Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поради та рекомендації щодо застосування теплоізоляційних сумішей Тепловер

ukrvermiculit

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, будь ласка, чи не буде проблем з нанесенням при поточних погодніх умовах(будинок панельний, новобудова, але, поки, без центрального опалення. Працюють UFO 2 Кв і пушка 3 Кв.

Ні, проблем не буде. На мішку ми вказуємо умови роботи від +5, але насправді, головне, щоб не замерзала вода.

 

Вчора почали штукатурити в одній кімнат. На ранок стінка, яку ще не штукатурили(покрита бетоноконтактом), яка межує зовні з сходами за словами майстрів така, наче на неї вилили відро води. Чи не буде потім проблем , якщо її по штукатурити зараз за таких умов?

У нашій штукатурці приблизно у 6 разів більше води, чим у стандартних штукатурках. Ця вода випарується за рахунок паропроникності самої штукатурки, це не проблема і в подальшому проблем також не буде. Відкривайте вікна, провітріть квартиру, щоб волога виходила. При низьких температурах, штукатурка буде трішки довше висихати.

 

Також цікавить чи можна класти плитку на набриск+тепловер оптима+тепловер шпаклівка?

Так, можна класти плитку, лише після шару склосітка+шпаклівка добре прогрунтуйте глибокопроникною грунтовкою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ukrvermiculit

ну раз така штука з знижками - переконайте мене використати Ваш продукт на стіну ГБ D400 400мм.

 

- я вам фасади - ви мені екномічні розрахунки в порівнянні з конкурентами

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну раз така штука з знижками - переконайте мене використати Ваш продукт на стіну ГБ D400 400мм.

 

- я вам фасади - ви мені екномічні розрахунки в порівнянні з конкурентами

Якщо вірити калькулятору то при такому ГБ достатньо 3см Тепловер Light (R=3.6). Тепер по фінансах:

 

Тепловер Набриск - 65,7 грн/упак (1 упаковка на 8 м.кв.)

Тепловер Light - 66,60 грн/упак (1,2 упаковки на 1 м.кв. при товщині 3см)

Тепловер Шпаклівка - 73,8 грн/упак (1 упаковка на 8 м.кв.)

 

Ціни вказані з урахуванням усіх знижок для форумчан на акційний період :)

 

Тобто, 1 м.кв. "пирога" Тепловеру получається: 97,36 грн. Сюди потрібно додати склосітку, грунтовку ну і декор з фарбою.

 

P.S. Якщо потрібно буде більш детальний кошторис (з декором і роботою) можу вислати на пошту, але потрібно розуміти площу стін та Ваш регіон.

 

переконайте мене використати Ваш продукт

Я думаю, під цими словами Ви хотіли побачити фінансовий розрахунок, а не переваги штукатурки :), якщо помиляюсь - виправте мене :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Англійці та Bauwer :flag1:

 

 

Ось як наносять наші суміші в Англії штукатурними агрегатами :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Один з наших форумчан, надіслав мені в приватні повідомлення лінк на дане відео. Як я і говорив раніше - зіпсувати своїми "ноу хау" можна будь-яку технологію. Наносити набризг таким способом категорично ЗАБОРОНЕНО.

 

В сообщении 93 вы показывали видео, где вроде как неправильно наносить штукатурку сразу на стену машинным методом

В сообщении 94 вы показали правильный метод набрызга

 

А тут оказывается, в Великобритании можно наносить сразу машинным методом.

 

Я что-то не так трактую?

Или это разные продукты?

Или что?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви абсолютно праві, при нанесенні сумішей Тепловер потрібно використовувати Набриск. Ось ще раз відео як це роблять наші спеціалісти.

 

 

Стосовано відео машинного нанесення Bauwer Light - продукція, яка поставляється в країни Європейського союзу і нічим не відрізняється від тих сумішей які ми реалізуємо на території України:flag2:, то тут більше демонструється робота самої штукатурної станції з нашим матеріалом. А технологію нанесення ніхто не відміняв!!! Ось як ми це робимо з Тепловер Optima:good:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось як наносять наші суміші в Англії штукатурними агрегатами

 

тут більше демонструється робота самої штукатурної станції з нашим матеріалом.

 

То вы видео выкладываете в качестве гордого демонстрирования процесса НАНЕСЕНИЯ вашей штукатурки в Англии, то вы оправдываетесь, что это демонстрация работы аппарата. Желательно что бы вы определились, что там происходит.

В противном случае возникает ощущение, что или можно технологию нарушать, или это два совершенно разных продукта

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще раз хочу підкреслити, що інструкції на підготовку поверхні, абсолютно одинакові, як для Bauwer Light так і для Тепловер Light. Також наші представники в Європі вправі самі вирішувати де та яким способом проводити майстер класи по застосуванню продукції. І я впевнений, що потенційні замовники точно проінформовані про обов'язковість застосування Набриску в системі.

