Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Садовий будинок.

Karalex

Рекомендовані повідомлення

Маємо вже ямку на септик. Почали її доповнювати бетонною конструкцією.;) Землю закинули відразу в периметр. Майже все помістилося.

DSC05099.thumb.JPG.d47ae9f2fd881849bb3fc0bd788e89eb.JPG

DSC05101.thumb.JPG.0ee71942b0daf77602f4c54308d3878b.JPG

DSC05106.thumb.JPG.c4203d9a4557a35f63e7ff05aff8967d.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А жила хата - це закрита конструкція?

Мені ж там жить.

Мав на увазі, що оброблена поверхня не має межувати із житловими приміщеннями.

Собі обробляв балки і крокви /у мене просте горище, а не мансарда/.

Хімія є хімія, хоча на рахунок імпортних нічого сказати не можу, хіба що те ,що вони занадто дорогі.

Із менш токсичних хіба шо БС-13 /суміш бури і кальцинованої соди 1:3/, але у неї менш виразний антисептичний ефект - бачив у БудМаркеті, думаю використовувать для обробки підшивки..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Karalex

Який номінал ввідного автомата (ампер) в ящику з лічильником?

16 на фазу.

Змінено користувачем Karalex
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Два питаннячка яка ціна підключення світла й газу?

І у Вас участок під будівництво чи садівництво? Якщо під садівництво чи можлива там приватизація?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Два питаннячка яка ціна підключення світла й газу?

І у Вас участок під будівництво чи садівництво? Якщо під садівництво чи можлива там приватизація?

Ділянка під садівництво. Уже все там приватизовано. ;) Бо купляв її. Газу ще немає. В перспективі на наступний рік. Десь казали будуть тягнути воду міську може й в цьому році.

По питанню світла в лічку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Два питаннячка яка ціна підключення світла й газу?

І у Вас участок під будівництво чи садівництво? Якщо під садівництво чи можлива там приватизація?

Ділянка під садівництво. Газ плануємо вести на наступну осінь . Цим питанням займається син. Він буде проводити газифікацію масиву. Зараз тільки отримано ТУ і розробляється проект.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому ви так пізно почали будувати? Скоро холод, які плани на цей рік?

Накрити.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Начитався тут про перліти, керамзити. Та й думаю, може справді в пустотку щось таке насипати. Хто що порадить на цю думку? Варто воно того чи ні? Щоб потім не шпортати цеглу. В перспективі планую цеглу на дворі обклеювати пінопластом.

А то потиху лізем догори слава Богу.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маємо вже ямку на септик. Почали її доповнювати бетонною конструкцією.;) Землю закинули відразу в периметр. Майже все помістилося.

 

Скажіть які розміри кругів на септік ? І де брала за яку ціну ? Схема Вашого септіка яка ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть які розміри кругів на септік ? І де брала за яку ціну ? Схема Вашого септіка яка ?

Робили самі з дружиною і сином. :)

3,20 на 2,20 двокамерний з переливом. Глибина 3м.

Сьогодні нам перерили дорогу до участка. Ведуть воду міську. Сказали за декілька днів уже труба буде в ямі. Ну побачимо. ;)

DSC05151.thumb.JPG.988829fb7dab23cc4e2b43885a2ff116.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А землю куди дівали?

То ж в хату, в фундамент. Майже все пішло в цоколь. Відразу екскаватором і закинули, і розрівняли.

Щось ніхто мені за керамзит ні слова.:(

А треба ж брать, та й засипать. Хто знає, де воно в Рівному у нас є?

