Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Садовий будинок.

Karalex

Рекомендовані повідомлення

А фото??????????;)

Та все про це згадую коли вже темно.:(

Навіть сьогодні про це дружині говорив. Треба завтра вранці зфоткать.;)

З усіх боків починається рух. Розмічають фундаменти, риють, заливають. Хоч не так сумно, як було в лютому, коли перший раз заїхали туди в поле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будем чекати фото.

Процес пішов, успіхів в будівництві:beer:

Порадами допоможем:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якось уже й втягнувся цеглу ліпити. Може роботу поміняти на деякий час? Хоча на час будови якраз це й зробив. Ще тиждень відпустки попереду.

DSC05322.thumb.JPG.f4e27bf4e0298368c2947354247ef1be.JPG

DSC05336.thumb.JPG.00ecf1af7a19241022005da303584c1e.JPG

DSC05324.thumb.JPG.fe941b34e1efea5d591fd8e0fdd2e365.JPG

DSC05348.thumb.JPG.867f00cb0110e2c22701ee0784d3bf6e.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дайте кординати по керамзіту, яка ціна ?*

Извините что влажу, но керамзит как утеплитель Г. Теплопроводность пенопласта 0.04, керамзита от 1 (марка 200) до 1,8 (марка 800)

www.dpva.info/Guide/GuidePhysics/GuidePhysicsHeatAndTemperature/HeatConductivity/HeatConductivityBuildingMaterialsRevised/

Тех 12-13 см что вы засыпали практически ничего не дадут . Посчитаем коэф. утепления керамзитом и пенопластом. Керамзит 0,12/1,2=0,1, а пенопаст 0,12/0,04=3 Для Украине в большенстве случае достаточно 2,5.

 

Утеплять стены нужно будет по любому, если планируете круглогодичное проживание.

Подумайте, пока не поздно еще что-то изменить.

Перевязку стен как делаете??

 

Себе строю почти также, но внутренняя стена в кирпич, по углам дома и по середине длинных стен в толще внутренней стены залил Ж/Б сердечники 25*25 см. В полость стены засыпал вспученный перлит, перевязку стен сделал через 80 см армопояс 50*50*3, а через 40 см базальтовая арматура с шагом 25 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, як старі будинки стоять до цього часу без всього такого?

Вяжу сіткою по стіні. Кути вяжуться девятками, тичкАми, ну як колись ліпив. З того часу хіба в цьому щось помінялось? Ну хіба деяка цегла гірша стала. Що є, то є.

В перспективі з часом, дасть Бог, планую утеплити фасад. А ось пустоту вирішив забити керамзитом. І хата буде сухіша, а значить і тепліша.;) І миші бігать там не будуть, і вітер свистать не буде.:D

Керамзит брав в Клевані. 067-760-0408 по 650 грн за 16 мішків. Кажуть, що 16мішків це куб. метр. Хоча мені щось не дуже в це віриться, але може.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Може хто підкаже на рахунок поясу під балки першого поверху. Прикидаю. Бо навіть прикидав варіант взагалі без поясу в хаті на балки.

Рівень стелі в хаті і в пристройці різний. Десь 0,5м.

В хаті то дам по всьому периметру все таки напевне. Цеглини на ребро вздовж стіни, а між ними арматуру та й заллю бетоном.

А ось з гаражом і котельнею не можу ще придумати.

Синім кольором це ригель для другого поверху. Вже залитий.

А червоним задумка для пояса. Вистачить такого?

З боку хати балки просто в стіну на цеглу, ну а зовнішня стіна котельні та гаражу - на пояс з мауерлатом.

Може його ще в стіну хати якось завести?