Щодо відео, яке було викладене вище, то це на сам перед, демонстрація роботи штукатурного агрегату з теплоізоляційним матеріалом, можна зауважити, що на стіні навіть немає виставлених маяків:) Всі хто займається штукатурними роботами, розуміють переваги застосування машинних станцій на великих площах нанесення, тому робота самого агрегату чи не найактуальніше питання сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, на сьогодні мене зігріває не тільки ТЕПЛОВЕР, а й 25 річна гарантія, а точніше гарантійний сертифікат, який на кінець я отримав:flag1:

Хочу сказати, коли влітку встало питання чим утеплювати стіни будинку (мін.ватою, пінопластом, чи ще чимсь іншим), виникало багато запитань, багато було різних пропозицій, було проведено багато переговорів і консультацій з різними майстрами і підрядниками, і на сьогодні можу з задоволенням сказати спасибі форуму і долі яка звела з компанією виробником матеріалів Тепловер і тим людям які в ній працюють, вибір був зроблений правильно. Завдання з самого початку ставилось вибору матеріалів стіни які доповнювали б одне одного і працювали би правильно.

До керамічного блоку в моєму випадку, завдяки розрахункам, було нанесено 50 мм Штукатурки Тепловер, згідно технологічних карт виробника.

За всім цим процесом прискіпливо слідкував Технічний Контролер Володимир Дубров, за що йому велике спасибі!

Дуже приємно був вражений підходом, відношенням до справи цієї людини, я як за мовник був спокійний. Міг не появлятись на об'єкті неділями і був впевнений, що там процес іде правильно, тому що всі етапи контролюються! Я з задоволенням можу рекомендувати всім форумчана тех.нагляд Володимира, так-як у мене залишилось від нашої співпраці тільки позитив і не одного питання! Дякую Володимиру і Компанії за європейський підхід. А Європу ми і тут побудуємо :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякуємо!!!

Такий позитивний відгук про компанію приємно чути, а особливо, Володимиру:Bravo:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Во первых хочу сказать огромное спасибо за Вашу продукцию - покупал ещё до того, как нашёл эту ветку на форуме. Очень доволен.

Когда покупал основной объём - приезжал в Васильков на производство.

Сейчас нужно будет доделать некоторые мелочи, и необходимо приобрести 1-2 мешка Набрыска, может, ещё 1-2 мешка Шпаклёвки и Light. Но все детали "всплывут" в процессе. Ездит каждый раз в Васильков.....

Какие есть варианты покупки/доставки в Киеве по акционной цене, которая указана несколькими постами выше?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Як вже було зазначено вище, учасникам форуму ми надаємо додаткову знижку -10% від вартості продукції.

Також на сьогоднішній день і до кінця року діє акційна ціна на продукцію Тепловер!!!

Доставку здійснюємо по Києву та області.

 

Для уточнення деталей звертайтесь в лс і ми оперативно прорахуємо вартість замовлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день,

 

Стосовно утеплення будинку вашою продукцією, допоможіть, будь-ласка, розрахувати необхідну кількість матеріалів виходячи з наступних данних:

 

- будинок в Бориспільському р-ні м. Києва;

- стіни з поротерму 44 на теплому розчині;

- площа стін за виключенням вікон і дверей - 236 м2;

- відкоси - 100 мп при ширині 20 см;

 

Ви деякий час назад писали, що продукт Аеро забезпечує найкращий теплоізоляційний результат, але працювати мають ваші фахівці. Яка у цьому випадку вартість робіт на вказаний об'єм?

 

Якщо придбати зараз вашу продукцію, які умови зберігання? Чи може зіпсуватися при зберіганні просто неба?

 

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Сбросьте, пжл, номер телефона для связи в личку.

 

И ещё вопрос по технологии:

Нанесён слой Тепловер Light (около 1 см) на газоблок, потом прошпаклёвано Тепловер Шпаклёвка вместе с сеткой. Можно ли на эту поверхность клеить декоративные глиняные кирпичики (к примеру, вот такие cerrad.in.ua/loft-brick-chili-2105/) и/или керамическую плитку?

Змінено користувачем sasha1505
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

 

Прорахунком вже займається спеціаліст, одразу Вам надішлемо.

 

Щодо зберігання, то вимоги такі ж як і для інших будівельних сумішей - сухе накрите приміщення.

 

Добавлено через 8 минут

И ещё вопрос по технологии:

Нанесён слой Тепловер Light (около 1 см) на газоблок, потом прошпаклёвано Тепловер Шпаклёвка вместе с сеткой. Можно ли на эту поверхность клеить декоративные глиняные кирпичики (к примеру, вот такие cerrad.in.ua/loft-brick-chili-2105/) и/или керамическую плитку?

 

Так, сміло можете. Прогрунтуйте поверхню глибокопроникною грунтовкою та приступайте до монтажу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите - какая цена мешка Aero с учётом всех скидок?