ПС. На фото - як рили септик і закидали вже потемки землю в цоколь,траншея на воду, мій начальник ростворного вузла і головний підсобник - кохана дружина:rolleyes:, ну і те, що ми з нею уже зліпили.;)

23 роки тому колись молодим мурував, то ось молодість згадав.:)

DSC05090.thumb.JPG.9d05f6c0bd0aec4d3b96bf57aabe9849.JPG

DSC05095.thumb.JPG.6acd8eadc70561e36f4b811dd40c8194.JPG

DSC05268.thumb.JPG.789e282016242ae091eb698a3a3aee6e.JPG

DSC05270.thumb.JPG.bd558e48ca84ddd4e263a200715f5399.JPG

DSC05273.thumb.JPG.1e74984c1d3ee6a29af4ae076dcc1c1d.JPG

Змінено користувачем Karalex
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начитався тут про перліти, керамзити. Та й думаю, може справді в пустотку щось таке насипати. Хто що порадить на цю думку? Варто воно того чи ні? Щоб потім не шпортати цеглу. В перспективі планую цеглу на дворі обклеювати пінопластом.

А то потиху лізем догори слава Богу.;)

Цеглу утеплити пінопластом думаю буде самий кращий варіант(найтепліший).

Перліт і особливо керамзит сильно натягують вологу, а від вологого утеплювача ніякого толку.

ПС якщо щось сипати в продухи то краще крошку піноскла по ціні приблизно , як керамзит 500грн куб.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПС якщо щось сипати в продухи то краще крошку піноскла по ціні приблизно , як керамзит 500грн куб.:beer:

А де цю крошку брать у нас? Бо щось не знайшов.:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де цю крошку брать у нас? Бо щось не знайшов.:fool:

Так в Рівному проблематично. Якось шукав то тільки в Київі під заказ , але так до діла не дійшло. Треба шукати...:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в Рівному проблематично. Якось шукав то тільки в Київі під заказ , але так до діла не дійшло. Треба шукати...:(

Та й керамзит в Клевані тільки і по 650грн м3 в мішках.

ВІзьму напевне його та й ладно. Хоча ще є час.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сюда не дзвонили? Можливо тут дешевше це оголошення з Барахолки.

Пропонуємо керамзит Львівського керамзитового заводу. Найекологічніший з усіх відомих утеплювачів- випалені глиняні кульки з мікропорами повітря. Питома вага- 400кг/м3, фракції 5- 10; 10- 20; 20- 40мм. Організовуємо доставку насипом, у п/проп. мішках, мішками типу « біг- бег». Люба форма оплати. Мінімальна партія- 1м3. Ціна- 500грн за 1м3.

Тел. (067) 360- 20- 96 - Сергій Іванович

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сюда не дзвонили? Можливо тут дешевше це оголошення з Барахолки.

Пропонуємо керамзит Львівського керамзитового заводу. Найекологічніший з усіх відомих утеплювачів- випалені глиняні кульки з мікропорами повітря. Питома вага- 400кг/м3, фракції 5- 10; 10- 20; 20- 40мм. Організовуємо доставку насипом, у п/проп. мішках, мішками типу « біг- бег». Люба форма оплати. Мінімальна партія- 1м3. Ціна- 500грн за 1м3.

Тел. (067) 360- 20- 96 - Сергій Іванович

Дзвонив. Це не в Рівному. Вроді Житомир. А тут так само він перекидає мене на Клевань.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Утепліть екструдованим пінополістиролом і буде саме супер.

На рахунок ЕППС поки не готовий давати відповідь, хоча може десь колись. А поки що керамзит в стіни треба кинути. Гірше не буде.;)

Мішок вже для проби кидали. Пересипали в відро і туди. Все класно засипається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Придбав у Клевані 2м3 - 32 мішки. 650грн за куб. В швагровий віваро легко влізло.;) 16мішків позаду сідушок і 16 позаду водія. Вже 16 вкинули в стіну. Відрами класно насипається. З Божою допомогою ліземо до гори. Ще день, два, і вже треба буде заливати ригель на кут хати з боку входу, ну і перемички над вхідними дверми і вікном у ванну, ну і мурувати дальше. Дощів слава Богу немає тепер, треба терміново завезти цеглу. Бо потім не так просто це буде зробити.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...