Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Садовий будинок.

Karalex

Рекомендовані повідомлення

Нарешті дочекалися. :Yahoo!:

Вчора почали монтувати дах. Уже дві крокви на прогонах лежать.;)

Тепер треба фаціяти гнать і ще комини підігнати трошки догори.

Радий за Вас. А чим будете крити і де купували ліс?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Радий за Вас. А чим будете крити і де купували ліс?

Металочерепиця. Ліс з 2х місць. Можем в лічці побалакати.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи фото.:)

Сьогодні дощило. Є можливість трохи відпочити. Бо якось раз вночі жінка питала чи маю розчин на верху.:) Встигає і розчин замісити міксером і на городі попрацювати.:rolleyes:Ну куди ж я без неї.:)

Ну ще трошки.

DSC06047.thumb.JPG.9c3137daf8b8ceeeecf85c59f0d04066.JPG

DSC06051.thumb.JPG.4950d5857ae8eda3d631ec953a970e47.JPG

DSC06055.thumb.JPG.dfc19b6c82bf2ff76b5d6e4068961a1d.JPG

DSC06031.thumb.JPG.a8c0180f4c58f7a6d39c6e48ff1cf364.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Дах закінчили, почали утепляти.:)

Автопортрет.;)

В кроквах 10+5, і ще дав 5 набивши рейку на крокви. Разом 20см.

Освоюю нову спеціальність. Як закінчив мурувати, то аж розгубився ніби - що далі робити, настільки привик.:D Ну тепер більше запитань, чим відповіді, але рухаємося.:flag1:

DSC06130.thumb.JPG.7e57d986af13e2ff972773b3ad427767.JPG

DSC06137.thumb.JPG.c903d095780fbe44a7ff96ec36ad558f.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Слава Богу поставили вікна, терасні двері. Вхід та гараж поки деревяні. Всередині ще підмурували трохи та далі кладем вату...

DSC06172.thumb.JPG.fbae57321b121c7838420ffd7e8ff7a0.JPG

DSC06171.thumb.JPG.4095fdf8ff6c37948bd7f715258f3a50.JPG

DSC06164.thumb.JPG.b9b0edc0a800776922684515aa02e662.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слава Богу поставили вікна, терасні двері. Вхід та гараж поки деревяні. Всередині ще підмурували трохи та далі кладем вату...

 

Гарний темп... Так тримати!:flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Потихеньку всередині працюємо.

Чорнова стяжка 1пов, каналізація, внутрішні домуровки, перестінки, чорнова підлога на 2пов, стеля під гіпсокартон, світло, до штукатурки підходимо, треба ще сходами займатися...

Слава Богу тепло, то - пхаєм, лізем, тиснем, сунемо.

Головне - рухаємося.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Слава Богу поставили вікна, терасні двері. Вхід та гараж поки деревяні. Всередині ще підмурували трохи та далі кладем вату...

 

Розпиши будь-ласка витрати на всю стройку на матеріали по етапно?

Ну дуже треба......Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС, будова гарно йде, бажаю поскоріше закінчити і тішитись життю в власному будинку.

Виникло запитання, якщо я вірно зрозумів, то все робите самі? Стіни мурували і тд? Чи роблять майстри, а Ви берете на себе певні етапи, там утеплення, заливка септика?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розпиши будь-ласка витрати на всю стройку на матеріали по етапно?

Ну дуже треба......Дякую

Тож там в темі написав. Фундамент краще брати міксер і заливати самому. Зекономите на роботі. Ще помічників, щоб камінь розвести і потім покидати. Чим більше каменю, тим менше бетону піде і міцніше буде. А зверху опалубку і металокаркас мможна не спіша зібрать і потім долити. На внутрішні не несучі стіни заливав вже потім, коли робив в хаті стяжку в накритій хаті. На штик лопати вкопав, перфоратором дав отвори в фундамент на 12арматуру, забив по парі арматури і залив, а потім поверху стяжку. Бо ще тоді як заливав, то казав навіщо на 1,2 копати а потім 60см землі ще насипати?

А ціни ж помінялися конкретно. Як там зараз я й не вникав.

Цегли пішло 25-27тис. 10м3 розчину, Багато бетону дальше місили самі - септик, фундамент на гараж, перемички, пояси, ригель, стяжку чорнову....

Ну і на це все треба час. Або заробляти гроші, або будувати самому. Кому як виходить.

 

Добавлено через 7 минут

ТС, будова гарно йде, бажаю поскоріше закінчити і тішитись життю в власному будинку.

Виникло запитання, якщо я вірно зрозумів, то все робите самі? Стіни мурували і тд? Чи роблять майстри, а Ви берете на себе певні етапи, там утеплення, заливка септика?

Бригада тільки залила фундамент і поклали 9тис цегли.

Інші хлопці зробили дах.

Все решта в основному з коханою помічницею:rolleyes: і ще син, коли не на науці. Як я кажу - в паяльника ручка, з я ким я вже багато років дружу,;) в кельні ручка, в лопати ручка... Береш і робиш. Головне перш, чим щось зробить добре подумать і порадитись з мудрими людьми, Богу помолитись, попросити мудрості, здібності, сили і здоров`я.

Вчора доробили металокаркас на сходи - 2дні. Дякувати друзям, проект намалювали, ще й металом підсобли, якого не вистачало. Ну і головне вся робота. Я був за зварника. Сказали - роби як для себе, ну я й старався.;)

Хай їх Бог благословить.

Змінено користувачем Karalex
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось такі сходи;) Як казали хлопці - труботаври :) - внизу труба 60 зварена вдвоє між собою.

