Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

volomoto

Пользователи
 • Публікації

  2 452
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача volomoto

 1. Без ескізу, розрахунків і цін це не говорить ні про що. Також не відомо яку задачу ставили, бо якщо це було "хочу СЕС", то вам впихнуть все, що завалялось на складі, та ще й за немалі гроші.
 2. Там вище на картинці нема ніякого ТЕНа, а є тепловий насос, тоді звідки візьметься накип? Навіть якщо і буде ТЕН, то не все так страшно, якщо вода нормальної якості. Для легіонели треба ще створити відповідні умови, зокрема вхідна вода повинна мати багато органіки, застоюватись в бойлері, в якому температури переважно тримається на рівні 35 градусів. Якщо це будинок постійного проживання, де постійно використовується гаряча вода, і бойлер гріється до 50 градусів, то ніякої легіонели не буде. А на свіжість має бути пофіг, то вам ту воду не пити.
 3. Це просто задача із зірочкою з підручника фізики чи треба вирішити якусь конкретну проблему?
 4. Тільки щойно дойшло, що для 1ф двигунів векторне керування взагалі неможливе
 5. Можливо зекономили на процесорі, але векторне управління має значення там, де потрібен точний котнроль крутного моменту, що точно не критично для водяного насоса.
 6. Я пішов на їхній сайт і дійсно частотники з APFC буст конвертером коштують так мало. Не можу зрозуміти звідки така щедрість
 7. Цей модуль не може працювати на навантаження, бо там на виході є послідовний резистор. Типово керуючий вхід 0-10В має опір десятки кілоом, тому в штатному режимі не буде ніякого падіння напруги.
 8. Мені головне щоб вона була, а тариф зараз вторинний. Для мене цим вищий тариф, то тим швидше відіб'ються інвестиції в альтернативну енергетику та ерергозбереження. Навіть якщо буде 5 грн./кВт•год із збереженням нічного тарифу, то мені ок.
 9. Це буде працювати тільки при наявній мережі. В автономному режимі можна буде живити споживачів тільки на першій фазі, але якщо все в одному щитку, то це не проблема, бо можна перекидати дроти на кросмодулях. Я зробив кілька щитків і до деяких завів тільки одну фазу, тому найпростіше було поставити 3ф інвертор, щоб не паритись що на якій фазі висить.
 10. volomoto

  Замена масла

  Ви неуважно читали
 11. Ті значення мають ненульовими навіть якщо нема панелей.
 12. В реактивній потужності і перехідних процесах при переключенні ступенів. Також переконайтесь, що у вас отут: Нема нулів в Max Sell Power, Max Solar Power та Zero-export Power.
 13. Основна перевага, що не треба ніяких перекидких вимикачів, бо інвертор то саме робить з допомогою вбудованих реле.
 14. Якщо це інверторна JK, то є можливість підключити. Крім маси і габаритів нема мінусів. Коли багато дрібніших елементів паралельно, то легше балансувати, ніж один великий. Якщо це стаціонарна збірка і струму однієї бмс вистачає, то я йшов із паралельними елементами.
 15. Є, але якщо вліплять обмеження потужності, то ті кілька копійок будуть сильним болем в сраці.
 16. Вам треба піднімати потужність на папері, а лінія може залишатись та сама, якщо вона достатня для нової потужності. Ви не зможете офрмити ЗТ якщо інвертор 6 кВт, а в технічних умовах тільки 5. Потрібні нові ТУ в яких підведена потужність буде більшою, ніж потужність інвертора. Що для цього треба зробити — це питайте в місцевого оператора електромереж.
 17. Побільше, бо вам поставлять лічильник з реле обмеженням потужності і це може бути сумно. У вас зараз 5 кВт формлаьно, але швидше за все як мінімум 16А автомат, що дає великий запас потужності, але його не буде у випадку розумного лічильника.
×
×
 • Створити...