 

На сьогоднішній день ціна одного мішка Тепловер AERO 215грн. До кінця року діє знижка 25% на всю лінійку продукції (ум. див. на сайті компанії teplover.ua/news_15.html) 215-25%=161,25грн. Також учасники форуму отримують додаткову знижку в розмірі 10%.

161,25-10%=145,125 грн/міш

 

Доречі, сьогодні отримали результати випробувань по теплопровідності:

 

364ed9715068.jpg

 

6c8d6b295d3b.jpg

 

0,055 - теплопровідність Тепловер Aero. Відверто кажучи, ми навіть самі не сподівалися на такі результати. По своїм теплоізоляційним характеристикам наш матеріал відповідає утеплювачам на основі базальтового волокна, а по довговічності та міцності, взагалі не в конкуренції.:good:

Доречі, ці випробування проводилися сучасним приладом для вимірювання суто теплопровідності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ukrvermiculit, здравствуйте,

 

хочу утеплить родительский дом по вашей технологии. 140кв. м поверхности, кирпич 40 см (по памяти, может меньше). Хочу заказать у вас бригаду с гарантией соблюдения технологий. Сориентируйте, пожалуйста, по ценам (включая покраску) за кВ. м материалы и работа. Дом в с. Барышевка Киевской области. Ещё проблема - я не на месте, только родители, и могу приехать только на пару дней, т. е. нужен кто-то, кому можно доверять. Какая форма оплаты? Есть ли безналичный расчёт? Заранее спасибо

 

Добавлено через 4 минуты

ukrvermiculit, и еще, наткнулся на похожий продукт умка 21, это ваш или конкурентов? Там, как я понял, только один слой надо. Какие ваши преимущества, если это конкуренты?

image.jpeg.61156a74679f9329efecb4a95c7d1236.jpeg

Змінено користувачем Bauhaus
Добавил фото дома
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такої практики у нас не було. Також зауважте, що розмір зерна в Тепловер Короїд 2,5мм.

 

Добавлено через 8 минут

Кількість шарів не настільки важлива, як якість виконання всіх технологічних процесів та правильність підбору товщини теплоізоляційного шару відносно стінової конструкції. Найкраще, буде коли наш технічний спеціаліст виїде до Вас та складе детальний тепловий та ціновий розрахунок на матеріали включно з роботою.

 

Відправте свої контактні дані в л.с. і ми з Вами зв'яжемось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пане ukrvermiculit (перепрошую за таке звернення), а можете підказати з приводу утеплення горища? (Наприклад, засипати перлітом, а зверху - Тепловер Стяжка 400?) Чи є у ваших бригад така практика?

 

Хотів би закупити матеріал, щоб скористатися знижкою (яка до НР), але, боюся, вже не встигну - не так багато часу залишилося.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, щодо стяжки по перліту, то такої практики немає, бо сам матеріал дуже легкий (чим легший, тим кращі теплоізоляційні властивості) і зробити такий пиріг дуже складно.

Я б радив Вам або ж зробити просто теплоізоляційну засипку, використовуючи при цьому пароізоляцію, та укласти підлогу на настил, або ж повністю заливати теплоізоляційною сумішшю (доречі це може бути не обов'язково П400).

 

Можна більш детально дізнатися про Ваше перекриття (яка основа, висота балки, площа).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна більш детально дізнатися про Ваше перекриття (яка основа, висота балки, площа).

 

Перекриття - ЖБ плити (стандартні радянських часів), площа - близько 100 квадратів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ukrvermiculit, и еще, наткнулся на похожий продукт умка 21, это ваш или конкурентов? Там, как я понял, только один слой надо. Какие ваши преимущества, если это конкуренты?

 

Хотів би зауважити, що в нашій лінійці також є продукт на основі піноскла - Тепловер Premium. Ось посилання teplover.ua/Premium.html

Найчастіше, ми використовуємо та рекомендуємо його в місцях з підвищеною вологістю, так як в нашому Тепловер Premium+ є спеціальні гідрофобні добавки, що підвищують стійкість до вологи.

 

Добавлено через 1 час 1 минуту

Перекриття - ЖБ плити (стандартні радянських часів), площа - близько 100 квадратів.

 

Дякую за оперативну відповідь.

Для утеплення такого перекриття можемо порекомендувати наш продукт Тепловер AERO, в якого найменша об'ємна вага та відповідно найнижчий коефіцієнт теплопровідності (0,055Вт/мК).

Аби забезпечити відповідність вимогам діючого ДБН (наскільки я розумію, це перекриття неопалювального горища), товщина шару теплоізоляційної суміші має складати 25см. Відносно виходу, розхід буде 5 мішків на 1м2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для утеплення такого перекриття можемо порекомендувати наш продукт Тепловер AERO

 

Дякую за пораду! Скажіть, будь ласка, а по такій стяжці можна буде ходити? Чи її потім ще буде захистити іншим шаром?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...