І веду потиху проводку.

DSC06415.thumb.JPG.a01825597040a5bd70321d5fe4edc287.JPG

DSC06416.thumb.JPG.f37fd93ab937760380929be5b3e5297b.JPG

DSC06417.thumb.JPG.d1912c9cbbf4745c649a4991c3ec5321.JPG

DSC06419.thumb.JPG.397beb42df7a41fe42cbb6858f71cb05.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Залили стяжку в котельні. Зашили і утеплили стелю в котельні та гаражі.

Рухаємося далі.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залили стяжку в котельні. Зашили і утеплили стелю в котельні та гаражі.

Рухаємося далі.;)

Радує прогрес. Ще б пару фото. Щоб можна було побачити прогрес і ще більше за Вас порадіти.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Привіз 5м3 вапняного розчину, друг показав, як штукатурити. Провів мені майстер-клас, позичив мені інструмент - різної довжини правила, довга 2,5м васервага, деревяні рейки маячкі... і тепер освоюю нові горизонти будівництва.:rolleyes:

Кімната на 1пов одна вже поштукатурена, тамбур майже, сунемся далі.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Перший поверх хати вже в більшості поштукатурений, та й ось виліз такий нюанс.

В процесі консультацій з друзями та знайомими всі мене підтримали і підштовхнули на радикальний крок - прийшлось трохи кусок стіни розвалить. Ох скажу - нелегка штука. Мурувалось набагато легше.;) Там зверху бетонний ярмопояс, так що не переживаю, що провалиться. Тай валити - це щось. Від молотка цегла то розвалюється, а розчин тільки пластами йде.

Вирішив в стіні грубку збацать ну і плита варочна в кутку на кухні буде.

Буду освоювати чергову спеціальність - пічника. :crazy:

Колись в молодості вже приходилось трошки таке робить.

А тепер ще й ютуб непогано допомагає в цьому.

Цеглу вже придбав, тепер метал шукаю прикидаю.

IMG_20150810_183436.thumb.jpg.b662e73c6a89a95f9944629ef3a4875d.jpg

IMG_20150815_161931.thumb.jpg.329227520ac4324476f0d2ecc02bf405.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Так, як грубка від початку тут не планувалася, то й трохи не так вийшло, як хотілося, але вже щось.:) Прийшлось ще трохи розбивати до дверей. Розміри грубки - 1м на 0,5м

Червоним рух диму в грубці в комин. Верхні дверки - типу духовки - варочна камера. В ній зверху з алюмінієвої гофри всередині в корпусі груби зробили канал вентиляції для варочної камери. Ця гофра, що ззовні - вона й є. В перспективі робиться штроба в стіні і в канал вентиляції. Два шубери - літнього ходу і основний. Тяга класна, комин в цілу цеглу канал. Недоліки - не гріє від самого низу і топочні дверки не получилося зробити з торця, тому довгі дрова (більш 40см) грубі не вкинеш напевне, хоча грубих ще не пробували :).

Ті труби, що видно зверху - це буржуйку ще не розібрали тоді. Вже її там нема.:)

Пішло 255 шт вогнеупорки, трохи червоної цегли внизу, 2мішки мертеля, пісок, глина ...

Робив не сам, порадили тут недалеко живе майстер, то ось він і порадив такий проект. Я хотів трохи інакшу конструкцію, а дружина довольна, бо мало місця займає на кухні.

 

Консультувався на рахунок штукатурки пічки. Порадили брати високотемпературний клей ферозіт 108 мішати з піском, кажуть ще трохи цементу добавляти. На саму піч сітку мілку 12*12 придюбелити до печі металевими дюбелями в цеглу, що йде тичком - між каналами. Правда ще не розпитував скільки піску й цементу - треба розузнать буде ще.

 

майже вже вклали пінопласт на підлогу для теплої підлоги.

2116768498_.thumb.jpg.73ee2d41bba229bbf7b359d355629442.jpg

DSC06620.thumb.JPG.9f36508a90a9f70dbb88c329ceabea94.JPG

Змінено користувачем Karalex
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де брали пінопласт, ленту ? Які ціни ? :flag1: Дороблюю сходи і через 2-3 неділі маю приступати до підлоги+опалення.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де брали пінопласт, ленту ? Які ціни ? :flag1: Дороблюю сходи і через 2-3 неділі маю приступати до підлоги+опалення.

 

Я посчитал, что выгоднее купить не ленту, а вспененный полиэтилен толщиной 5 мм который используют под ламинат (есть толщиной 10 мм). Ширина 1 м, нарезаете нужную ширину. Поиграться нужно, но за вечер спокойно справитесь. Я купил сразу бухту 50 м так вышло дешевле, чем покупать ленту 110 м.п. Осталось половина бухты, которая еще пригодится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де брали пінопласт, який ? Які ціни ?

На низ брав білий 35 3см в Маяку. Дивився по цінам, то в місті біля жд вокзалу трошки дешевше, але дальше їхати.

А ЕППС купляв ще 2 роки тому, коли долар пішов догори, а ціни ще не підскакували. Тепер не прицінювався.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз в маяку 35-ка десь 1020 грн/куб, в арсені 900 грн/куб

Взвесьте лист пенопласта, тогда решайте где покупать. Куб должен весить не менее 25,1 кг. Сколько лист, пересчитаете сами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взвесьте лист пенопласта, тогда решайте где покупать. Куб должен весить не менее 25,1 кг. Сколько лист, пересчитаете сами

Я б пачку важив. Похибка менша буде. І звісно розміри сам міряв, зараз є листи не 50, а 49,5 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...