1392462527_1pov-.jpg.d0bdb4786a6681f015e12a2a998fcb6c.jpg

Х5.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже пізно канєшно, але всуну свої 5 коп. треба було мабуть в дзеркальному відображенні робить, це ж як я не помиляюсь вхід в будинок у вас виходить на захід, якщо так, то сонце весь час буде зі сторони гаража, а кімната в більшості часу буде в затінку....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помиляєшся.:) Вхід на сході. Вікна кухня, зал на південь, а тераса на захід. Ну і котельня гараж - північ відповідно.;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ааааа... тоді пардон.. нормальок раз так... бо я свій проект тоже крутив, щоб до сонечка було...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перший поверх вимуруваний. Заливаю перемички. Ще пару штук в хаті всередині залишилося залить і буду мурувати цеглу на ребро по стіні по всій хаті для пояса проміжуточного по першому поверху під балки і на котельні гараж з шпильками під мауерлат і балки. Буду давати по дві арматури 12 на пояс.

Пішло майже 17 тис цегли поки що і 6м3 керамзиту. Правда ще трохи не вистачило. Треба з понеділка ще брать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Всіх з початком зими.;)

Зранку було 7 тепла, а вже 0. І сніг на всю мете.

Прогноз на завтра до -5, а на середу до -12.:o

Стіни накрив дошками зверху, пояс залити не встиг. Ну, слава Богу, не гірше.

Може ще зима так не роспояшеться. ;)

Майбутнє покаже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Вирішили заморозити до весни. Не так ми, як воно саме морозиться.;)

З роботи приходиш, а вже майже ніч. Правда хочу все ж накрити гараж, щоб там ліс перезимував. Балки закинув, діло за дахом. Ось і думаю, чи робити там дах, як положено вже, чи поки просто крокви кинути на мауерлат і на пояс першого поверху, та й легко закріпити. Якраз перепад десь буде 30 - 40см. Для 4м прогону для зими під шифер б/в думаю піде. Це ж тимчасово, та й швижше буде.

DSC05548.thumb.JPG.4d926688febdecf3997019044b410d07.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяці потому...

Ну ось і розморозили будову. Класна сьогодні погода. Сьогодні доливали пояс під балки першого поверху, трохи ще підмурував. Як буде все добре, то ще один день і пояс буде закінчений. Можна буде кидать балки, обмуровувать і гнати другий поверх.:)

Поле підсохло, можна спокійно вже їздити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Не знаю, що несе майбутнє, але ми вирішили продовжувати нашу будову.

Кажуть мало хто тепер будується. Завезли 8тис цегли. Трохи закинули на верх, трохи внизу. Ну і вчора я поклав десь штук 400 цеглин. Та і ясно, що з допомогою своєї сімї - син і дружина. :roll: Куди ж без них.:)

Рухаємося далі.

Життя продовжується.;)

ПС. До речі продаю бочку на воду 5м3. Бо вже воду провели. Нікому не потрібно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПС. До речі продаю бочку на воду 5м3. Бо вже воду провели. Нікому не потрібно?

 

Не спешите продавать бочку, сделаете выгребную яму под выкачку асенизаторной машиной или еще как-то приспособите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не спешите продавать бочку, сделаете выгребную яму под выкачку асенизаторной машиной или еще как-то приспособите.

Я думав над цим питанням. Септик вже з бетону зробив. А на ці гроші відразу щось для будови прикуплю.:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПС. До речі продаю бочку на воду 5м3. Бо вже воду провели. Нікому не потрібно?

Скільки хочете за бочку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Продовжуємо рух вперед. Хоч не так швидко, але рухаємось. Плануємо до кінця місяця, як Бог дасть погоду і здоровя, залити пояс під дах. А за цей час ось підмурували трохи, ліс решту підвезли для даху, обробили його. Ну і городами трохи займалися... По гостям їздили.;) Пташенят рішили розводити, також турботи.:)

Вже й синок пару рядів цегли поклав.

DSC05866.thumb.JPG.d23e8e990848acf37ed54b3fa934f7b7.JPG

DSC05984.thumb.JPG.d7370b2e3f76efeaaa7f576cb0a153fa.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Нарешті дочекалися. :Yahoo!:

Вчора почали монтувати дах. Уже дві крокви на прогонах лежать.;)

Тепер треба фаціяти гнать і ще комини підігнати трошки догори.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...