
Між мін. і макс.
-
@mib знайшов в себе перекос більше 20%, але інвертор не відключався від мережі:
-
Конденсатори є для згладження пульсацій напруги, але у випадку сонячного входу вони мають малий ефект, бо панелі – це джерело струму, а не напруги. Конденсатори майже не впливають на пульсації струму.
-
Приблизно то саме показують, що й екран ЛБП. Не може вийти нуль, бо це постійний струм, коли все більше нуля, тому навіть звичайне середнє значення буде більше нуля, а ці кліщі TrueRMS.
-
Я тут відео запилив про Деє, правда не гібридний, а мікроінвертор, бо зараз з ним бавлюся:
-
Ні, воно точно не вплинуло, бо це параметри мережі, а не робочий режим. Тут треба дивитися історичні дані з системи моніторингу, щоб зробити якісь висновки.
-
Ну це різні речі. ToU може розряджати в мережу тільки в режимі Selling first, іншому випадку буде розряджати тільки на навантаження.
-
А ви впевнені, що котел працював на макс. потужності, коли була електрика? Якщо ви спеціально не підняли температуру теплоносія з врахуванням періодичної роботи котла, бо він скидає потужність, коли досягає потрібної температури. Якщо у вас нема окремого лічильника на котел чи ТН, то всі оті роздуми чи вистачає котла, як працює ТН і т.п. – це всього лише роздуми.
-
Це нормально, бо при переході на флоат інвертор бачить, що поточна напруга набагато вища, ніж та, яку тепер просить бмс, тому починає розряджати батарею, щоб понизити напругу, навіть ціною експорту в мережу. Я не бачу в цьому ніякої проблеми, бо відскок напруги для LFP хімії дуже швидкий і там макс. 1-2% розрядиться, що є краще, ніж тримати батарею постійно під високою напругою.
-
Я насправді сам не знаю, що воно точно робить, бо це якась експериметнальна річ, яку кажуть не використовувати. Воно частково повторює оцей функціонал: Просто пороги задаються не абсолютні, а у відсотках. Я так розумію, що це конфігурація кастомних вимог, де типово межі задаються у відсотках. Тобто якщо сказано 230В+-10%, то це так прямо можна сконфігурувати і не треба рахувати абсолютні значення.
-
В мене запускається кожну годину на 5хв, але я не очікую мати гарячу воду відразу після відкривання крана. Мені достатньо щоб була ледве тепла і це вже комфортно. Думаю, що кожних 30хв буде золотою серединою, але ніхто не забороняє поекспериментувати і підібрати комфортний інтервал саме для вас. В моєму випадку втрати тепла на рециркуряцію десь 2 кВт•год на добу.
-
Отут заберіть галочки
-
ККД буде 97.6% при тій напрузі. MPPT Efficiency – це не ККД, а коефіцієнт потужності, якщо робоча напруга знаходиться в діапазоні MPPT Voltage Range.
-
Швидше про будь-який 1ф деє.
-
Це точка максимальної потужності для даних умов освітленості за температури панелей. Ну я ж насправді дав відповідь на це питання Це не не добре і не зле, просто ви не можете відібрати всю потужність від панелей. Якщо умовно панелі в даний момент можеть видати 5 кВт, то якщо поле виходить за діапазон МППТ напруги інвертор зможе взяти тільки 4 кВт. Це аналогічно як і з джерелом, яке може дати 5 кВА: якщо коефіцієнт потужності 1, то зможете взяти 5 кВт, якщо ж 0.8, то тільки 4 кВт. Ну напруга на шині дорівнює напрузі сонця мінус падіння на діоді, якщо говорити про ситуацію, коли буст конвертор не працює.
-
Це не про зручність, а про утилізацію, бо Деє заявляє ефективність МППТ на рівні >99%, але це якщо робоча напруга сонця в діапазоні `MPPT Voltage Range(V)` тобто 150–425 В. Якщо напруга виходить за цей діапазон, то воно буде працювати, але тоді інвертор не зможе максимально утилізувати доступну енергію. Синусорізка, яка видає активну потужність, видає її з частотою 100Гц і величина потужності має синусоїдальну форму, яка зміщена так, що коливання є від нуля, і до макс. значення. Я зробив ілюстрацію: За законом збереження енергії такі ж коливання потужності мають бути і з джерела постійного струму (я знаю про існування конденсаторів, але вони мають дуже обмежений ефект при практичних емностях), але панелі є джерелом струму і ми банально будемо впиратися в струм КЗ панелей. Та і взагалі коливання струму на стороні панелей означають, що ми не є точці МП, відповідно не відбираємо всю доступну потужність. Фактично в цій ситуації також є таке поняття як коефіцієнт потужності, як і у випадку AC-DC перетворення, і цей коефіцієнт також коректується з допомогою додаткового перетворювача, яким у випадку сонця є DC-DC буст конвертор. Тобто ми хочемо споживати постійну потужність з мінімальними пульсаціями із сонячних панелей, створювати при цьому пульсації на DC шині, які є в протифазі до коливань потужності синусорізки. Я навіть зняв відео, яке частково розкриває цю тему, і скоро ним поділюсь
-
Це нормально. Він спочатку викидає F13 а з часом вона зникає.